University for Peace

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення University for Peace - це навчальний заклад, спрямований на трансформацію та натхнення, спрямований на досягнення цілей якісного навчання, досліджень та обслуговування для служіння людям у побудові мирного світу.

Створена в якості Організації Договору, що має власну Хартію в міжнародній угоді, прийнятої Генеральною Асамблеєю в резолюції 35/55 від 5 грудня 1980 року, University for Peace має місію:

"надати людям міжнародний вищий навчальний заклад для досягнення миру та з метою сприяння серед усіх людей духу розуміння, толерантності та мирного співіснування, стимулювати співпрацю між народами та сприяти зменшенню перешкод і загроз світу світу. і прогрес у відповідності з благородними устремліннями, проголошеними в Статуті Організації Об'єднаних Націй ".


Статут університету в додатку містить наступні загальні принципи:

  1. Тривалість війни в історії людства та зростаюча загроза миру в останні десятиліття ставлять під загрозу саме існування людського роду і вимагають, щоб мир більше не розглядався як негативна концепція, як кінець конфлікту або як простий дипломатичний компроміс, а скоріше, що його слід досягти і забезпечити через найцінніший і найефективніший ресурс, який людина має: освіту.

  2. Мир є основним і безповоротним зобов'язанням нації та основною метою Організації Об'єднаних Націй; це є причиною його існування. Проте найкращий інструмент досягнення цього вищого блага для людства, а саме освіта, не використовувався.

  3. Багато країн і міжнародні організації намагалися досягти миру через роззброєння. Ці зусилля повинні бути продовжені, проте факти показують, що людина не повинна бути надто оптимістичною, доки людський розум не був перейнятий поняттям світу з раннього віку. Потрібно зламати порочне коло боротьби за мир без освітнього фонду.

  4. Це завдання, яке зараз стоїть перед усіма народами та усіма людьми, як наближається двадцять перше століття. Необхідно прийняти рішення зберегти людську расу, на яку загрожує війна, через освіту заради миру. Якщо освіта є інструментом науки і техніки, то є ще більше підстав використовувати його для досягнення цього первинного права людини.


Історія UPEACE

Коста-Ріка скасувала смертну кару у 1882 році та її армію в 1948 році. З 1865 року Коста-Ріка запропонувала притулок тим, хто зазнав переслідування з політичних міркувань. З 1907 по 1918 рік в Коста-Ріці відбувся Центральноамериканський суд, який був першим постійним міжнародним трибуналом, який дозволив окремим особам подати позов проти штатів у зв'язку з міжнародним правом та правами людини. У цій традиції в Організації Об'єднаних Націй розпочато зусилля по створенню University for Peace під керівництвом Президента Коста-Ріки Родріго Каразо. 5 грудня 1980 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію 35/55, в якій в додатку додається Міжнародна угода про заснування University for Peace . Статут університету є частиною цієї угоди.

У рамках триваючого процесу реформи Організації Об'єднаних Націй колишній Генеральний секретар ООН Аннан здійснив низку заходів з початку 1999 року з метою реорганізації, зміцнення та більш інтернаціоналізації University for Peace - з тим щоб він міг більш ефективно сприяти миру. і цілі безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Рада визначила інноваційну програму освіти, навчання та дослідження для світу, орієнтовану на ключові питання, включаючи запобігання конфліктам, безпеку людей, права людини, захист навколишнього середовища та постконфліктну реабілітацію.


Наш кампус

Наш кампус розташований на околиці Сан-Хосе, а його 200 захищених гектарів є частиною останнього залишку первинного лісу Центральної долини.

Кампус Родріго Каразо розташований у 30 км на південний захід від Сан-Хосе, у природному заповіднику, що складається з вторинного лісу, а останній залишок первинного лісу (200 га) у Центральній долині Коста-Ріки. Парк та кампус знаходяться в захищеній зоні Ель Родео, Мора. UPEACE охоплює близько 2% краєвиди Мора; отже, ця заповідна територія багата фауною. Вона охороняє ссавців, таких як мавпи та олені, плазуни та понад 300 видів птахів, а також приблизно 100 різновидів дерев. Встановлення університету та охорона території складають 303 га.

Розташування

Сіудад-Колон

Address
El Rodeo de Mora, Ciudad Colon. San Jose, Costa Rica.
10701 Сіудад-Колон, Провінція Сан-Хосе, Коста-Ріка