Southwestern University of Finance and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1925 році, розташована в Ченду
Єдиний бізнес-орієнтований університет у Західному Китаї, який перераховується як в " Проект 211"

Акредитація або визнання національними чи міжнародними агенціями

- Член Європейського фонду розвитку менеджменту (2010 р.) - "Національна видатна команда з виховання бізнесу" Міністерства освіти і науки України (2010 р.) - за № 7 у галузі прикладної економіки на національному рейтингу МНС та №1 у м. Західний Китай (2009 р.) - зайняв 7-е місце в бухгалтерському обліку за національним рейтингом МНС та №1 у Західному Китаї (2010 р.) - зайняв перше місце в рейтингу Мінсім'яведебного рейтингу (2003 р.) - визнано одним з " Конкурентні бізнес-школи для програм МВА "Асоціації МВА Китаю (2010 р.)

- Асоціація МВА Китаю (2011 р.) Отримала нагороду "МВА", присвяченої 20-річчю "Найкраща бізнес-школа"

Про Ченду

Один з найважливіших економічних, транспортних та комунікаційних центрів у Західному Китаї. У 2006 році китайський день вважався четвертим у Китаї житлом.

Міжнародна мегаполіс, високо відомий своєю процвітаючою справою, культурно-історичною сутністю, чудовими мальовничими місцями та сприятливим середовищем для життя.

Ченду позиціонує себе як фінансовий центр для Західного Китаю та успішно залучив великі міжнародні фінансові інститути
Citigroup, HSBC, Standard Chartered Bank, ABN AMRO, BNP Paribas, JPMorgan Chase та Банк Токіо-Міцубісі UFJ, ANZ Bank тощо.

Понад 250 Fortune 500 компаній створили філії в Ченду, посідаючи його в першу чергу за кількістю компаній Fortune 500 у Центральній та Західній частинах Китаю:
тобто JP Morgan Chase, Henkel, GE, Intel, Cisco, Sony, Toyota, Motorola, Ericsson, Microsoft і т. д.

Hometown of Panda: у північних пригородах Ченду був створений племінний і дослідницький центр гігантських панд. Це єдиний в своєму роді в світі, який розташовується в столичному районі, що приваблює майже 100 000 відвідувачів щороку.

Аеропорт Ченду розташований на відстані 20 км від центру Ченду та є одним з основних повітряних вузлів у Китаї, останнім часом зайняв 4-е місце за кількістю пасажирів. Вона обслуговує рейси в / з найбільших міст Китаю та деяких міжнародних напрямків, включаючи Амстердам, Бангкок, Гонконг, Катманду, Осаку, Пномпень, Куала-Лумпур, Сеул, Абу-Дабі, Мельбурн, Франкфурт, Лондон, Сан-Франциско та Сінгапур тощо.

Розташування

Ченду

Address
Guanghua Campus
Ченду, Сичуань, Китай

Ченду

Address
Liulin Campus
Ченду, Сичуань, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія