Прочитайте офіційний опис

Унікально глобальний, унікальний Les Roches.

НАША ПИТАННЯ Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College (LRJJ) є приватним коледжем, розташованим у Шанхаї (Китай) та філіальним містечком Міжнародної школи менеджменту готелів Les Roches, у Bluchhe, Швейцарія.

Нашою основною метою є навчання та виховання учнів на всебічному рівні компетентності в індустрії готельного господарства. Випускники нашого коледжу будуть розробити компетенції в широкому спектрі технічних, адміністративних та соціальних навичок і, таким чином, показати навички, які високо потребуються на професійному рівні.

LRJJ - це динамічне спільне підприємство, яке співпрацює з двома лідерами у своїй галузі - Les Roches, преміум-освітня компанія з історією досконалості, а Jin Jiang International Hotels, п'ята за величиною готельна група в світі, яка володіє та управляє більш ніж 6000 готелів з більш ніж 650 000 номерів в 60 країнах.

Оскільки можливості та потреба в талановитих менеджерів продовжують зростати в усіх країнах Азії та світу, LRJJ має унікальну можливість готуватися до майбутніх лідерів за їх кар'єри.

GLOBAL OUTLOOK

Les Roches Jin Jiang є частиною мережі п'яти міжнародних кампусів Les Roches, що надають освіту Global Hospitality в основних міжнародних бізнес-центрах готельного бізнесу.

Якість нашого вчення та навчальних програм стандартизовано в усіх кампусах, тобто наші студенти можуть перейти до наших сестер-містечок під час навчання або закінчити ступінь BBA / MBA після закінчення навчання в Шанхаї.

Наша глобальна ДНК ще більше підкреслена безліччю можливостей стажування через наших міжнародних партнерів, а також через атмосферу кампуса з 25 національними народами.

ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД Від впровадження новітніх методів навчання до розробки нових програм, Les Roches прагне підтримувати інноваційні підходи у всіх своїх кампусах. Тут, у Шанхаї, ми приймаємо електронне навчання на наступний крок і надаємо студентам спеціально розроблене додаток для смартфонів, завдяки якому вони можуть отримувати навчальні посібники, відео та інтерактивні вікторини кожного разу, коли вони хочуть, і де б вони не були. Ця платформа m-learning базується на навчанні в класі та допомагає нашим студентам обробляти інформацію за допомогою мобільних технологій. Тим часом, наша часта співпраця з індустрією гостинності гарантує, що Лес Рош знаходиться на передньому краї новітніх тенденцій.

Ми пишаємось новаторськими новими ідеями та заохочуємо студентів робити те ж саме.

ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ МИНДЕЙС Ми віримо, що вивчення Hospitality дає змогу нашим учням досягти успіху у широкому спектрі галузей. Отже, однією метою нашого коледжу є розвиток підприємницького духу та активне ставлення наших студентів. Цей підхід відображається нашими студентами, які, хоча це через сімейний готель або власний стартовий бізнес, прагнуть стати самозайнятими.

Студенти вчаться займатися ініціативою та стають лідерами як у класі, так і поза ним. Через видатні навчальні плани та навчальні заклади, Les Roches прагне розвивати підприємницький талант і надавати студентам можливість перетворити свої концепції у реальність.

Це мислення відображається у наших випускників. Випускники Les Roches продовжують запускати успішні компанії у всьому світі - вибір яких демонструється на MadeInLesRoches.com

Доступні навчальні програми:
англійська

Les Roches

Les Roches

Les Roches

Les Roches

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College
Address
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College, Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100, Hai Si Road
201418 Shanghai, Shanghai, Китай
Телефон
+86 21 5712 3333