Latvia University of Life Sciences and Technologies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Центр освіти, науки і культури

Latvia University of Life Sciences and Technologies є єдиним вищим сільськогосподарським освітнім центром в Латвії, який має на меті: сприяти розвитку інтелектуального потенціалу сільського розвитку в сільському господарстві; заохотити молодь до отримання вищої академічної та професійної освіти; розвивати дослідження; сприяти розвитку культури; вивчати, підтримувати і вдосконалювати накопичений досвід у латвійського народу і передавати його майбутнім поколінням.
Університет багатопрофільний. Крім традиційних напрямків навчання, LLU також надає універсальні унікальні навчальні програми, пов'язані з передовим сільським господарством, ветеринарною медициною, виробництвом продуктів харчування, лісовим господарством та ландшафтною архітектурою. Університет розташований в Єлгаві - старому культурному місту, який знаходиться всього в 40 км від столиці Латвії - Риги. Єлгава визнано справжнім студентським містом.

Місія

Latvia University of Life Sciences and Technologies ( LLU ) План стратегічного розвитку 2015-2020 рр. Був розроблений протягом 2015 р. Та затверджений Сенатом LLU 9 грудня 2015 р. Для виконання своїх функцій та виконання своїх цілей та завдань Latvia University of Life Sciences and Technologies розробив три програми діяльності: 1. Навчання 2. Наука 3. Адміністративна та фінансова підтримка досліджень та досліджень Метою Latvia University of Life Sciences and Technologies є забезпечення можливості отримання вищої освіти та вищої освіти професійна освіта в сільському господарстві, ветеринарія, харчова технологія, інженерна справа, лісове господарство, соціальна наука, інформаційні технології та сектори управління навколишнім середовищем, а також розвиток науки та підтримки та розвитку латвійського інтелектуального потенціалу та культури. Завдання LLU : 1. Забезпечити якість навчання відповідно до стандартів національного університету, що дозволить виховувати конкурентоспроможних спеціалістів для латвійських та міжнародних ринків праці. 2. Розвивати науковий потенціал для участі в міжнародних дослідженнях, інтегрувати академічну освіту та дослідження, що забезпечить впровадження інноваційних технологій, що базуються на знаннях, у латвійську національну економіку, особливо в земгальському регіоні. 3. Для забезпечення сталого розвитку університету як національного інституту освіти, науки та культури:

 • зміцнити правову основу;
 • покращити організаційну структуру відповідно
 • до завдань LLU ; розвивати співпрацю з установами, академічною освітою та науковими установами в Латвії та за кордоном, підприємствами та професійними організаціями та регіональними установами Земгала;
 • для управління LLU ефективного матеріально-технічної бази.

Місія LLU Розробити конкурентний інтелектуальний капітал на базі передового досвіду в дослідженні, використання результатів досліджень в економіці, високої якості навчання та ефективного управління університетом. LLU Зір Latvia University of Life Sciences and Technologies є одним з провідних університетів науки і технологій в регіоні Балтійського моря, яке спеціалізується в галузі сталого використання природних ресурсів , спрямованих на підвищення якості життя суспільства.

Факти

 • Latvia University of Life Sciences and Technologies ( LLU ) був заснований у 1939 році, а його найстарший факультет - сільськогосподарський факультет, заснований в 1863 році, який тісно співпрацює з багатьма університетами за кордоном. LLU був швидко зростаючим інститутом у той час, коли Латвія відновила свою незалежність.
 • В університеті працюють 8 факультетів: сільське господарство, ветеринарія, інженерія, харчова технологія, навколишнє середовище та цивільне будівництво, ліс, інформаційні технології, економіка та соціальний розвиток.
 • 64 програми бакалавра, магістра та докторантури надаються 313 викладачами та дослідниками для 4350 студентів у 2014/2015 роках.
 • Міжнародне співробітництво базується на більш ніж 130 укладених угодах про співробітництво з установами-партнерами з 27 європейських країн та 42 діючими двосторонніми угодами з ВНЗ та дослідницькими центрами з 19 країн світу.
 • Музей університету вітає експозицію "Історія експозиції Елгєвського палацу та історії Latvia University of Life Sciences and Technologies .
 • Культурне середовище університету активно формується та досліджується в традиційних та унікальних заходах.
 • Існує також широкий спектр спортивних можливостей для студентів та співробітників університету.

Розташування

Єлгава

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Address
Latvia University of Life Sciences and Technologies,
2 Liela Street

LV-3001 Єлгава, Латвія
Веб-сайт
Телефон
+371 63 022 584

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія