Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Xi'an Jiaotong-Liverpool University ( XJTLU ) - це міжнародний університет спільних підприємств, заснований Університетом Сіань Цзяотуна в Китаї та Університетом Ліверпуля у Великобританії у 2006 році.

В даний час університет пропонує близько 90 градусів програм у галузі науки, техніки, бізнесу, фінансів, архітектури, містобудування, мови, культури, і всі вони викладаються англійською мовою, крім загальних та базових курсів.

Студенти бакалаврів отримують два ступені: ступінь XJTLU від Міністерства освіти Китаю та всесвітньо визнаний ступінь з Ліверпульського університету. Аспіранти отримують ступінь університету в Ліверпулі, яка визнана Міністерством освіти.

XJTLU знаходиться в індустріальному парку Сучжоу (SIP), Сучжоу. Це одне з найбільш розвинених міст Китаю. Індустріальний парк Сучжоу, еквівалент Кремнієвої долини в Китаї та центр світових інновацій, розміщує велику групу компаній Fortune 500, транснаціональних підприємств та науково-дослідних центрів, що не лише забезпечує сприятливі умови для постійного розвитку XJTLU , але й численні стажування та можливості роботи Студенти XJTLU .

Засоби

Наш вражаючий архітектурно кампус пропонує сучасні, сучасні навчальні, лабораторні, дослідницькі та конференц-зали, багато з яких доступні для зовнішнього прокату.

Кампус розташований в промисловому парку Сучжоу, на схід від історичного центру Сучжоу, до нього легко дістатися літаком, поїздом і автобусом. Це лише 24 хвилини на захід від Шанхая на найшвидшому швидкісному поїзді та в межах легкої досяжності до ряду міжнародних аеропортів, що робить його ідеальним місцем для проведення заходів.

Дослідження

XJTLU має на меті об'єднати передовий досвід своїх батьківських університетів, університету Сіань Цзяотун та університету Ліверпуля і прагне бути провідним університетом, який веде наукові дослідження, що поєднує в собі сильний міжнародний профіль з непохитною прихильністю до економічного та соціального розвитку Сучжоу, провінція Цзянсу та Китай.

XJTLU зорієнтується на прикладні дослідження, спрямовані на те, щоб покращити дослідницьку інфраструктуру Сучжоу Індустріального парку та отримати вирішальну підтримку місцевого самоврядування. Університет також добре позиціонує як міст для китайсько-британської наукової співпраці, слугуючи і порталом для дослідницьких талантів, що надходять у Китай, і як демонстрація місцевого дослідницького потенціалу в цілому світі.

Наш кампус

Наші вразливі архітектурно-вражаючі будівлі, як наш Північний кампус, так і Південний Кампус, забезпечують сучасні засоби навчання, лабораторії, дослідження та підтримку. Сюди входить нагорода та знакова Центральна будівля, в якій розміщена наша бібліотека.

В обох кампусах є спортивні споруди, повністю обладнані науково-технічні лабораторії світового класу, а також дизайнерські студії, а також різноманітні заклади громадського харчування, включаючи метро, Hungry Burger , Café Mersey та багато варіантів їжі швидкого харчування.

Ландшафтні сади доповнюють твори сучасного мистецтва, щоб створити середовище кампусу, яке стало однією з яскравих особливостей індустріального парку Сучжоу.

Чому слід XJTLU в XJTLU ?

У XJTLU ви знайдете міжнародне співтовариство студентів, що знаходяться в самому центрі історії економічного успіху Китаю та можливостей, що не зустрічаються більше ніде на Землі.

Наша глобальна спільнота з понад 13000 студентів та аспірантів (2 000 з них зареєстровані в університеті Ліверпуля) та 450 наукових співробітників з 50 країн постійно зростає, пропонуючи вам можливість налагоджувати зв’язки з людьми з усього світу.

Усі наші програми ступеня викладаються англійською мовою на 100 відсотків, з акцентом на критичне мислення та самостійне навчання - ключові навички, необхідні на робочому місці. У XJTLU вас навчать, як здобувати та створювати нові знання та застосовувати їх до сценаріїв реального світу.

Знайдіть більше на http: // www. XJTLU .edu.cn / uk / навчання-у нас / чому- XJTLU / чому-навчання-у- XJTLU ? Utm_source = Keystone & utm_medium = Профіль & utm_campaign = студент% 20рекрутація

Життя в XJTLU

Навчання в XJTLU може бути рентабельним способом здобуття ступеня Великобританії в Китаї. Ми сподіваємося, що вам сподобається досліджувати наш кампус, навколишню територію та прекрасне місто Сучжоу, яке послідовно вважається одним із найбільш життєздатних міст Китаю.

Поряд із своїми прекрасними туристичними місцями, в Сучжоу є безліч чудових навчальних ресурсів та спортивних споруд, великий вибір торгових центрів, кінотеатрів та ресторанів, а також різноманітні бари та нічні клуби.

Подорожувати Сучжоу легко за допомогою ефективної системи громадського транспорту, яка включає автобуси, таксі, прокат велосипедів та метро, в той час як швидкісна залізнична мережа Китаю дає можливість легше, ніж будь-коли, досліджувати цю величезну та захоплюючу країну.

Знайдіть більше на http: // www. XJTLU .edu.cn / en / life-at- XJTLU ? Utm_source = Keystone & utm_medium = Профіль & utm_campaign = студент% 20рекрутація

Зв'яжіться з нами

Адреса: Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 Ren Ai Road, місто вищої освіти озера Душу, індустріальний парк Сучжоу
215123 Сучжоу, Цзянсу, Китай

Електронна пошта: міжнародна @ XJTLU .edu.cn

Розташування

Сучжоу

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Address
Xi'an Jiaotong-Liverpool University
111 Ren Ai Road,
Dushu Lake Higher Education Town,
Suzhou Industrial Park

215123 Сучжоу, Цзянсу, Китай
Телефон
+86 512 8816 1000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc