Neapolis University Pafos

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Університет Неаполіс на Кіпрі - молодий, але динамічний, швидко зростаючий університет, який працює з 2010 року в самому центрі чарівного міста Пафос, на західному узбережжі острова Кіпр, пропонує студентам, аспірантам та докторантурам. програми на грецькій та англійській мовах. Вступ до університету Неаполіс на Кіпрі вводить студентів у високе стандартне, стимулююче та приємне середовище. Найбільша перевага Neapolis - це якість та відданість його викладачам, більшість з яких мають значний досвід викладання та дослідження в європейських та американських університетах. Спираючись на такий факультет та амбітну стратегію, він швидко стає одним із найкращих приватних університетів Кіпру.

Те, що від вас очікується робити

Під час навчання в університеті Неаполіс на Кіпрі, будь то на рівні бакалавра, магістра чи доктора (кандидатів), від вас очікують відвідувати лекції та інші заходи, пов'язані з програмою, та працювати самостійно, окремо або в групах , за завданнями. Університет Неаполіса на Кіпрі робить великий акцент на розвитку інтелектуальної самостійності студентів та має систему навчальних посібників, щоб допомогти студентам досягти цього.

128651_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Оцінка та визнання

Університет Неаполіс на Кіпрі діє відповідно до відповідного закону приватних університетів Кіпру. Кінцева ліцензія отримана від Кіпрського агентства забезпечення якості та акредитації у вищій освіті (DI.PAE), а Університет Неаполіс на Кіпрі працює як повноцінний університет, що має незалежність від дій.

У жовтні 2007 року університет був внесений до Реєстру університетів Міністерства освіти за рішенням Кабміну. У червні 2010 року університет прийняв початкову ліцензію на експлуатацію. Рішення було прийнято після позитивної рекомендації DI.PAE З 2015 року університет Неаполіса на Кіпрі отримав остаточну ліцензію і може працювати як автономний університет.

Усі програми університету повністю визнані Кіпрською Республікою та всіма країнами ЄС.

Університет Неаполіса на Кіпрі після подання запиту, після ретельного оцінювання, був визнаний Національним центром академічного визнання та інформації (NARIC) Греції як рівнозначний інститут грецьким університетам у липні 2012 року.

Бачення

Бачення університету Неаполіс на Кіпрі - це розвиток орієнтованої на людей освітньої організації з європейськими стандартами, члени якої спільно працюють для розвитку суспільства шляхом викладання, досліджень та соціальних дій.

Місія

Місія університету Неаполіс на Кіпрі - забезпечити своїх студентів якісною освітою, створити та поширити знання за допомогою досліджень, сприяти розвитку економічного та культурного життя нашого суспільства

Цінності

  • Цілісність
  • Досконалості
  • Співпраця
  • Інновації
  • Повага
  • Солідарність

128652_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Життя в університетському кампусі

Життя в кампусі університету Неаполіс - це унікальний досвід, яким користуються студенти під час навчання, це призводить до побудови дорогоцінних моментів та спогадів, які тривають все життя, коли мешканці студентів розвиваються в академічному та соціальному плані. Університет Неаполіс прагне створити зручне та безпечне середовище та створив різноманітну, багатомовну, полікультурну університетську спільноту, яка поважає та розширює вільний обмін ідеями та способом життя.

Розташування університетського містечка, різноманітні засоби та послуги створюють ідеальне середовище для заохочення знань, роботи та студентського життя, дозволяючи кожному студенту збагатити свій досвід під час навчання.

Кампус зручно розташований у самому центрі міста, з багатьма зручностями, які знаходяться в декількох хвилинах ходьби, такі як автобусні зупинки, банки, пляжі, бари та ресторани, торговий центр та кафе.
Є щоденні автобусні маршрути, які з'єднують місто та пропонують сполучення з усіма іншими містами та аеропортами.

Чому Пафос

Поєднання історичного минулого з сучасним світом, м'який середземноморський клімат, пляжі, природна краса, прекрасний транспорт до зовнішності, а також кількість послуг, які вони пропонують, роблять Пафос ідеальним місцем для занять .

Однією з найбільших переваг навчання в Неаполісському університеті Пафос є те, що навчальний інститут розташований в самому центрі одного з найбільш хвилюючих приморських міст Європи. У Пафосі постійно проживає близько 77 800 мешканців.

  • Пафос - місто, повне молоді, що має один з найвищих показників молодості 18-35 років, порівняно з іншими містами Кіпру.
  • Пафос - сучасне європейське багатокультурне місто, яке вітає людей з усього світу, незалежно від етнічного, соціального чи релігійного походження.
  • Пафос - об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як перехрестя людей та ідей з археологічними пам'ятками, які свідчать про невблаганний марш історії та культури 9000 років.
  • Пафос - це міжнародний туристичний напрямок, завдяки унікальному поєднанню природи, історії та м’якого середземноморського клімату. Прямі рейси між Пафосом з такими великими грецькими містами, як Афіни, Патра, Салоніки та Ханья.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

Розташування

Пафос

Address
2 Danais Avenue
8042 Paphos
Cyprus

Пафос, Пафос, Кіпр

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія