Прочитайте офіційний опис

Заснований Товариством Ісуса в 1623 році , це католицький університет, визнаний колумбійським урядом, який прагне служити людській спільноті, особливо Колумбії, прагнучи створити більш цивілізоване, більш освічене і справедливе суспільство, натхнене євангельськими цінностями.

Вона сприяє комплексному навчанню людей, людських цінностей, розвитку і передачі науки і культури, сприяє розвитку, керівництву, конструктивній критиці і трансформації суспільства.

Перший університет в Колумбії з інституційною акредитацією

Міністерство освіти через резолюцію № 1320 зарахувало 12 червня 2003 р. В Pontificia Universidad Javeriana строком на вісім років.

У резолюції підкреслюється, що Університет "досягла достатнього рівня якості, так що відповідно до правил, що регулюють цю справу, буде відкрито визнаний цей факт через офіційний акт інституційної акредитації".

Місія

Університет Яверіана - це католицька установа вищої освіти, заснована і керована Товариством Ісуса, відданим освітнім принципам і керівним принципам засновника.

Експерти викладання, дослідження та служіння передового досвіду як інтегровані в країни регіони, глобальний та міждисциплінарний перспективний університет, і пропонує:

  • інтегральне формування людей, які виділяються високою якістю людської, етичної, академічної, професійної та соціальної відповідальності;
  • створення та розвиток знань та культури в критичній та інноваційній перспективі для досягнення справедливого, сталого, всеохоплюючого, демократичного, співчутливого та поважного суспільства людської гідності.

    № 576 Рада університету, 26 квітня 2013 року Угода ( угода про завантаження )

Доступні навчальні програми:
  • Spanish (Colombia)
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Pontificia Universidad Javeriana

Ступінь магістра з міського та регіонального планування є аспірантурою, створеною в 1975 році на факультеті міждисциплінарних досліджень. В даний час вона є підрозділом ф ... [+]

Ступінь магістра з міського та регіонального планування є аспірантурою, створеною в 1975 році на факультеті міждисциплінарних досліджень. В даний час він є підрозділом факультету архітектури та дизайну, орієнтованим на дослідження та всебічне та міждисциплінарне навчання фахівців з аналізу, дослідження та втручання в процеси міського та регіонального планування, планування та проектування міст та регіонів в Колумбії. для того, щоб зробити свій внесок у пошук рішень поточних проблем нашого суспільства, відповідно до керівних принципів Місії Pontificia Universidad Javeriana .... [-]

Колумбія Bogotá
Січень 2020
Spanish (Colombia)
Заочне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою