Universidad Cenfotec

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

Universidad Cenfotec є приватним вищим навчальним закладом з академічною, адміністративною та фінансовою автономією, основною метою якого є розробка та виконання навчальних програм для підготовки та оновлення фахівців, а також реалізація дослідницьких програм у галузі цифрових технологій.

Cenfotec, як навчальний центр інформаційних та комунікаційних технологій, був створений у січні 2000 року групою компаній з розробки програмного забезпечення та незалежних інвесторів, щоб забезпечити початкову та зростаючу галузь розробки програмного забезпечення персоналом висококваліфікованих, спеціалізованих і швидкодіючих, що дозволить їй конкурувати на міжнародному рівні з високими стандартами якості.

У 2003 році Cenfotec розробив і викладав Software Engineering, перший в Коста-Ріці і Центральній Америці. Згодом були створені програми в галузі підтримки інфраструктури, адміністрування баз даних, кібербезпеки, телематики та веб-дизайну та розробки, з відмінним прийомом у технологічному секторі.

Такий підхід, на 100% узгоджений з бізнес-сектором, дозволив Cenfotec мати досвід і визнання на найвищому рівні, як з боку національних підприємців, так і з боку міжнародних роботодавців, які наймають людські ресурси, створені з часом.

Cenfotec займає одне з чотирьох кращих місць вищих навчальних закладів з найвищою якістю в країні в галузі інформаційно-комунікаційних технологій і в найкоротші терміни навчання (за даними опитування Палати інформаційних технологій та Повідомлення Коста-Ріки національним бізнесменам, 2008).113450_12.png

місія

Навчити людей суворої та етичної освіти в області технологій як інструменту для виявлення власного потенціалу, самовизначення своєї долі та створення корисних знань для позитивного впливу на якість життя та конкурентоспроможність суспільства.

вид

Бути визнаним на міжнародному рівні серед найкращих вищих навчальних закладів у галузі технологій, як еталон передового досвіду в наукових діячах та етиці.

цінності

 • Дух філії і альтруїзму
 • Цілісність, повага та дотримання у всіх аспектах наших дій
 • Почуття досягнень завдяки зусиллям

Політика якості

Ми прагнемо формувати мотивованих та висококваліфікованих людей з найсучаснішими технічними знаннями, цінностями, поглядами та навичками, які дозволять їм повноцінно працювати як професіонали та подолати вимоги організацій, де вони будуть практикувати.

З цією метою Університет у своїй щоденній роботі стимулюватиме роботу в команді, постійне навчання, дух сервісу, дотримання цінностей та принципів, раціоналізацію та вдосконалення процесів, зворотній зв'язок від наших клієнтів та співробітників та якість академічні та адміністративні послуги.113451_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

мети

Знати і розуміти технологічні тенденції та умови їх прийняття в нашому середовищі Інновації в технологічних і педагогічних рішеннях для полегшення навчальних процесів Розробити інноваційні знання в галузі ІКТ #

Цілі

Керувати оновленням і розвитком академічних програм університету до технологічних сфер, що представляють інтерес для студентів.

Постійно підвищувати якість нашого навчального процесу.

Сприяти вирішенню конкретних проблем ІКТ з метою підвищення їх ефективності та їх використання в організаціях з метою досягнення реального впливу в економічному та соціальному середовищі країн Центральноамериканського регіону.

Типи

Розслідування буде три типи:

 1. Дослідження, що проводяться студентами або магістрантами в рамках їх випускної роботи, керовані викладачами університету. (У деяких випадках дослідження проводяться студентами в рамках проектних курсів).
 2. Дослідження за бажанням державних або приватних установ здійснюються професорами-дослідниками університету (за вимогою). Професійні дослідження
 3. З ініціативи університету. Професійні дослідження

Перший тип дослідження ми називаємо науковими дослідженнями, а наступні два - професійними дослідженнями.

Дослідження в університеті будуть більш прикладними і практичними, ніж фундаментальними або теоретичними.113452_beard-bonding-community-708440.jpg

Області

Для досягнення цілей, викладених у пункті 1, дослідження університету охоплюватимуть наступні тематичні напрямки:

 1. Знати і розуміти технологічні тенденції і умови їх прийняття в нашому середовищі
  • Технологічні тенденції та потреби ринку
 2. Інновації в технологічних і педагогічних рішеннях для полегшення навчальних процесів
  • Навчання за проектом
  • Віртуальна освіта
  • Оцінка вчителів
  • Оцінка якості
 3. Розвивати інноваційні знання в галузі ІКТ
  • Інформаційні та комунікаційні технології
  • Розробка програмного забезпечення
  • Веб і мобільні технології
  • Технології та аналітика даних
  • Кібербезпека
  • Управління технологіями та ІТ-сервісами

Розташування

Сан-Хосе

Address
Santa Marta, San Pedro de Montes Oca, del Cruce de la Escuela de Santa Marta 400 metros noreste carretera al Cristo de Sabanilla, San José, Costa Rica
11501 Сан-Хосе, Провінція Сан-Хосе, Коста-Ріка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: