Прочитайте офіційний опис

Вступ до фінансового та економічного університету Дунбей (DUFE)

Університет фінансів і економіки Дунбей (DUFE) був заснований у 1952 році. DUFE є одним із провідних економічних факультетів фінансів, банківської справи та економіки Китаю та постійно входить до трійки найкращих у країні для випуску найбільш працьовитих випускників. Маючи понад 20 000 студентів, університетський містечко знаходиться в Hei Shi Jiao - поруч із приморським куточком та оточений пишними зеленими горами.

Про університет

DUFE слугує мультидисциплінарним навчальним та науково-дослідним університетом, орієнтованим на економіку, управління, право, мистецтво та науку. Він пропонує освітні програми як повний робочий день, так і неповний робочий день.

DUFE розташована на захід до парку Ксінгхай, мальовниче місце на Даляні на державному рівні. З середини 1990-х він був відомий спокоєм і красою кампуса.

Про Далянь

Центр торгівлі та фінансів Далянь є одним із найзаможніших міст Китаю, залучаючи провідні міжнародні компанії, такі як Microsoft, Nokia, HP, IBM та Intel, а також великі банківські компанії, страхові компанії та компанії з безпеки. Далянь також є популярним туристичним напрямком, з м'яким кліматом і прекрасними пляжами - найбільш відвідуваними в Китаї. Описаний як "місто, побудоване в садах", відвідувачі можуть насолоджуватися неквапливими прогулянками через міські парки, газони та громадські площі, беручи в себе безліч фонтанів і садів. Далянь також є батьківщиною трьох зоологічних парків, у тому числі Світ Шеньян Оушен.

Якщо ви любитель спорту, відвідайте Далянь Шиде - найуспішнішу футбольну команду в Китаї, вигравши китайську лігу восьмикратно. А на вихідних вийдіть із міста та досліджуйте дорогу Бінхай - 22 милі від мальовничої берегової лінії, на якій багато прекрасних пляжів.

Бібліотека

Як частина вашої програми орієнтації, вам буде показано, як використовувати бібліотеки та знайти ключові ресурси. DUFE має дві бібліотеки, з яких більше 1,25 млн. Книг та 220 000 електронних книг на китайській та англійській мовах.

Університет підписався на понад 1500 журналів, і ви матимете доступ до тисяч електронних журналів. Є ряд спеціальних колекцій та довідників, а також електронних газетних машин з сенсорним екраном, які доступні китайським та міжнародним газетам. Існує безліч відкритих IT-апартаментів з відкритим доступом з високошвидкісним доступом до Інтернету, тихими просторами для приватного та групового навчання та відео-кімнатою з високоякісними аудіовізуальними технологіями.

Комп'ютери / ІТ

Ви матимете доступ до безкоштовного ІТ-тренінгу та технічної підтримки ІТ та більше ніж 160 комп'ютерів, відкритих 13 годин щонеділі, а також по неділях на кібер-кафе. Для кожного студента доступний широкосмуговий швидкісний доступ до WiFi.

Campus Life

Враховуючи якість освіти як основу розвитку, DUFE постійно надає першочергову увагу розвитку кваліфікованих фахівців. З цієї причини, DUFE об'єднує як навчальне, так і позакласне навчання, щоб скласти відповідні навчальні програми для студентів, щоб підвищити соціальну відповідальність студентів, професійну відданість і почуття спільності. За останні десять років рівень зайнятості випускників DUFE зберіг більше 95 відсотків. Помітно, що багато випускників DUFE займають важливі посади в різних організаціях, починаючи від фінансових установ, ділових компаній до державних установ; багато з них були підвищені на керівні посади в адміністративних департаментах.

Спортивні споруди

У DUFE ви зможете скористатися нашим відкритим стадіоном, з футбольною майданчиною та бігом доріг, нещодавно відремонтованими танцювальних студіями, критими та відкритими баскетбольними майданчиками, відкритими волейбольні площадками, критими бадмінтонними судами та столом для настільного тенісу, а також доступом до тренажерний зал поблизу кампусу, з щомісячними членськими внесками близько RMB180.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Dongbei University of Finance & Economics

Якщо ви є талановитим студентом, який закінчив курс бакалавра, який шукає кар'єру в міжнародному бізнесі, ця програма пропонує вам доступний варіант навчання з точки зору ... [+]

Магістр з міжнародного бізнесу в DUFE - це 2,5-річна програма післядипломної освіти, яку викладають англійською мовою.

Про DUFE

Університет фінансів і економіки Дунбей (DUFE) був заснований у 1952 році. DUFE є одним із провідних економічних факультетів фінансів, банківської справи та економіки Китаю та постійно входить до трійки найкращих у країні для випуску найбільш працьовитих випускників. Маючи понад 20 000 студентів, університетський містечко знаходиться в Hei Shi Jiao - поруч із приморським куточком та оточений пишними зеленими горами.... [-]

Китай Dalian
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Dongbei University of Finance & Economics

Майстер програми міжнародної торгівлі ступенів підкреслює практичні міжнародні бізнес-навички, водночас зосереджуючись на теоретичних аспектах міжнародної торгівлі та тор ... [+]

Майстер програми міжнародної торгівлі ступенів підкреслює практичні міжнародні бізнес-навички, водночас зосереджуючись на теоретичних аспектах міжнародної торгівлі та торгівлі.

Магістерська робота в галузі міжнародної торгівлі підкреслює теорії та практики світової економіки. Студенти вивчають методологію дослідження та статистику, що використовується для вимірювання глобальних економічних показників. Студенти часто дізнаються про теми, наведені нижче:... [-]

Китай Dalian
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
30 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Dongbei University of Finance & Economics

Глобальний інститут менеджменту ... [+]

Глобальний інститут менеджменту

Можливості стажувань

GIME організовує різноманітні промислові семінари та корпоративні візити для студентів наших програм, компанії об'єднують як місцеві організації, так і багатонаціональні корпорації. Студенти можуть брати участь в організації культури в рамках ділового середовища Китаю. Завдяки допомозі та організації GIME студенти зможуть пройти стажування в всесвітньо відомому готелі... [-]

Китай Dalian
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Dongbei University of Finance & Economics

Студенти, які навчаються в програмі "Фінансовий менеджмент", мають можливість ознайомитись з інвестиційним менеджментом, корпоративними фінансами, міжнародними фінансами, ... [+]

Студенти, які навчаються в програмі "Фінансовий менеджмент", мають можливість ознайомитись з інвестиційним менеджментом, корпоративними фінансами, міжнародними фінансами, фінансовими установами. Основні бізнес-курси охоплюють такі теми, як управління операціями, керування командами та прийняття управлінських рішень.

Магістерська програма з фінансового менеджменту, як правило, включає курси з бізнесу, фінансів, управління та бухгалтерського обліку, які навчають студентів керувати готівкою, здійснювати інвестиції та управляти фінансами окремої компанії або компанії. Студенти вивчають основні проблеми багатьох бідних фінансових рішень та визначають поняття, призначені для перетворення фінансових систем навколо.... [-]

Китай Dalian
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
30 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою