China Europe International Business School (CEIBS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Провідна школа бізнесу в Азії

China Europe International Business School (CEIBS) , спільне підприємство з управління освітою, було засновано урядом Китаю та Європейським Союзом (ЄС) у 1994 році, а Університет Шанхай Цзяо Тонг та EFMD виступали виконавчими партнерами. CEIBS має кампуси в Шанхаї, Пекіні, Шеньчжені, Аккрі в Гані та Цюріху в Швейцарії.

Оскільки в Китаї єдина бізнес-школа, що походить від співпраці на урядовому рівні, CEIBS прагне виховувати відповідальних лідерів, які розуміються на «глибині Китаю, глобальної ширини» відповідно до свого девізу «Добросовісність, інновації та досконалість». Лідери центрального уряду Китаю та ЄС похвалили CEIBS як "колиску відмінних керівників" та "зразок для співпраці між ЄС та Китаєм".

CEIBS пропонує MBA, MBA з фінансів, EMBA, Global EMBA, Hospitality EMBA, Executive Education та Ph.D. програми. Відомий своєю академічною суворістю, CEIBS є першою бізнес-школою на материковій частині Китаю, яка була акредитована як EQUIS, так і AACSB, і єдина бізнес-школа в Азії, яка одночасно потрапила до топ-5 списку програм MBA та EMBA Financial Times. .

Колектив професорсько-викладацького складу CEIBS , один з найкращих в Азії, має унікальне обладнання для поєднання глибини Китаю та Глобальної ширини як у викладанні, так і в наукових дослідженнях. Майже 70 штатних викладачів, фахівці з п'яти дисциплін, представляють понад 10 країн та регіонів у всьому світі. Вони приносять багатий досвід викладання за кордоном, наукових досліджень та ділової практики. Щороку школа також запрошує майже 100 відвідувачів викладачів з усього світу, щоб поділитися та обмінятися найсвіжішими знаннями як у Китаї, так і за його межами.

На сьогоднішній день CEIBS має понад 22 000 випускників з понад 80 країн світу та надав широкий спектр програм управління для понад 160 000 керівників як вдома, так і за кордоном.

126681_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpgMimi Thian / Не знімайте

CEIBS досвідом закордону, CEIBS присвячений глибокому аналізу ділової практики Китаю. Серед списку найбільш цитованих дослідників з китайських установ у 2018 році 9 науковців у категорії бізнес, менеджмент та бухгалтерський облік були з CEIBS . CEIBS п'ятий рік поспіль CEIBS займає чільне місце в цій категорії, що є показником дослідницьких можливостей школи в цих галузях.

За ініціативою CEIBS , Глобальна платформа випадків Китаю зібрала понад 1200 справ, орієнтованих на Китай, закладаючи міцну основу для надання конкретних знань Китаю. Дослідження школи, що перебуває на найвищому рівні авторитетного рейтингу, поєднує новітню теорію з практичними знаннями. Її дослідницькі центри знаходяться в курсі постійно змінюваних ділових практик у таких життєво важливих сферах, як глобалізація китайських підприємств, інновації

Щороку у десятках великих міст по всій Азії, Європі та Африці CEIBS використовує глобальні уявлення та мудрість для проведення наукових та галузевих форумів вищого класу. Ці події фокусуються на ключових галузях та актуальних питаннях, таких як автомобіль, охорона здоров'я, Інтернет, престижні бренди, сімейний бізнес

За останні 25 років CEIBS розрослася в тандемі з китайською економікою. У наступні роки школа продовжить акцентувати увагу на інноваціях, трансформації та глобалізації китайської економіки з метою сприяння глобальній економічній співпраці.

126682_Info.png

Бачення та місія

Місія CEIBS : Виховувати відповідальних лідерів, розбираються в "глибині Китаю, глобальна ширина".

Бачення CEIBS : Стати найповажнішою міжнародною школою бізнесу, пов'язуючи Схід і Захід у навчанні, наукових дослідженнях та діловій практиці, а також сприяючи соціальному та економічному розвитку Китаю шляхом створення знань та їх поширення.

Партнери CEIBS

При створенні CEIBS сторонами, що підписали офіційний засновницький контракт, були Шанхайський університет Цзяо Тонг та Європейський фонд розвитку управління (EFMD). Ці організації продовжують надавати інституційні гарантії, які роблять CEIBS центром досконалості в управлінні бізнесом та дослідженнями в Азії та в усьому світі.

Уже понад сто років Шанхайський університет Цзяотун є одним з провідних університетів Китаю. Він має широкі і тривалі контакти з підприємствами країни і, таким чином, може сприяти відносинам CEIBS з корпоративним світом Китаю.

EFMD, що базується в Брюсселі, Бельгія, - це глобальна некомерційна організація, орієнтована на членство, присвячена розвитку управління. Визнаний у всьому світі як орган акредитації для бізнес-шкіл, програм бізнес-шкіл та корпоративних університетів. Завдяки підтримці понад 900 членів у понад 90 країнах та регіонах, EFMD виступає каталізатором для просування та підвищення досконалості в розвитку менеджменту в усьому світі.

Розташування

Шанхай

Address
699 Hongfeng Road
Pudong

201206 Шанхай, Шанхай, Китай

Пекін

Address
Building 20, Zhongguancun Software Park, 8 Dongbeiwang West Road,
Haidian District

100193 Пекін, Пекін, Китай

Шеньчжень

Address
Suite 10A, Taihua Wutong Industrial Park, Gushu Development Zone, Hangcheng sub-district, Baoan
518026 Шеньчжень, Гуандун, Китай

Цюрих

Address
Zurich Institute of Business Education,
Hirsackerstrasse 46,
P.O. Box, CH-8810

Цюрих, Цюріх, Швейцарія

Аккра

Address
5 Monrovia Road, East Legon
Аккра, Великий регіон Аккри, Гана

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: