International Leadership University - ILU

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення, місія і філософія УНІВЕРСИТЕТУ Зір Бачення університету, щоб бути "університет світового класу для просування біблійні цінності через навчанні та трансформаційного лідерства."

Місія Місія університету є "виховувати і навчати Христа, як далекоглядні лідери, щоб очолити цілісного перетворення в Африці та в усьому світі." Ця місія викладені у таких тверджень:

. Мета собі Мета університету є виховання і навчання чоловіків і жінок, з тим щоб вони були готові здійснювати керівництво Церкви і суспільства, заснованого на біблійних пріоритетів, і очолить духовному, соціальному та культурному перетворенню в Африці та в усьому світі.

б. Бізнес собі Міжнародний Лідерство університет некомерційна організація, вчинене запропонувати якісну освіту, яка є рентабельним.

гр. Значення собі

Залежність від Бога: Шукаю керівництво Бога і довіряти Йому у всіх починаннях. Пристрасть до Великого Доручення: захоплення, щоб зробити слухняних учнів Христа у всіх освітніх та навчальних починаннях. Моральної цілісності: біблійний образ життя і практика чесності, справедливості і праведності. Біблійний піклувальна: Відповідальний, справедливими і прозорими використання ресурсів, обдарувань і талантів. Пристрасть до досконалості: Погоня за найвищими стандартами продуктивності у викладанні та навчанні, наукових досліджень, практичного служіння, управління та надання послуг. Контекстна актуальності: Зобов'язання і прагнення до біблійної послідовної ставлення до Церкви і суспільства. Філософія

Міжнародний Керівництво університету - Кенія євангельський християнський університет, чия філософія повинна складатися з заяви віри, як це описано в розділі 5 Статуту. Християнські духовні цінності складають основу всіх об'єктів, функцій і, програм університету. Визначення навчальної програми; відбір студентів, викладачів та адміністраторів; вимоги для виключення; символьні очікування співробітників, студентів, адміністраторів та викладачів; і засоби, що використовуються для фінансування та розвитку засновані на біблійних цінностях.

Розташування

Найробі

International Leadership University

Address
International Leadership University
Mtito Andei Rd
P. O. Box 60954

00200 Найробі, Найробі, Кенія
Веб-сайт
Телефон
+254 20 2720837