Прочитайте офіційний опис

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), розташований в Нінбо, займає загальну площу 95 га і складається з кампуса Qianhu, кампусу Huilong і бази Zhashan. ZWU має найкрасивіші людські ZWU , зелені та добре обладнані, широко визнані людьми в освітніх колах. ZWU надає 47 4-річних програм для студентів, які включають такі широкі дисципліни, як економіка, право, література, наука, техніка, сільське господарство та управління.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


В даний час в ZWU навчаються понад 20 тисяч студентів, штат яких налічує понад 1000 осіб. ZWU має багато ключових губернських та муніципальних спеціальностей та дисциплін. Університетська бібліотека містить колекцію з понад 1 200 000 книг; близько 2500 журналів на китайській та іноземній мовах; обладнана “Закритою дзеркальною станцією для Китайського академічного журналу”, “Wanfang Data Service Center” та додатковими 6000 цифровими періодичними виданнями, доступними в університетській мережі.


470_zhejiang2.jpg


За останні кілька років університет брав активну участь у міжнародних обмінах і співпраці з іншими університетами, послідовно налагоджуючи відносини з більш ніж 20 університетами у Великобританії, Франції, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Японії, Кореї, Україні. інші. Крім того, ZWU встановила тісне партнерство з Ноттінгемським університетом. Завдяки спільним зусиллям було створено новий кооперативний університет, Ноттінгемський університет, Нінбо, Китай (УННС), який слідує за системою освіти Університету Ноттінгема, Великобританія.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Під час управління нашим університетом під керівництвом принципу: «Покласти студентів на перше місце; забезпечити якісну освіту; обслуговувати економічний розвиток; Прагнучи до інтернаціоналізації, якість викладання завжди є нашою увагою. Рівень зайнятості випускників є дуже позитивним, і випускники університету широко оцінюються роботодавцями.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Zhejiang Wanli University

Один з небагатьох подібних програм в провідних університетах країни, магістр логістики інженерної (ЗМУ) призначений, щоб ви могли вийти на ринок праці однаково комфортно ... [+]

Один з небагатьох подібних програм в провідних університетах країни, магістр логістики інженерної (ЗМУ) призначений, щоб ви могли вийти на ринок праці однаково комфортно з логістичної стратегії, керування логістичними операціями і інженерних задач, таких як об'єкт розробка та впровадження логістичних технологій. Навмисно підтримці програми (Master в сфері Логістика інженерії) невеликий розмір і вибірково, ми залучаємо кращих студентів в і залучити деяких з найбільш затребуваних можливостей кар'єрного зростання у світі. Програма ОМП дозволяє вийти за рамки класі, надаючи рішення логістичних програм, пов'язаних з для великих компаній.... [-]

Китай Нінбо
Вересень 2020
Денне навчання
2.5 - 2.5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

https://720yun.com/t/f1bjrOeazy2?from=timeline

Location address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

Ningbo, Чжецзян, 315100 CN