Cyprus University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Профіль університету


Міжнародний профіль/>

Важливим показником міжнародного визнання, яке користується університетом, є міжнародне рейтингування університетів. За менш ніж 10 років експлуатації, CUT зайняв високі посади в міжнародних рейтингах. Зокрема, у рейтингах світового університету вищих навчальних закладів (THE) у 2017-18 роках (THE) рейтинг CUT становить 351-400 по всьому світу, тоді як у 2016-17 роках він був одним із провідних 401-500 університетів у всьому світі, а також 16 місце серед провідні університети світу. У рейтингах молодого університету 2017 року CUT займає 88 місце в провідних нових університетах світу, 12-му найвищому університеті та 201-250 серед провідних європейських університетів.

Міжнародна мережа університету реалізується за рахунок участі в 67 міжнародних організаціях та двостороннього співробітництва з 78 університетами за кордоном, що призводить до вигідної міжвузівської синергії. Крім того, стратегія інтернаціоналізації посилюється за рахунок участі в програмі мобільності Erasmus та національному управлінні програмою IAESTE.


Досконалість у дослідженні/>

CUT постійно прагне сприяти кращому дослідженню досліджень та відрізнятиметься на міжнародному рівні у цій сфері, надаючи в цілому 40 мільйонів євро із зовнішнього фінансування для 227 дослідницьких програм. Останній європейський програма HORIZON 2020 забезпечив фінансування понад 9 мільйонів євро, з 23 пропозиціями щодо досліджень, що є найвищим показником успіху на Кіпрі. Нещодавні успіхи включають два стратегічні проекти ERC загальною сумою 3,3 мільйонів євро, два дослідницькі пропозиції "Команда для досконалості" під керівництвом CUT, що забезпечило найвищий загальноєвропейський рейтинг і участь у створенні Центру підвищення кваліфікації RISE для технологічних та ділових інновацій.

На додаток до європейського фінансування досліджень, спільно з німецьким онкологічним центром, просуваються синергічні стратегічні дослідження, такі як створення Центру дослідження раку. Три успішних роботи три вже існуючі дослідницькі підрозділи, Ератостен, Геракліт і Департамент соціальної інформатики.

Бачення, Місія та Цінності


Наше бачення/>

Стати сучасним та інноваційним університетом з міжнародним визнанням, який сприяє досягненню передового досвіду у галузі освіти та досліджень у передових областях, спрямованих на наукове, технологічне, економічне, соціальне та культурне вдосконалення нашої країни.


Наше завдання/>

Забезпечити якісну освіту та підготовку високого рівня та сприяти безперервному навчанню сучасними педагогічними методами, створювати та поширювати наукові знання через наукові дослідження та навчання, а також шляхом сприяння вирішенню завдань у галузі науки та техніки, щоб стати каталізатором для держави та суспільства. Зокрема, місія зосереджується на створенні додаткової вартості за допомогою дій на наступних трьох напрямках:

  • Освіта
  • Дослідження, інновації та передача ноу-хау
  • Соціальний внесок


Освіта/>

Створити університет як міжнародний центр університетської освіти, пропонуючи якісні та конкурентні програми, що відображають технологічні та промислові розробки, а також потреби ринку. Звертаючись до студентів високого рівня, він пропонує сучасне навчання, пов'язане з прикладними дослідженнями, з метою створення працездатних і добре освічених випускників. В якості вищого навчального закладу вона також прагне сприяти довічному навчанню на користь суспільства.

Дослідження, інновації та передача ноу-хау

Університет є піонером у виробництві прикладних досліджень та досягнення передового досвіду у міжнародній науковій галузі. Для вирішення завдань суспільства та промисловості результати досліджень, підготовлених в університеті, передаються як ноу-хау для суспільства, промисловості та виробничих організацій для створення інноваційних рішень з значними економічними, соціальними та екологічними перевагами. У контексті досліджень, інновацій та підприємницької діяльності створюються нові робочі місця та можливості для молодих учених у передових секторах.

Соціальний внесок

Університет, як жива клітина суспільства, відіграє каталітичну роль у соціальному діалозі, надаючи обґрунтовані пропозиції щодо важливих соціально-економічних питань. Університет заохочує синергію через мережу соціальних акторів, що співпрацюють, для сприяння культурі, навколишньому середовищу, здоров'ю та спорту.

Цілі

Дизайн всіх відділів базується на чотирьох основних цілях:

  • Вища наукова, технічна та професійна компетенція у навчанні студентів.
  • Високоякісні дослідження, які зможуть перевершити традиційні межі між базовими та прикладними дослідженнями, з тим щоб забезпечити вирішення основних соціальних та економічних проблем і дозволити Кіпру залишатись важливим партнером у сучасному європейському розподілі ресурсів, що виділяються на дослідження.
  • Міждисциплінарна орієнтація як на розробку навчального плану, так і на кадрове забезпечення кафедр, з тим щоб університет міг вступити в цю галузь з самого початку та залишатись на передовій наукових, освітніх та соціальних подій як на місцевому, так і на міжнародному рівнях.
  • Співпраця з місцевою промисловістю та економікою, яка допомагає стимулювати інновації та постійно вдосконалювати продукти та послуги.

Розташування

Лімасол

Address
30 Archbishop Street
3036 Лімасол, Лімасол, Кіпр

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: