The University of Nottingham Ningbo China

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Ноттінгему Нінбо, Китай (UNNC), був першим китайсько-іноземним університетом, який відкрив свої двері в Китаї. Заснована у 2004 році, з повним схваленням міністерства освіти Китаю, нас керує Університет Ноттінгхама, співпрацюючи з освітній групою Zhejiang Wanli Education, яка є ключовим гравцем у галузі освіти в Китаї.

Швидкі факти про університет

 • Університет Ноттінгему Нінбо, Китай (UNNC), був першим китайсько-іноземним університетом, який відкрив свої двері в Китаї в 2004 році.
 • УННК у нас більше 6500 студентів, а близько 750 - іноземні студенти
 • У нас більше 700 співробітників, які поділяються на академічні та професійні послуги.
 • Наші працівники та студенти походять з більш ніж 70 країн та регіонів у всьому світі.
 • Університет розташований в кампусі площею 144 акрів (584,666 м²) у провінції Нінбо, провінція Чжецзян.
 • У нас є три факультети: бізнес, наука та інженерія, гуманітарні та соціальні науки.
 • Ми пропонуємо 28 бакалаврів та 22 аспірантури.
 • Університет має десять дослідницьких центрів та інститутів.
 • Нам було надано ліцензію на надання аспірантів у грудні 2008 року та близько 300 аспірантів.
 • У нас є перша у Китаї будівля з нейтральним вмістом вуглецю, яка є домом для нашого Центру зі сталого енергетичного розвитку (CSET).

Річний звіт

"2016 рік - це перехідний рік з багатьма захоплюючими ініціативами та досягненнями, який стане гарним початком для нашої місії до 2020 року і стане UNNC у сильнішому становищі на майбутнє"

 • Професор Кріс Рюдд. В даний час доступний Університет Ноттінгхаму, Нінбо, Річний звіт 2016 року. Цей звіт узагальнив та підкреслив основні успіхи та досягнення університету в минулому навчальному році. Він поділив деякі з найвидатніших досягнень та радісних моментів університету в його початковому році реалізації Стратегії 2020 року. Чотири важливі напрямки розвитку, охоплені в доповіді, є:
 • Викладання & Learning
 • Дослідження та розробка дисципліни
 • Реформи та реструктуризація
 • Соціальна відповідальність та взаємодія з громадськістю

Випускники за вимогою

Ми маємо понад 6000 студентів, і кожен рік близько 1500 випускників з відмінною академічною кваліфікацією, переказними навичками, творчим світоглядом та свіжою перспективою. Вони користуються попитом від роботодавців у всьому світі, які визнають переваги найму таланту з міжнародної точки зору.

Наша політика інтернаціоналізації означає, що наші студенти можуть навчатися в Університеті Ноттінгем у Великобританії або піти як навчатися за кордоном або навчатися за кордоном у інші університети у всьому світі.

Міжнародні студенти походять з більш ніж 60 країн світу, а китайські студенти-студенти вибираються з більшості провінцій на основі вступних іспитів коледжів.

Конкурс на вступ є жорстким, і студенти повинні мати мінімальний рівень англійської мови, щоб бути прийнятими на наші програми ступеня. Ми знайомі з низкою кваліфікацій, що виходять за межі школи. Для отримання додаткової інформації про кваліфікацію, необхідну для навчання тут, надішліть нам електронну пошту нашій команді прийому.

Високоякісні дослідження

У дослідженні UNNC охоплюються всі факультети та дисципліни, і у нас є кілька центрів та інститутів, які створюють високоякісні дослідження.

Ми прагнемо забезпечити провідну світову експертизу, яка відповідає інтересам та потребам Китаю.

Наші аспіранти відіграють важливу роль у нашому дослідницькому середовищі, і ми прагнемо підтримати дослідницький талант майбутнього.

Високоякісний персонал

У нас є понад 600 науково-дослідних та професійних службовців в УННК, набрані з провідних університетів, науково-дослідних інститутів та компаній з щонайменше 40 країн світу.

Весь викладання на кампусі здійснюється англійською мовою співробітниками, які були відряджені з Ноттінгем або призначені до стандартів Університету Ноттінгем.

Розташування

Нінбо

Address
199 Taikang East Road, University Park
315100 Нінбо, Чжецзян, Китай
Телефон
+86 574 8818 0000