The Presbyterian University of East Africa

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа освіти Ласкаво просимо до Школи освіти, метою якого є підготовка і виробляти професіонали, які буде відстоювати і творчо продемонструвати високу моральність та етику на роботі і в суспільстві. Вони виконуватимуть свої обов'язки, щоб служити Богу і людству. Наші випускники демонструватимуть відповідні знання і компетентність вихователів, вожатих, соціологів, менеджерів, консультантів у різних установах, включаючи школи, коледжі і в суспільстві в цілому. Потенційні педагоги, вожаті і педагоги, як очікується, впливати на суспільство через позитивні моральні та духовні цінності. Школа освіти, тому позиціонує себе, щоб задовольнити цю велику потребу через проектування, розробки та реалізації якість, гнучкий і різноманітний програм і конкретних програм.

Наша філософія Школа освіти філософії полягає в наданні освіти, що робить випускників самостійного, творчого і перетворюючої відповідно до девізом університету "Пошук нових шляхів. Ми віримо в принцип, що освіта має виробляти цілісне осіб, які можуть служити Богові і людству і зробити позитивний внесок у суспільство.

Наша пропозиція Ми пропонуємо широкий спектр ступеня і диплом програми, включаючи бакалавра освіти в галузі мистецтва (В. Редактор (Искусство)) і ступінь бакалавра освіти в галузі науки (В. Редактор (Science)), диплом про освіту в галузі мистецтва, науки, освіти дітей молодшого віку та особливими освітніми потребами (DIP. Редактор (Искусство) / Dip Ед. (Наука), Dip. Редактор (ЄЕК) і Dip. Редактор (SNE). Школа також пропонує програми на здобуття ступеня в сфері дошкільної освіти (Б. Редактор (ЄЕК) і особливими освітніми потребами (Б. Редактор (SNE), а також аспірантів градусів, в освітній діяльності (М. Редактор (Ред. Управління) та Навчальний (М. Редактор (Навчальний план дослідження). Мета Наші ступінь і диплом програми підготовки студентів для ринку праці в сфері освіти та за її межами. Вони набувають знання, навички та освітніх стратегій, які готують їх для складних ролей та обов'язків в постійно мінливій і модернізації освітніх установ і суспільства.

Розташування

Кікую

Address
Presbyterian University of East Africa
PO Box 387-00902 Kikuyu, Kenya

Кікую, Округ Кіамбу, Кенія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: