University of Central Lancashire - Cyprus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Краще з обох світів

Університет Центрального Ланкаширу, Кіпр (UCLan Cyprus), був створений з 2012 року в Ларнаці. Він розташований у місті Пила, Ларнака, і зараз знаходиться у сьомому році роботи. UCLan Cyprus є першим відділенням університету Центрального Ланкаширу і одночасно повністю ліцензованим університетом на Кіпрі. Унікальна і інноваційна модель кіпрського і британський університет освітнього досвіду, затверджені і підтверджено як Міністерство освіти і культура Кіпру та Агентство Великобританії по забезпеченню якості (QAA), для вищої освіти.

118400_Keystone_1600x900px_MScDatacopy.jpg

Побудований на сильних академічних фондах, Університет Центрального Ланкаширу, наш матірський університет, нараховує більше 191 років історії і вважається одним з найвищих 3,3% всіх університетів світу у Всесвітньому університетському рейтингу (CWUR). UCLan Cyprus працює під академічною парасолькою UCLan UK, в той час як її академічні та функціональні операції ніяк не впливають на останні політичні зміни виходу Великобританії з Європейського Союзу (BREXIT).

Завершення навчання в UCLan Cyprus призведе до отримання подвійного ступеня (два сертифікати) з двох університетів, UCLan Cyprus і UCLan UK , визнаних не тільки на Кіпрі, але і в Європі та за її межами. Наші студенти також матимуть перевагу виняткового досвіду студентів у кожному аспекті свого університетського життя, будь то навчання, особиста підтримка, зручності, проживання, працевлаштування, соціальне життя, а також особистий розвиток.

Довівши до Кіпру репутацію світового класу для академічної майстерності та інноваційного мислення, ми прагнемо розвивати майбутніх бізнес-лідерів та міжнародних підприємців, володіючи навичками та діловою схильністю до успіху в сучасній глобальній економіці. Це означає, що ми можемо запропонувати унікальне поєднання знань, практичного досвіду та сучасного значення, щоб надати студентам кваліфікацію та навички для міжнародного ринку зайнятості. Багато наших курсів також акредитовані професійними та статутними органами, забезпечуючи для всіх студентів UCLan Кіпр стандарти, які очікують сьогоднішні підприємства.

Наша прихильність до цього етосу лежить в основі всього, що ми робимо.118439_UCLAN001.JPG

Наше бачення

Стратегічне бачення UCLan Cyprus полягає в тому, щоб створити провідний, сучасний університет з глобальним охопленням на перехресті трьох континентів (Європа, Азія та Африка), які забезпечують вищу освіту та аспірантуру. UCLan Cyprus - це університет, визнаний завдяки своїй прихильності до кращого досвіду студентського університету, видатних досліджень, інноваційного навчання та цінного співробітництва з промисловістю та громадами на Кіпрі, Східному Середземномор'ї, Близькому Сході та далі.

Наше завдання

  • Сприяти доступу до досконалості, дозволяючи вам розвивати свій потенціал
  • Цінність та практика рівності можливостей, прозорості та толерантності
  • Прагніть до досконалості у всьому, що ми робимо: на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях
  • Працюйте в партнерстві з бізнесом, спільнотою та іншими педагогами118440_UCLAN1051.JPG

Розташування

Ларнака

Address
12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus
7080 Ларнака, Ларнака, Кіпр

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія