Beijing Institute Of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Пекінському технологічному інституті (BIT) зараз проживають понад 2200 іноземних студентів з 137 різних країн. Найбільше студентське населення прибуває з Південної Кореї, Росії, Польщі, Пакистану, Німеччини, Франції, Казахстану, Індонезії та Таїланду. З моменту заснування ініціативи "Study in BIT" в 2013 році останні п'ять років свідчать про те, що BIT досягла значних успіхів у зарахуванні та управлінні іноземними студентами, кількість зареєстрованих студентів збільшилася експоненціально з сотень до більш ніж 2200, посідаючи перше місце серед національних університети з середнім річним темпом зростання 20%.

Наш університет прагне виховувати світових лідерів високого рівня з міжнародним баченням, конкуренцією та можливостями співпраці у світовій політичній економіці, культурологічній освіті та науці та технологіях. Маючи наукову і всебічну систему освіти та управління, Пекінський технологічний інститут зараз розглядається як один з найкращих місць для іноземних студентів, що навчаються в Китаї, і широко визнаний за високу якість споживання, успішних випускників, величезні можливості працевлаштування для випускників , повні стипендіальні програми, ефективне щоденне управління, адекватна підтримка студентської життєдіяльності, а також барвисті заняття учнями.

Канцелярія міжнародних студентів, як навчальний та адміністративний офіс BIT, несе відповідальність за вербування, управління та навчання китайською мовою як іноземної для всіх іноземних студентів з різними знаннями з усього світу. На додаток до узгодженої роботи з управління доступом, управління життям, соціального менеджменту та надання логістичних послуг, Управління також бере на себе завдання запропонувати іноземним студентам китайську та китайську культурні курси, надаючи різноманітні програми китайської і англійської мов та індивідуальні короткі короткострокові програми. Тут ми обладнані компетентною командою управління, яка має багатий досвід роботи та всеосяжні здібності, які будуть служити мостом, щоб допомогти міжнародним студентам краще зрозуміти BIT, як столицю та Китай у Пекіні. Ми щиро сподіваємось, що завдяки відданості та відданості команді керівництва всі міжнародні студенти зрештою закохані в це місто і зможуть комфортно жити в BIT.

Ласкаво просимо до Пекінського технологічного інституту!

Розташування

Пекін

Address
5 South Zhong Guan Cun Street,Hai Dian District
100081 Пекін, Пекін, Китай