Прочитайте офіційний опис

RISEBA тип університет приватний вищий навчальний заклад, повністю акредитована Міністерством освіти і науки Латвійської Республіки. є один з перших приватних вищих навчальних закладів в Латвії, сьогодні RISEBA входить в число 10 найбільших установ вищої освіти в Латвії (Як державних, так і приватних) з майже 3000 студентів, В тому числі 200 іноземних студентів, Які відвідують 19 навчальних програм різних рівнів і напрямківі більше 8000 випускників. За останні два десятиліття RISEBA пережила істотну трансформацію з невеликого амбітного бізнес-школи до університету, який забезпечує, на додаток до комерційної діяльності та управління програмами, досліджень в області зв'язку, аудіовізуальних медіа-мистецтва і архітектури, тим самим перетворюючи інститут в "місце, де бізнес зустрічає мистецтва".

RISEBA виділяється з інших вищих навчальних закладів, як один, який має чітку міжнародну спрямованість і відрізняється ексклюзивністю дослідних програм, пропонованих і різноманітність мов навчання.

RISEBA надає програми, які або є унікальними на ринку або були вперше представлені на ринку RISEBA, Це один з небагатьох установ, які пропонує повні програми вищої освіти на трьох мовах - латиською, англійською та російською.

RISEBA поширюється на п'яти ділянках: три будівлі RISEBA Головний кампус розташовані в Рига (Столиця), один регіональний філіал заснований в Даугавпілс (Другий за величиною місто в Латвії).

RISEBA Місія, бачення і цінності

З моменту свого заснування в 1992 році, RISEBA керувався своєї місії ", щоб стати воротами в міжнародній кар'єрі", підкресливши, що університет прагне підготувати своїх студентів і випускників для міжнародної кар'єри і підкреслюючи, що це не означає, що студенти вчать "для експорт ".

Основна ідея місії в тому, що RISEBA хоче, щоб переконатися, що його студенти є конкурентоспроможними на міжнародних ринках, в культурному відношенні відомо, можуть працювати в міжнародних командах або в їхній рідній країні або за кордоном і успішно конкурувати на світових ринках.

RISEBA бачить своїх випускників в якості потенційних роботодавців, які будуть сприяти латвійському, європейського і глобального економічного зростання, здатні працювати в міжнародних компаніях в Латвії, так і за кордоном, є чутливими і терпимими до крос-культурні відмінності і є активними учасниками багатонаціональних команд.

У відповідь на зміни у зовнішньому середовищі і освоюють нові можливості RISEBA розширює свою діяльність в нових областях - творчих галузей, тобто комунікації, медіа та архітектури, так і в майбутньому бачить себе як «фінансово стійкою, міжнародно визнаного університету бізнесу, мистецтва і технології ".

Керуючись своїм баченням RISEBA складається з трьох основних компонентів академічних або школи:

  • Школа бізнесу з бакалавр, магістр і PhD програм, які охоплюють області бізнесу, управління та економіки - школа засобів масової інформації та комунікації з бакалавра і магістра програми в галузі мистецтва і комунікації - школа архітектури та дизайну, який в даний час пропонує програму бакалавра в архітектурі.

RISEBA є міждисциплінарною, багатокультурного університет, забезпечуючи глобальний ринок праці з інтелектуальними, творчими і самостійно мислячих індивідуумів. RISEBA виступає за прекрасну освіту, міжнародно визнаних градусів, висока якість випускників, чудового науково-дослідницькою базою і висококваліфікованим персоналом.

П'ять основних цінності лежать в основі того, що робить RISEBA:

  • Відкритість: RISEBA відомий своїм індивідуальним підходом до студентів. Персонал прагне створити навчальну сприятливих умов на основі довіри, поваги і чуйності.
  • Співпраця: RISEBA активно бере участь в місцевій і міжнародній бізнес-середовищі і сприяє професійному зростанню своїх співробітників і студентів. Разом зі своїми випускниками і партнерами, установа створює відмінну академічну і досвід роботи, який є невід'ємною частиною навчального процесу.
  • Безперервне навчання: RISEBA сприяє безперервного навчання студентів. Безперервне навчання сприяє розвитку Латвії та інших європейських країн, як сучасне суспільство знань зі стійким економічним розвитком, більш робочих місць і більшої соціальної згуртованості.
  • Різноманітність: RISEBA є мостом між західною та східною Європи, який допомагає студентам зробити перший крок на шляху до міжнародної кар'єри. RISEBA забезпечує мультикультурному середовищі, пропонуючи різні програми навчання, форми навчання і навчання на різних мовах.
  • Етика і соціальна відповідальність: RISEBA поїздів соціально відповідальних менеджерів і докладає всіх зусиль, щоб допомогти студентам зрозуміти роль підприємництва в створенні і підтримці високої етичної практики в професійному середовищі і суспільстві в цілому, при одночасному забезпеченні належного захисту навколишнього середовища для майбутніх поколінь.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

RISEBA

RISEBA Магістерська програма в галузі міжнародного бізнесу пропонує ідеальні можливості для амбітних кандидатів з мисленням міжнародного лідера, який готові продовжувати ... [+]

RISEBA Магістерська програма в галузі міжнародного бізнесу пропонує ідеальні можливості для амбітних кандидатів з мисленням міжнародного лідера, який готові продовжувати і захопити виклики глобальної бізнес-середовищі.

Ступінь присуджується: Магістр міжнародного бізнесу Професійна кваліфікація: бізнес Виконавчий, керівник проектів або Менеджер по персоналу Мова навчання: англійська Форма навчання: вечірній час дослідження Міжнародні можливості: один семестр навчання за кордоном (ERASMUS програма) Подвійний шанс Ступінь: (градуси від RISEBA і партнером університету) програма коротко ... [-]
Латвія Рига
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
RISEBA

Гуманітарні Майстер Дослідження в області аудіовізуальних медіа-мистецтва є одним з найбільш інноваційних і ретельного міждисциплінарного навчання в Латвії. Вона коренить ... [+]

Гуманітарні Майстер Дослідження в області аудіовізуальних медіа-мистецтва є одним з найбільш інноваційних і ретельного міждисциплінарного навчання в Латвії. Вона корениться в кращих традиціях кіно і кінорежисер поширилася по різних спеціальностях: кіновиробництва, режисури фотографії, анімації, відео та CG, згенерованого графіка, інтерактивні 2D і 3D виробництва і розробки ігор. ... [-]

Латвія Рига
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою