Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Унікально глобальний, унікальний Les Roches.

НАШІ ОГЛЯД Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College ( LRJJ ) - це приватний коледж, розташований у Шанхаї (Китай), і філіальний кампус міжнародної школи управління LRJJ Les Roches, в місті Блюх, Швейцарія. Нашою основною метою є підготовка та виховання студентів до всебічного рівня компетентності в індустрії гостинності. Випускники нашого коледжу матимуть розвинені компетенції з широкого спектра технічних, адміністративних та соціальних навичок, а отже, демонструють набір навичок, який вимагається на професійному рівні. LRJJ - це динамічне партнерство між двома лідерами у своїй галузі - Les Roches, першокласним провайдером освіти з історією досконалості, і Jin Jiang International Hotels, п'ятою найбільшою в світі готельною групою, що володіє та управляє більш ніж 6000 готелів з більш ніж 650 000 номерів у 60 країнах. Як можливості та потреба в талановитих менеджерах продовжують рости в Азії та світі, LRJJ має унікальні можливості для підготовки майбутніх лідерів до їхньої кар'єри.

GLOBAL OUTLOOK Les Roches Jin Jiang є частиною мережі з п'яти міжнародних університетських містечок Les Roches, які забезпечують глобальну освіту гостинності у ключових міжнародних бізнес-центрах. Якість нашого викладання та навчальні програми стандартизовані у всіх кампусах, а це означає, що наші студенти можуть перейти до наших селищних містечок під час навчання або закінчити ступінь МВА після закінчення навчання в Шанхаї. Наша глобальна ДНК далі підкреслюється через незліченні можливості стажування через наших міжнародних партнерів, а також через атмосферу кампусу з 25 національностями.

ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД З впровадження останніх методів навчання для розробки нових програм, Les Roches прагне підтримувати інноваційні підходи у всіх своїх кампусах. Тут, у Шанхаї, ми приймаємо E-learning на наступний крок і надаємо студентам спеціально розроблені програми для смартфонів, через які вони можуть отримати доступ до навчальних посібників, відеозаписів і інтерактивних вікторин, коли завгодно і де б вони не були. Ця платформа м-навчання спирається на навчання в класі і допомагає нашим студентам обробляти інформацію за допомогою мобільних технологій. Тим часом наша часта співпраця з індустрією гостинності гарантує, що Les Roches знаходиться на передньому краї нових тенденцій. Ми пишаємося новаторськими ідеями і заохочуємо студентів до того ж.

ПІДПРИЄМНИЦТВО МІНДСЕТ Ми віримо, що вивчення гостинності дає можливість нашим студентам досягти успіху в широкому спектрі галузей. Таким чином, однією з завдань нашого коледжу є сприяння підприємницькому духу та активне ставлення наших студентів. Такий підхід відображається нашими студентами, які, через сімейний готель або власний бізнес, ставлять собі за мету стати самозайнятими. Студенти вчаться брати на себе ініціативу і ставати лідерами як всередині, так і поза класом. Через відмінні навчальні програми та заходи на кампусі, Les Roches присвячує себе розвитку талантів підприємництва та надає студентам можливості перетворити свої концепції на реальність. Це мислення знайшло відображення в наших випускниках. Випускники Les Roches розпочинають успішний бізнес у всьому світі, вибір якого демонструється на сайті MadeInLesRoches.com117695_Lydia.jpg

Повна назва: Лідія Астарі

Національність: індонезійська

Програма: Диплом міжнародного готельного менеджменту

Мови: індонезійська, англійська та китайська

«Студентське життя в LRJJ відмінно; люди настільки доброзичливі та корисні. Більшість студентів, які навчаються в LRJJ знають один одного; ми як одна велика сім'я ».117696_Elena.jpg

Повна назва: Олена Дмитрік

Національність: російська

Програма: Диплом бакалавра з міжнародного готельного менеджменту

Мови: російська, англійська, французька, німецька та мандаринська

«Хоча Les Roches Jin Jiang є школою менеджменту готелів, загальний навчальний план готує випускників до професійних успіхів у різних галузях індустрії гостинності. Я твердо вірю, що це знання забезпечить мене ідеальною платформою, яка запускає мою власну бізнес-кар'єру і допоможе мені розвиватися і виражати себе.

Розташування

Шанхай

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Address
Les Roches Jin Jiang
International Hotel Management College,
Shanghai Normal University
Feng Xian Campus,
100, Hai Si Road

201418 Шанхай, Шанхай, Китай
Телефон
+86 21 5712 3333

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: