Unicaf University (ZM)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет UNICAF на перший погляд

Unicaf University - це панафриканський незалежний, визнаний університет, який поєднує найкращі елементи міжнародної освіти та пропонує високоякісні міжнародно визнані кваліфікації.

Університет має філії та / або навчальні центри у 9 різних країнах Африки та зареєстрований та затверджений Національною радою з вищої освіти (NCHE) в Малаві та Управлінням вищої освіти Замбії (HEA).

Університет "Університет" прагне до вищої майстерності у викладанні, досягненні учнями та задоволення в постійно вдосконалюваному академічному середовищі. Університет прагне стати провідним університетом в країнах Африки на південь від Сахари, визнаним завдяки видатному вкладу у викладання, навчання та дослідження.

Кампуси Університетського університету пропонують студентам можливість отримати високоякісні міжнародно визнані кваліфікації за дуже низькою ціною. Університетський університет прагне запропонувати студентам можливість поглиблювати свої знання та особисті навички, розвивати свою кар'єру та будувати життя, про яке вони мріють.

Unicaf University пропонує повноцінні онлайн-програми, а також програми, пропоновані шляхом змішаного навчання в одному з своїх кампусів та навчальних центрів. Крім того, у філіалах університетів студенти мають можливість проводити обговорення в реальному часі та отримувати користь від ряду послуг, таких як доступ до цифрових бібліотек, публічні лекції, семінари та ряд соціальних заходів.

Університет використовує партнерські зв'язки UNICAF з міжнародно-акредитованими університетами, такими як Університет Південного Уельсу, Університет Нікосії та Каліфорнійський університет Marymount, щоб запропонувати конкурентоспроможні, міжнародно-акредитовані он-лайн градуси за доступними цінами. Студенти також користуються курсами на кампусі, запропонованими самим Unicaf University.

UNICAF є однією з найбільш щедрих стипендійних програм. Програма підтримує студентів, які постійно проживають в Африці, і надає можливості для навчання за різними програмами дистанційного навчання, виданими європейськими, британськими та американськими університетами. В даний час UNICAF надає стипендії для онлайнових програм, що пропонуються Університетом Південного Уельсу у Великобританії, Університету Нікосії в ЄС та Каліфорнійському університеті Marymount в США.

Протягом останніх двох десятиліть наші асоціації пропонують стипендії іноземним студентам. Успішні студенти змогли зробити значний внесок у свої рідні округи на найвищому рівні.

Стипендіальна програма UNICAF була заснована, щоб запропонувати обдарованим школярам, ​​що не мають достатньої кваліфікації, можливість продовжувати свою освіту, навчаючись за міжнародно-акредитованими кваліфікаціями за набагато нижчою ціною.

Наше бачення

Університет "Університет" прагне бути провідним фахівцем у галузі високого рівня освіти та досліджень в африканських країнах.

Наше завдання

Допомогти студентам стати освіченими людьми, досягти своїх академічних і професійних цілей та брати на себе відповідальні ролі в мінливому світі глобальної взаємозалежності; сприяти дослідженню та генерації знань; служити суспільству через поширення та використання знань, а також за допомогою інноваційних партнерських відносин з установами бізнесу та громадянського суспільства.

Розташування

Ларнака

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue
6019 Ларнака, Ларнака, Кіпр
Телефон
undefined

Нью-Йорк

Address
1745 Broadway
10019 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
undefined

Афіни

Address
265 Mesogeion Ave, Neo Psychico
Афіни, Центральні Афіни, Греція
Телефон
undefined

Бухарест

Address
31A Economu Cezarescu Street, Sector 6
060754 Бухарест, Бухарест, Румунія
Телефон
undefined

Лондон

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
undefined

Каїр

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor El Mohandessin
Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет
Телефон
undefined

Аккра

Address
Ghana Christian University College Off Dodowa Amrahia Main Road P.O. BOX AF 919 ADENTA
Аккра, Великий регіон Аккри, Гана
Телефон
undefined

Лілонгве

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67
Лілонгве, Центральний регіон, Малаві
Телефон
undefined

Порт-Луї

Address
5th Floor, Wing A, Cybertower 1, Ebene Cybercity
Порт-Луї, Порт-Луї, Маврикій
Телефон
undefined

Найробі

Address
West Park Suites, 7th Floor, Ojijo Road, opp. Parklands Police Station
Найробі, Найробі, Кенія
Телефон
undefined

Лагос

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Лагос, Лагос, Нігерія
Телефон
undefined

Могадішу

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Могадішу, Банаадір, Сомалія
Телефон
undefined

Лусака

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres, Lusaka,
Лусака, Провінція Лусака, Замбія
Телефон
undefined

Ірбід

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Ірбід, Губернаторство Ірбід, Йорданія
Телефон
undefined

Кіпр Інтернет

Address
Кіпр Інтернет, Кіпр
Телефон
undefined