Wenzhou University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Веньчжоу університету (WZU) є динамічною і комплексної регіональної університет ріс із реформ і відкритості імпульсу Китаю. Вона займає 10 Top% серед усіх вищих навчальних закладів в Китаї і займає 10-е в провінції Чжецзян. Університет був створений в 1933 році пожертвування від пан Хуан Сучу, відомий промисловець в Веньчжоу. Шість інших шкіл були об'єднані у своїй історії, щоб сформувати справжню Веньчжоу університет, який являє собою багату культурну атмосферу і прекрасний навчальний традиції. Університет є одним з першої партії державного зразка китайської мови і культури освіти бази; це позначається Китайське міністерство освіти (МО) прийняти китайських студентів державну стипендію; він також уповноважений приймати зарубіжних китайських студентів та студентів з Гонконгу, Макао і Тайваню. Крім китайського уряду стипендії, міжнародні заявники можуть також застосовуватися на літнє стажування, провінції Чжецзян державну стипендію, і Веньчжоу університету стипендії для іноземних студентів.

Комплексна університет

Його наукові програми охоплюють 9 дисципліни області, включаючи літературу, науки, техніки, права, освіти, економіки, історії, управління і мистецтва. До послуг гостей 45 програм для аспірантів 55 програм бакалаврату. Він має майже 30 000 магістрантів, 1000 аспірантів, 300 іноземних студентів і близько 13000 студентів-заочників на рік для продовження освіти.

Відкритий університет

Веньчжоу університет активно реалізує стратегію освіти інтернаціоналізації і енергійно беруть участь у різних міжнародних обмінів і співпраці. Станом на грудень 2014 року, університет створив обміну і співробітництву відносини з більш ніж 60 університетами та науково-дослідними інститутами близько 20 країн і регіонів, таких як США, Канада, Великобританія, Австралія, Нідерланди, Японія і Корея. В даний час, ми створили китайсько-американських спільно перспективі школу Веньчжоу-Кін університету спільного програмою бакалаврату Китай-Данія в міжнародних продажів і управління маркетингом, материковій частині Китаю і Тайваню програми протоки співпраця студентів в електронної інформаційної техніки, Інститут Конфуція при Burapha університету, Таїланд і Китай-Таїланд програмі 3 + 1 подвійні ступеня бакалавра в китайській мови та літератури з Burapha університету (3 роки в Таїланді і 4-й рік в Китаї).

Покращений Розташування

Веньчжоу сучасний прибережне місто переважно знаходиться недалеко від Східно-Китайського моря і на півдорозі до Китаю материкової берегової лінії. У середині субтропічний мусонний клімат Веньчжоу ознаками з чотирма відмінними сезонами, помірних температурах і хорошу погоду. Це зручно з'єднаний з іншими містами в Китаї, і тільки 1 годину в Шанхай, 2:00 в Пекін, Гуанчжоу та Гонконгу по повітрю. Основні кампуси розташовані в Веньчжоу Chashan університетське місто, який оточений зеленими горами і мальовничими видами на воду. Університет є тільки половина годині їзди як від залізничного вокзалу та аеропорту. Швидко зростає торгівля експорт і енергійний приватна економіка принести Веньчжоу університету великі можливості для співпраці з установами та підприємствами як усередині країни, так і за кордоном.

Зовнішній вигляд програми

Університет завжди надавав великого значення міжнародної освіти студентів і всіх програм бакалаврату в 55 і 45 програмами післявузівської відкриті для іноземних студентів. Враховуючи обмежений китайської мови здатність деяких міжнародних заявників, WZU спеціально пропонує іноземним студентам 4 англійські-самоучка програм бакалаврату в галузі машинобудування, хімії, хімічної технології, міжнародної економіки і торгівлі; 1 "перший китайський, то спеціальність" 2 + 2 режиму програмою бакалаврату в міжнародній торгівлі (Китай-орієнтований); і 1 англійська-самоучка магістерську програму ступінь з хімії. Ці спеціальні програми є великі можливості для іноземних студентів, щоб дізнатися спеціальні знання і в той же час, щоб отримати краще розуміння китайської мови, культури, історії та її розвитку.

Про коледж хімії та матеріалознавства

Коледж хімії та інженерії матеріалів (КСМОС) в Веньчжоу університету (WZU) була створена в 1958 році. CCME тепер має 110 штатних членів, у тому числі 26 професорів і 35 доцентів. Більшість наших викладачів мають за кордоном Вивчення та дослідження досвіду. Коледж пропонує програми 4 Бакалаврат (хімія, прикладна хімія, матеріалознавство та машинобудування, хімічна інженерія) та магістерську програму (хімія).

Коледж домоглася значного прогресу в галузі викладання та досліджень. В останні 5 років, коледж придбав більше RMB 100 млн до фонду, в тому числі 64 проектів на національному рівні, таких як національний проект Видатні молодіжних фондів, Національний науково-технологічний проект підтримують, проекту «863», а також проекти NSFC. Ми також придбали юанів 140 на суму державою в найсучасніших інструментів, таких, як SEM, ЯМР (500 МГц), ВЕРХ-МС, ГХ-МС, РД і т.д. Наші члени факультету опубліковано велику кількість високоякісних наукових публікацій, у тому числі документів, що входять в природі, Adv. Mater., JACS, Angew. Chem. Int. Ed., Айше. J., і т.д. CCME отримав 65 державних уповноваженим патентів, а також численні провінційні та національні нагороди в галузі науки і техніки. За найважливіший показник науки випущений в листопаді 2013 року, CCME знаходиться у верхній 1% університетів та інститутів по всьому світу. Згідно з індексом Природа Китаю таблиць, опублікованими в грудні 2014 року, WZU займає 81-е місце серед 200 китайських вищих навчальних закладів, для якісної науки (впорядкованих зваженої дробової підрахунками, WFC, в 2013 році). Понад 40 відсотків наших випускників продовжують навчання у вищих ступенів рівня.

Розташування

Веньчжоу

Wenzhou University College of Chemistry and Materials Engineering

Address
Level 13, Building A3 No.9 Chegongzhuang Avenue,
Веньчжоу, Чжецзян, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія