Peking University HSBC Business School (PHBS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Уже понад 100 років Пекінський університет є елітним навчальним закладом, визнаним в усьому світі одним із провідних центрів навчання в Китаї. Заснована в 2004 році, як вища школа Пекінського університету Шеньчжень, школа була перейменована в Peking University HSBC Business School (PHBS) в серпні 2008 року.

PHBS прагне не лише спиратися на надихаючі традиції Пекінського університету, а також наближати його історичну присутність до півдня та за кордоном, а й розвивати власну репутацію міжнародного лідера в галузі бізнес-освіти.

PHBS-20190918-25" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135857_SEEN-PHBS-20190918-25.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-25" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Кампуси

З його головним містечком, розташованим у процвітаючому підприємницькому місті Шеньчжень, Китай , і безпосередньо поруч із фінансовим центром Гонконгу, бізнес-школа лежить в самому серці однієї з найперспективніших мегаполісів у світі. Небагато інших регіонів Китаю пропонують більш підходящу обстановку для закладу, призначеного стати найвищою випускною бізнес-школою цієї країни. Крім того, з метою інтернаціоналізації, PHBS зробила сміливий крок, відкривши новий кампус на Боар-Хілл, Англія , за три милі на південь від Оксфорд-Сіті.

Програми

В даний час PHBS пропонує 3 програми магістратури (менеджмент, фінанси та економіка) у своєму кампусі Шеньчжень та 2 магістерські програми Великобританія-Китай (Фінанси та управління), в яких студенти проводять перший рік магістратури на кампусі Великобританії та другий рік у кампусі Шеньчжень у Китаї, поряд з китайськими однолітками та в умовах міжкультурного діалогу.

PHBS-20190918-30" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135858_SEEN-PHBS-20190918-30.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-30" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Навчальні програми

Навчальні програми програми викладаються англійською мовою та зосереджуються на поглибленому навчальному предметі, а курси включають як глобальну, так і китайську перспективу. Студенти не тільки глибоко оцінюють китайську культуру, але й глибше розуміють ведення бізнесу в Китаї, роблячи їх більш конкурентоспроможними на ринку праці та знаходячи можливості для відкриття бізнесу в цій динамічній країні. Крім того, транскордонні програми PHBS Великобританія та Китай є чудовою можливістю для студентів не тільки професійної підготовки та міждисциплінарних курсових робіт, але й багаторічного досвіду та поглибленого міжкультурного впливу.

Факультет та науково-дослідні центри

Маючи понад 80 міжнародних викладачів, які мають ступінь доктора наук з провідних університетів у всьому світі та готові виховувати студентів PHBS як лідерів у своїх галузях, PHBS продовжує PHBS свою репутацію як інституту досконалості та свободи в академії. Крім того, PHBS наразі працює з 10 дослідницькими центрами , такими як теорія маркетингу, лідерство, підприємництво, бізнес-моделі, управління ризиками та фінансові дослідження. Крім того, лауреат Нобелівської премії з економіки, професор Томас Сарджент, приєднався до PHBS щоб провести дослідження як керівник «Саргенського інституту кількісної економіки та фінансів». Також відомий китайський економіст, професор Фан. Він приєднався до PHBS як керівник «Науково-дослідного інституту морського шовкового шляху», причому дослідження були зосереджені на новітній ініціативі Китаю «Дорога одним поясом».

Керуючись своєю непохитною прихильністю до досконалості, PKU HSBC Business School є унікальною серед своїх колег у своїй відданості розробці випускників, які чудово навчаються, двомовні та знають культуру. Коротше кажучи, наша місія полягає у наданні нашим випускникам такого типу освіти, яка підготує їх зайняти місце лідерів у своїх галузях у Китаї та у всьому світі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт тут

PHBS-20190918-26" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135856_SEEN-PHBS-20190918-26.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-26" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

Розташування

Шеньчжень

Peking University HSBC Business School

Address
Peking University HSBC Business School
Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng
China

518055 Шеньчжень, Гуандун, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited