Zhejiang University International Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

З’єднання ідей, формування майбутнього

Zhejiang University International Business School (ZIBS) була заснована на міжнародному кампусі ZJU в Хайнінге в листопаді 2018 року для сприяння академічному та корпоративному обміну між Заходом та Сходом.

Наша нещодавно заснована бізнес-школа прискорила глобальні ініціативи ZJU і перетвориться на провідну світову бізнес-школу в епоху нової економіки. Компанія ZIBS розташована в дельті річки Янцзи, центрі інновацій та одному з найдинамічніших регіонів світу. Наше бачення - стати провідною світовою екосистемою, котра бізнес-освіта є одним із основних її стовпів, з особливим акцентом на нові технології, нову економіку та нові фінанси. Ми вважаємо, що успішно виконуючи наші обов'язки як глобальних освітян, нові покоління бізнес-лідерів та підприємців, у свою чергу, виконають свої соціальні обов'язки та сприятимуть добробуту бізнесу та суспільства в цілому.

Співпрацюючи з Академією Інтернет-фінансів та Інститутом досліджень Китаю, зараз ZIBS пропонує програму міжнародного магістра ділового адміністрування (iMBA) у двох форматах: неповний та денний робочий день та магістр досліджень з Китаю, розроблений спеціально для міжнародні студенти. Наш навчальний центр виконавців пропонує програми з широкого спектру тем, як для відкритого зарахування, так і для індивідуальних корпоративних потреб у Китаї та за межами Китаю.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

У вересні 2020 року ZIBS запустила три нові програми з метою забезпечення потреб учнів та корпоративних рекрутерів. Міжнародний магістр фінансів (iMF), міжнародний магістр комунікацій та бізнесу (iMCB) та бакалавр глобальної комунікації та управління (GCM). Кожна з цих програм відкрита як для китайських, так і для закордонних студентів.

З спадщиною з досвіду науки, інновацій та підприємництва з Китаю, ZIBS охоплює та втілює майбутнє. Бізнес-школа готує відповідальних та прагнутих лідерів та екосистеми, яку вона обслуговує, щоб вирішити виклики все складнішого глобального бізнес-середовища. Поєднуючи людей та ідеї, ZIBS формує майбутнє бізнесу в новій світовій економічній ері.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Віхи

11.15. 2018 рік

  • Відкриття Міжнародної бізнес-школи
  • Підписано партнерство з Бізнес-школою суддів Кембриджського університету

01.16. 2019 рік

  • Відкриття серії програм генерального директора ZIBS - Fintech

01. 20. 2019

  • Шанхайський форум ZIBS
  • Відкрито офіс ZIBS в Шанхаї

03. 2019

  • Запущена програма ZIBS iMBA

05. 07. 2019

  • Клас генерального директора ZIBS: Модуль Великобританії

09. 2019

  • Інавгураційний клас iMBA та China Business Studies

12. 2019 рік

  • Запущена програма ZIBS GCM / imcb / iMF

04. 2020

  • Клас генерального директора ZIBS: Модуль США

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Наш кампус

Міжнародний кампус університету Чжецзян розташований на північ від парку Хуанху в Хайнінге, що займає 200 гектарів. Це надзвичайна міжнародна спільнота, сповнена творчості, енергії та підприємницького духу. Студенти не тільки насолоджуються міжнародними стандартними вільними мистецтвами та професійною освітою, але й мають можливість працювати з партнерами по всьому світу в насиченому та барвистому життєвому середовищі.

Харчові послуги

У нашому кампусі є три їдальні: Велика їдальня, ресторан Halal та наше кафе Fusion. Їдальня пропонує велику суміш страв західного та китайського стилів, які подаються щодня. Ресторан Halal пропонує різноманітну халяльну їжу та має пізню годину роботи. Студенти, викладачі та працівники збираються разом, щоб насолодитися кулінарною пропозицією як Сходу, так і Заходу.

Розміщення

Усі студенти в кампусі живуть в одному з чотирьох наших коледжів-інтернатів. Приміщення обладнано окремою одномісною кімнатою, в якій є зберігання, письмовий стіл та ліжко, із загальною ванною кімнатою та кухнею. Житлові коледжі також надають достатньо навчальних та комунальних територій для своїх мешканців.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Бібліотека

Студенти ZIBS мають доступ до широкого спектру бібліотечних ресурсів - від книг і журналів до електронних баз даних та статей. Поруч із дзвіницею, бібліотека є однією з визначних пам'яток Міжнародного кампусу. Стоїть на північно-східній стороні центрального озера, це елегантна восьмигранна триповерхова будівля, що займає 9606 квадратних метрів, має шість сотень місць та тисячі книг.

Гімназія

Спортзал пропонує різноманітне якісне обладнання та працює щодня з 9 ранку до 21 години. Басейн з олімпійськими розмірами відкритий з травня по вересень кожного року. На території кампусу є велика кількість спортивних споруд, серед яких бадмінтон, теніс, сквош, баскетбол, футбол тощо. Послуги відкриті для особистого користування в будь-який час.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Життя в Хайнінг

Міжнародний кампус розташований у Хайнінг, в межах провінції Чжецзян, і під юрисдикцією Цзясін. Це лише 35 хвилин швидкісним поїздом від шумного Шанхаю та 20 хвилин від прекрасного Ханчжоу. У місті проживає понад 800 000 мешканців, відоме головним чином шкіряною промисловістю, науковим парком, барвистими ліхтарями та вражаючим припливом у річці Цянтанг.

Хейнінг був проголосований у топ-10 опитування Forbes у містах, що займають найбільший рівень округу Китаю, та зайняв 18-е місце у списку найкращих 100 міст Китаю. Це місто, що швидко розвивається, з кожним днем будуються нові магазини та готелі. Нові магазини високого класу, такі як Prada та Gucci, пробиваються в місто, зростаючий міжнародний спільнот. Метро Ханчжоу поширюється на Хайнінг, із зупинкою, що примикає до Міжнародного кампусу, що робить доступ до Ханчжоу та головного кампусу ZJU ще більш доступним.

Поряд з прекрасним старим містом, у Хайнінга також є ряд туристичних місць, серед яких великі торгові центри, шкіряні ринки, кінотеатри, музеї, чудові парки, а також різноманітні бари та нічні клуби.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

Розташування

Jiaxing

Address
718 East Haizhou Road, Haining
314400 Jiaxing, Чжецзян, Китай