INtel College

Введення

Прочитайте офіційний опис

ласкаво просимо в Intel коледж, Один з провідних інститутів вищої освіти в регіоні.

Intel коледж була заснована в 1990 році і пропонує курси в бізнесі і в Computing. Наші курси варіюються від короткого частину часу курсів аж до програм ступеня - обидва бакалаврів і магістрів програми. Курси пропонуються день, вечорами і по суботах.

Intel коледж зареєстрований Міністерство вищої освіти, науки і технології. (MOHEST) / MOHEST/PC/1354/010

Intel коледж працює з Університет Сандерленда, Великобританія у співпраці партнерства. Це партнерство дозволяє Університет Сандерленда для запуску своїх програм ступеня в Intel коледж. Це партнерство було підтверджено Комісія з університетською освітою (CUE), Кенія, І послідовно гарантованої якості за відповідною Влада Великобританії. З 25-річним досвідом у галузі освіти, пріоритет в коледжі є забезпечення того, кожен студент має відмінну студентський досвід під час навчання в Intel.

Студенти вигоду від висококваліфікованих викладачів, які є одночасно за умови експерти, а також підготовлених до викладання. Пропозиції коледжу навчальних приміщень, які сучасний, технологія збагаченого і відображає в навчальному середовищі 21-го століття.

Коледж забезпечує інтеграцію як соціальні й академічні елементів коледж створюючи тим самим живу атмосферу коледжу, де студенти можуть легко подружитися і брати участь у різних заходах, як в і з класної кімнати.

Регулярні зустрічі з авторами гарантує, що час в коледжі використовується ефективним чином і щоб студенти відчували себе відчуття спадкоємності і цілі в той час як на курсі у досягненні їх цілей у сфері освіти.

Intel Коледж розташований на околиці Уестлендс. Коледж розташований в тихому спокійній і безпечній атмосфери в той же час в декількох хвилинах їзди від жвавих міських районах. Звичай побудований коледж надає сучасний сильної частці об'єкта з красивим садом. Постійно оновлюються коледжу об'єкт і регулярні зовнішні аудити гарантувати, що кампус відображає сучасним вимогам цифрового учня 21-го століття з технології збагаченого просторів, класних кімнат для спільного навчання, швидко і безкоштовним доступом в Інтернет на всій території кампуса.

Розташування

Найробі

Address
Driving Directions
By Public Transportation

INtel is located in Westlands, at the end of General Mathenge Road. If you are using public transportation, take # 118 to Kwakaranja Stage, off Lower Kabete Road. From there, follow the INtel College signboard onto General Mathenge Drive and make your next left.

By Private Transportation

By private transport, take Lower Kabete Road, past Brookside Drive, pass the Petrol Station on your left and turn right onto General Mathenge Drive. Make your next left.

Найробі, Найробі, Кенія