Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут економічних досліджень імені Ван Яньань (WISE) - науково-дослідний інститут, заснований у 2005 році в університеті Сямень як ініціатива з модернізації економіки та фінансових досліджень та освіти в Китаї. WISE зосереджує свої зусилля на дослідженні кордону, високоякісному викладі, а також інтенсивному міжнародному академічному обміні та співпраці. WISE має такі конкретні цілі:

  • Опублікувати дослідження у провідних міжнародних та вітчизняних академічних журналах;
  • Підвищити дизайн навчального плану у всіх сферах економіки та фінансів;
  • Підготовка молодих економістів до якості академічного керівництва для Китаю;
  • Грати активну роль у формуванні політики для центральних і місцевих органів влади;
  • Стати центром міжнародного академічного обміну в економіці та фінансах, особливо в Південному Китаї та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

WISE діє під керівництвом міжнародної консультативної ради, сформованої відомими вченими. До них відносять достойний декана, професор Льюлін Ванг, видатний китайський економіст, професор Грегорі Чоу, заслужений професор Прінстонського університету, професор Джері А. Хаусман, переможець премії Джона Бейтса Кларка 1985 року від MIT, професор Ченг Сяо з Університету Південної Каліфорнії , і професор Лоуренс Клейн, лауреат Нобелівської премії 1980 року з Університету Пенсільванії.

Поки WISE має близько 40 штатних викладачів, які отримали ступінь доктора філософії у відомих зарубіжних університетах та 5 відомих професорів з північноамериканських університетів, які щороку відвідують та проводять навчання в WISE .

WISE має наукові сили в галузі економетрики, статистики, фінансів, експериментальної економіки, права та економіки та інших економічних галузях. Факультет WISE може публікувати в деяких провідних міжнародних наукових журналах, таких як «Щоквартальний економічний журнал», «Журнал економетрики», «Журнал трудової економіки», «Аналітики статистики», «Журнал Американської статистичної асоціації», «Журнал Королівського статистичного товариства», серія B, «Біометрія», «Економетрична теорія» , Журнал ділової та економічної статистики та ін. За рейтингом досліджень світових економічних шкіл Тілбургського університету, WISE, пов'язаний зі школою економіки, посідає серед 20 найкращих країн Азії та займає 4-е місце в Китаї за кількістю публікацій у вибраних престижних міжнародних журналах за останні роки.

Розташування

Сямень

Address
Wang Yanan Institute for Studies in Economics(WISE) A307, Economics Building
361005 Сямень, Фуцзянь, Китай

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: