Pontificia Universidad Javeriana

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований Товариством Ісуса в 1623 році , це католицький університет, визнаний колумбійським урядом, який прагне служити людській спільноті, особливо Колумбії, прагнучи створити більш цивілізоване, більш освічене і справедливе суспільство, натхнене євангельськими цінностями.

Вона сприяє комплексному навчанню людей, людських цінностей, розвитку і передачі науки і культури, сприяє розвитку, керівництву, конструктивній критиці і трансформації суспільства.

Перший університет в Колумбії з інституційною акредитацією

Міністерство освіти через резолюцію № 1320 зарахувало 12 червня 2003 р. В Pontificia Universidad Javeriana строком на вісім років.

У резолюції підкреслюється, що Університет "досягла достатнього рівня якості, так що відповідно до правил, що регулюють цю справу, буде відкрито визнаний цей факт через офіційний акт інституційної акредитації".

Місія

Університет Яверіана - це католицька установа вищої освіти, заснована і керована Товариством Ісуса, відданим освітнім принципам і керівним принципам засновника.

Експерти викладання, дослідження та служіння передового досвіду як інтегровані в країни регіони, глобальний та міждисциплінарний перспективний університет, і пропонує:

  • інтегральне формування людей, які виділяються високою якістю людської, етичної, академічної, професійної та соціальної відповідальності;
  • створення та розвиток знань та культури в критичній та інноваційній перспективі для досягнення справедливого, сталого, всеохоплюючого, демократичного, співчутливого та поважного суспільства людської гідності.

    № 576 Рада університету, 26 квітня 2013 року Угода ( угода про завантаження )

Розташування

Богота

Address
Carrera 7 No. 40 - 62
111321 Богота, Богота, Колумбія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія