Universidad EAN

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет

У Universidad EAN ми сприяємо сталому підприємництву, розглядаючи лідерство та інновації як основні елементи у формуванні достатку для людства.

Ми усвідомлюємо негайний і довгостроковий вплив наших дій, тому ми вітаємо цілі сталого розвитку та соціального прогресу, які ЮНЕСКО підтримує і визначені Комісією Брундтланд у 1987 році, чия сфера синтезована для задоволення потреб сучасності, загрожувати здатності майбутніх поколінь задовольняти власні потреби ».

місія

Universidad EAN має на меті сприяти інтегральному формуванню людей і стимулювати їх підприємницькі здібності, таким чином, щоб їхні дії сприяли економічному і соціальному розвитку народів.

вид

До 2027 року Universidad EAN стане еталоном у навчанні та дослідженнях у сфері сталого підприємництва через інноваційні знання.

Політика якості

Відповідно до своєї місії та бачення, і в рамках Інституційного освітнього проекту (PEI), Universidad EAN забезпечує високі стандарти якості та постійне вдосконалення всіх своїх процесів та послуг, передбачаючи потреби та виконуючи очікування різних груп представляють інтерес.

Вища ціль

Universidad EAN заявляє про себе як про академічну установу, головна мета якої - сприяти інтегральному формуванню та сталому підприємництву, враховуючи дослідження, керівництво та основні елементи інновацій у формуванні достатку для людства.

Висока якість Інституційна акредитація

29 грудня 2017 року через Резолюцію № 29499 від 2017 року Міністерство освіти відновило Інституційну акредитацію високої якості до Universidad EAN . Як і в 2013 році, установа отримала цю підтримку протягом чотирьох років.

Це є важливою віхою в постійному інституційному вдосконаленні, що відображає покликання університету підтримувати високий рівень якості своїх процесів і освітніх послуг на благо людей, сімей та організацій, які прагнуть до сталого глобального навчання, для цілісного функціонування. чудові та відповідні знання, корисні для його розвитку.

Переваги інституційної акредитації у високій якості

Ця підтримка з боку Міністерства освіти дозволяє:

  • Сприяти поліпшенню якості вищої освіти в Колумбії.
  • Сприяти вдосконаленню колумбійської системи вищої освіти та інституцій, які об'єднують її для сприяння економічному, соціальному, культурному, технологічному та екологічному розвитку. Крім того, для консолідації соціальної інтеграції та миру в країні.
  • Сприяти саморегулюванню, самооцінці та постійному вдосконаленню вищих навчальних закладів та програм з метою досягнення високого рівня якості.
  • Сприяти придатності та міцності вищих навчальних закладів.
  • Заохочуйте науковців у тій мірі, яка демонструє довіру до їхньої роботи та сприяє визнанню їхніх досягнень.
  • Сприяти національному та міжнародному визнанню академічних програм і дослідницької та проекційної діяльності.
  • Отримати визнання з боку міжнародних організацій, вищих навчальних закладів за кордоном та зовнішніх систем забезпечення якості.
  • Сприяти побудові та консолідації наукових та наукових кіл.
  • Сприяти процесам належного управління вищими навчальними закладами.
  • Сприяти омологізації та валідації наукових ступенів, а також полегшити шлях міжнародних сертифікатів.

Джерело: Договір CESU № 03 від 2017 року.

Стале підприємництво

Universidad EAN , лідер у Колумбії у сфері підприємництва з моменту свого заснування у 1967 році, протягом декількох років працює над консолідацією як модель і посилання на тему стійкості вищої освіти в країні.

Підтвердженням цього є такі ініціативи, як включення цього важливого питання з його екологічної, економічної та соціальної перспективи у поперечний спосіб у його академічну пропозицію та у спеціалізовані стільці, такі як те, що пропонує світовий експерт Бернардо Кліксберг; розвиток будівлі в Ель-Ногалі, включаючи елементи біоархітектури та рециркуляції води, реалізацію програм, що сприяють використанню альтернативних транспортних засобів, таких як "PedalEando a la U" та спільне використання транспортних засобів; та запуск Urban Canopy в будівлі Ель-Ногаль, з його естетичним, екологічним і природним внеском, серед інших.

Завдяки цим і багатьом іншим досягненням, наприкінці минулого року почалася робота над формалізацією цього відбитку в стратегічній ініціативі «включити акцент на сталий розвиток», який є частиною плану 2020, і таким чином реально інтегрувати цю атрибут академічної, дослідницької, розширювальної та соціальної проекції та роботи Universidad EAN .

Орієнтир цієї ініціативи стався 18 лютого 2016 року, коли Генеральна палата Universidad EAN схвалила нову загальну політику установи, яка міститься в Угоді № 013.

На підставі робіт, розроблених різними установами та учасниками Інституту, за підтримки ECOS Think Tank, а також членів Генеральної палати, Вищої ради та Вищого керівництва університету, керівні принципи, які відзначатимуть горизонт роботи установи на цьому фронті. Підприємництво, яке тепер наділене атрибутами, важливими для 21-го століття, залишається в центрі навчальних, дослідницьких і соціальних проектів, як це визначено в статті 1 вищезазначеної Угоди (№ 013 від 2016 року):

" Universidad EAN заявляє про те, що він є інститутом, чия головна мета полягає в тому, щоб зробити внесок у підготовку для сталого підприємництва, враховуючи лідерство та інновації, основні елементи для формування достатку для людства".

В даний час постає завдання зробити цю політику продовжує проникати в місіонерську та підтримку діяльності установи, за підтримки викладачів з кожного факультету університету, а також скоординованої роботи з відділом досліджень та управління знаннями. , Vicerrectoría розширення і соціальної проекції і, в цілому, всі університетської спільноти Ean.

Розташування

Богота

Address
Carrera 12,7898
110221 Богота, Богота, Колумбія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: