Riga Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1991 році у співпраці з Державним університетом Нью-Йорка в Буффало, США і Університету Оттави, Канада, Рига бізнес-школи (RBS) є міжнародно визнаним управління-навчальний заклад у Ризькому технічному університеті (РТУ) і має більш ніж 20 років досвіду роботи в області бізнес-освіти.

Ризька Школа Бізнесу Це єдина школа в країнах Балтії, пропонуючи Північно-американських досліджень стилі, як у навчальних стандартів і в структурі, що містить інтенсивні тематичні дослідження, робота в групах та активну участь у класі.

Факультет Професори Ризького бізнес-школи є дослідники, консультанти, і лідерів думок в кожному аспекті бізнесу. Факультет з п'яти континентів проблем і закликає студентів з навчальною, який пропонує знання, компетентність, свободу і пристрасть до навчання. Факультет включає в себе як міжнародні та місцеві викладачі, з різних фонів і з великим досвідом у бізнесі.

студенти Студенти Ризького бізнес-школи підібрані за програмою директорів, цього студентам в RBS не один з натовпу. Все тут має сильну особистість і викладачів і співробітників школи зробити все можливе, щоб розвивати ці студентів в лідери. RBS має сильний, індивідуальний підхід до своїх студентів, тому ніколи не більше, ніж 50 студентів в одному класі. І приблизно 10% всіх студентів є кращі уми з усього світу: Азербайджан, Бразилія, Німеччина, Індія, Казахстан, Латвія, Норвегія, Росія, Білорусь, і США.

Кампус

Ризька Школа Бізнесу знаходиться в центрі Риги - у місті, який завжди був центром бізнесу. Дивіться самі!

Школа розташована близько до всього, із зайнятої центрі міста завжди сповнений життя, стара частина міста з красивими будівлями в стилі модерн, кілька магазинів, барів, ресторанів, театрів, концертних залів і все інше студент повинен користуватися його або її дослідження.

Акредитації та нагороди

PRME ініціатива. RBS є членом PRME (принципів відповідального управління освіти). Ініціатива PRME заохочує і полегшує рух бізнес-шкіл до підходів, які відповідають новим потребам і очікуванням світі бізнесу і вимоги нового покоління студентів щодо стійкості і гарного корпоративного громадянства.

CEEMAN нагорода. RBS є першим державним закладом вищої освіти в Латвії, щоб отримати CEEMAN (Центральної та розвитку менеджменту в Східній Європі асоціація) IQA Акредитація нагорода. Ми переслідували і отримав цю акредитацію, бо вона відображає наші зобов'язання по зростанню, розвитку і суворого якості.

Інституційна акредитація. Латвійської Республіки Міністерство освіти і науки нагородив Ризький технічний університет повний і необмежений акредитації. Акредитація не має терміну дії, відображаючи тим самим впевненість у міністерстві. Ця акредитація засвідчує Ризький технічний університет як установа, яка може забезпечити більш високий стан освіти і рішення, визнане градусів в Латвії.

Акредитація програми. Програми RBS мають максимально можливу акредитації нагороджений у Латвії. Наша Шестирічний термін акредитації почалася в 2013 році. Ця акредитація підтверджує, що наші програми управління відповідають найвищим стандартам вчених.

Eduniversal рейтингу. RBS був визнаний кращим бізнес-освіти в Латвії Eduniversal рейтингу. У 3 Пальми Excellence Award присуджується шкіл, які є чудовими бізнес-школи з міжнародним армуючого впливу.

Ця школа пропонує програми в:

English

Ця школа також пропонує:

Executive MBA (1) Професійний МВА (1) Економіст (1)

Розташування

Рига

Riga Business School

Address
11 Skolas ST, Riga, LV - 1010, Latvia
LV-1010 Рига, Латвія
Веб-сайт
Телефон
+371 67 08 98 00

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: