Dongbei University of Finance & Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вступ до Донгбейського університету фінансів

Для подальшого розширення кругозору освіти DUFE почав заохочувати міжнародну співпрацю та обмін з 1994 року під керівництвом "високих стандартів та інтернаціоналізації". З досвідом понад десятиліття Університет поступово приводив до інтернаціоналізації з точки зору мов навчання, навчальні матеріали, системи навчальних програм та схеми адміністрування. Поки що DUFE встановив дружні стосунки з 82 університетами з 18 різних країн або регіонів.

Глобальний інститут менеджменту та економіки (GIME) був створений у 2009 році. Як провідний постачальник програм випускних курсів англійською мовою, GIME в даний час пропонує управління бізнесом і управління туризмом як на бакалаврському, так і в аспірантурі з різноманітною студентською чисельністю понад 600, включаючи китайську та іноземних студентів.

GIME перетворився на високоякісний міжнародний навчальний центр із чудовим сучасним обладнанням. GIME має видатний викладацький та дослідницький факультет з більш ніж 50 працівниками, які пропонують широкий спектр досвіду міжнародної освіти.

DUFE знаходиться в Даляні, Китай. Тут представлено понад 80 регіональних штаб-квартир провідних 500 компаній світу. Далянь є постійним приймаючим містом Літнього Давосу Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), з найбільшою біржею ф'ючерсних ф'ючерсів у Китаї та другим за величиною ринком ф'ючерсів на сою у світі. У Даляні клімат взимку не холодний, а влітку немає тепла. Його називають "Північно-Східне Вікно", "Північна Перлина" та "Романтична Столиця". У 2016 році Далян був Топ-4 найпривабливішим містом за версією China Daily.

Розташування

Далянь

Address
No. 217 JianShan St., Shahekou District
116025 Далянь, Ляонін, Китай