Прочитайте офіційний опис

ласкаво просимо в Intel коледж, Один з провідних інститутів вищої освіти в регіоні.

Intel коледж була заснована в 1990 році і пропонує курси в бізнесі і в Computing. Наші курси варіюються від короткого частину часу курсів аж до програм ступеня - обидва бакалаврів і магістрів програми. Курси пропонуються день, вечорами і по суботах.

Intel коледж зареєстрований Міністерство вищої освіти, науки і технології. (MOHEST) / MOHEST/PC/1354/010

Intel коледж працює з Університет Сандерленда, Великобританія у співпраці партнерства. Це партнерство дозволяє Університет Сандерленда для запуску своїх програм ступеня в Intel коледж. Це партнерство було підтверджено Комісія з університетською освітою (CUE), Кенія, І послідовно гарантованої якості за відповідною Влада Великобританії. З 25-річним досвідом у галузі освіти, пріоритет в коледжі є забезпечення того, кожен студент має відмінну студентський досвід під час навчання в Intel.

Студенти вигоду від висококваліфікованих викладачів, які є одночасно за умови експерти, а також підготовлених до викладання. Пропозиції коледжу навчальних приміщень, які сучасний, технологія збагаченого і відображає в навчальному середовищі 21-го століття.

Коледж забезпечує інтеграцію як соціальні й академічні елементів коледж створюючи тим самим живу атмосферу коледжу, де студенти можуть легко подружитися і брати участь у різних заходах, як в і з класної кімнати.

Регулярні зустрічі з авторами гарантує, що час в коледжі використовується ефективним чином і щоб студенти відчували себе відчуття спадкоємності і цілі в той час як на курсі у досягненні їх цілей у сфері освіти.

Intel Коледж розташований на околиці Уестлендс. Коледж розташований в тихому спокійній і безпечній атмосфери в той же час в декількох хвилинах їзди від жвавих міських районах. Звичай побудований коледж надає сучасний сильної частці об'єкта з красивим садом. Постійно оновлюються коледжу об'єкт і регулярні зовнішні аудити гарантувати, що кампус відображає сучасним вимогам цифрового учня 21-го століття з технології збагаченого просторів, класних кімнат для спільного навчання, швидко і безкоштовним доступом в Інтернет на всій території кампуса.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

INtel College

Програма працює під університету Сандерленд правил стандарт аспірантів і працювати на Intel коледжу, Найробі, відповідно до затвердженого перевірки з боку як Університет ... [+]

Магістр управління проектами

Програма працює під університету Сандерленд стандартних правил аспірантів і працювати на Intel коледжу, Найробі, відповідно до затвердженого перевірки на обидва університету Сандерленда, Великобританії та Комісії з університетською освітою, (CUE), Кенія.

2014 Споживання / СТУДЕНТИ 25 січня 2014 - 18 квітня 2014 17 травня 2014 - 9 серпня 2014 6 вересня 2014 - 29 листопада 2014 Цілі Програми ... [-]
Кенія Найробі
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
INtel College

Навчальна програма переважно складається з технічних знань і навичок для того, щоб прагнення до кар'єри в самих різних середовищах управління інформаційними технологіями. ... [+]

Магістр в галузі управління інформаційними технологіями

Програма працює під університеті Сандерленда правилами техніки аспірантів і працювати на Intel коледжу, Найробі, відповідно до затвердженого перевірки з боку як університету Сандерленда, Великобританії та Комісії з університетською освітою, (CUE), Кенія.

2014 Споживання / СТУДЕНТИ 25 січня 2014 - 18 квітня 2014 17 травня 2014 - 9 серпня 2014 6 вересня 2014 - 29 листопада 2014 Мети програми ... [-]
Кенія Найробі
Січень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою