Peking University School of Transnational Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про STL

Peking University School of Transnational Law ("STL") є унікальною в Китаї та унікальною у світі, що пропонує американський ступінь JD повністю англійською мовою, поряд із китайською ступеня JM. Обидва навчальні програми багаті на курси, що підкреслюють транснаціональне право та практику, китайське право та юридичні традиції та інші передові курси, розроблені для оснащення випускників STL усіх національностей для лідерства у 21 столітті.119053_DJI_0182.JPG

Пекінський університет

Пекінський університет ("ФКУ") - один з найвідоміших дослідницьких університетів у світі. "Таймс вищої освіти" назвав ФКУ університетом номер 1 в Китаї, університетом № 1 у всіх країнах БРІК, університетом № 2 у всій Азії та 27-м найбільш академічно визнаним університетом у світі.

Студенти, факультети та кар'єра

Ведучі студенти з усього світу змагаються за вступ до STL. Міжнародний факультет юридичної школи включає в себе всесвітньо відомих вчених та практиків з Китаю, США, ЄС та інших країн. Випускники STL знаходяться на високому рівні за позиціями провідних міжнародних юридичних фірм та корпорацій, провідних китайських юридичних фірм та корпорацій, великих державних підприємств та провідних міжнародних неурядових організацій.

Різновидний навчальний план

STL підпис JD / JM подвійний ступінь програма триває чотири роки. Навчальна програма JD, яка викладається цілком англійською мовою, по суті схожа на навчальні плани JD кращих американських юридичних шкіл, з додатковою глибиною історії китайської історії та права. Навчальна програма JM забезпечує основні курси китайського права та викладається переважно китайською мовою. Більшість китайських студентів вступають у програму STD з двома ступенями JD / JM; більшість іноземних студентів вступають у програму JD трирічної STL. Обидва навчальні програми підкреслюють навички та знання в галузі законодавства для 21-го століття: (i) транснаціональне право та практика, (ii) міжкультурна компетенція та (iii) професійна відповідальність юристів у цих умовах. Жодна юридична школа ніде не зможе забезпечити випускників для приватного сектору, державного сектору або правової роботи з громадських інтересів у Китаї, Сполучених Штатах, Великобританії або країнах Британської Співдружності.

Програма складається з принаймні трьох чвертей повного дня навчання в резиденції та другого року для стажування, продовження навчання або дослідницьких проектів на розсуд студента. Хоча ступінь присвоюється в кінці двох років, можливо, що проживання буде завершено після одного.119054_DJI_0118.JPG

Міжнародні освітні можливості

Досвід STL є внутрішньо багатонаціональним та міжкультурним, не кажучи вже про прекрасну програму вищої школи Шеньчжень у ФКУ. У той же час, студенти STL користуються численними можливостями для навчання за кордоном у провідних юридичних школах у всьому світі, з якими PKU та STL користуються обмінними відносинами.

Глобальні лідери

Випускники STL виходять із свого багаторічного навчання як юристи, унікально обладнані для лідерства у сучасному взаємопов'язаному світі, з глибокими знаннями та розумінням китайського та західного права та юридичних традицій та практичними навичками, необхідними для міжкультурного успіху. Peking University School of Transnational Law (STL) пропонує ступінь доктора юридичних наук (JD) відповідно до трирічної програми денної форми навчання, заснованої на навчальній програмі JD, порівнянної з тією, що пропонується в США. Мовою навчання є англійська. Програма також включає факультативний курс четвертого курсу, присвячений дослідженню китайського права, з викладанням на китайській мові. Курси з китайського права в основному відкриті для студентів з материкового Китаю або тих, хто володіє необхідними мандаринськими здібностями. Обидва навчальні програми наголошують на навичках та знаннях з юриспруденції 21 століття: (i) транснаціональне право та практика, (ii) міжкультурна компетенція та (iii) професійні обов'язки юристів у цих контекстах. Жодна юридична школа ніде краще не забезпечує випускників для приватного сектору, державного сектору чи юридичної роботи в інтересах Китаю, США, Великобританії чи країн Британської Співдружності.

119052_DJI_0048-1.jpg

Розташування

Шеньчжень

Peking University School of Transnational Law

Address
Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town
Xili, Nanshan District

518055 Шеньчжень, Гуандун, Китай
Веб-сайт
Телефон
86 (755) 2603 2287

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: