Unicaf University (ZM)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Унікафський університет - це загальноафриканський незалежний, визнаний університет, який поєднує в собі найкращі елементи міжнародної освіти, що пропонує високу якість академічної кваліфікації .

Університет створив найсучасніші кампуси в Замбії, Малаві та Зімбабве, і дуже скоро відкриваються додаткові кампуси в кількох інших африканських країнах. Окрім університетських містечок Унікафа, студенти також мають у своєму розпорядженні сучасні засоби навчальних центрів Унікафа по всій Африці.

Унікафський університет є ліцензованим університетом у Малаві , Замбії та Зімбабве, а також затверджений для прийому студентів у Кенії. Унікафський університет є членом Організації Об'єднаних Націй (UNAI) та членом Асоціації регіональних університетів Південної Африки (SARUA). Кампуси Унікафського університету в Замбії та Малаві також акредитовані Британською радою з акредитації незалежної подальшої та вищої освіти як незалежного постачальника вищої освіти.

Унікафський університет - це майстерність у викладанні , досягнення та задоволення студентів у сприятливому академічному середовищі. Університет має на меті стати провідним вищим навчальним закладом у Африці на південь від Сахари, визнаним за неабиякий внесок у викладання, навчання та наукові дослідження .

Університет Юнікаф пропонує студентам можливість заробити високоякісну кваліфікацію за низькою ціною за допомогою виключно онлайн-доставки або на кампусі, поєднуючи традиційне викладання віч-на-віч та активну участь у студентських соціальних клубах та заходах з цифровими інструментами навчання, що покращують досвід роботи сучасний учень.

Унікафський університет спрямований на підготовку відповідальних громадян, які розуміють та підтримують сталий розвиток. Університет має на меті повернути громадам, які він обслуговує, завдяки новим знанням, отриманим докторськими дослідженнями, через його «зелені ініціативи» (переробка паперу, пластику та алюмінію, регулярні посадки дерев), через лекції видатних доповідачів громадськість, через безкоштовні комп’ютерні уроки для випускників середніх шкіл та працюючих дорослих, через безкоштовні майстер-класи з основних професійних навичок, через пожертви лікарень та шкіл та через підтримку важливих соціальних причин.

Унікафський університет пропонує повністю в Інтернеті та на кампусі викладають ступінь бакалавра, магістра та доктора з широкого спектру предметів, включаючи управління, економіку та бізнес, психологію, викладання, право, бухгалтерію та фінанси, англійську літературу, комп’ютерні науки, веб-дизайн та розвиток та спеціалізовані програми MBA для різних галузей та секторів.

Партнерства

На даний момент Юнікаф співпрацює з Університетом Суффолка (Великобританія) , Ліверпульським університетом Джона Мура (Великобританія ), Університетом Південного Уельсу (Великобританія), Каліфорнійським університетом, Ріверсайдським розширенням у США та Університетом Унікафа в Африці . Після успішного закінчення студенти отримують відповідний орган нагородження, ступінь якого є ідентичним ступеню, запропонованому студентам на території кампусу. Випускники також можуть відвідувати церемонію випуску в домашньому містечку (за умови будь-яких візових обмежень).

Розташування

Ларнака

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Ларнака, Ларнака, Кіпр

Нью-Йорк

Address
1745 Broadway
10019 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Афіни

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Афіни, Центральні Афіни, Греція

Бухарест

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Бухарест, Бухарест, Румунія

Лондон

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія

Каїр

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет

Аккра

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Аккра, Великий регіон Аккри, Гана

Лілонгве

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Лілонгве, Центральний регіон, Малаві

Порт-Луї

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Порт-Луї, Порт-Луї, Маврикій

Найробі

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Найробі, Найробі, Кенія

Лагос

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Лагос, Лагос, Нігерія

Могадішу

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Могадішу, Банаадір, Сомалія

Лусака

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Лусака, Провінція Лусака, Замбія

Ірбід

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Ірбід, Губернаторство Ірбід, Йорданія

Кіпр Інтернет

Address
Кіпр Інтернет, Кіпр