Прочитайте офіційний опис

112012_AUAMBAStudents.png

Про АУА

Adventist University of Africa (AUA) присвячує своїй місії розвиток і формування лідерів для Африки і за її межами. Відповідальне та етичне керівництво є одним з найважливіших факторів для трансформації Африки.

Таким чином, ми прагнемо бути воротами розвитку лідерства Африки, підтримуючи найвищі стандарти післядипломної освіти та просування знань і професійних навичок у «цілісному» контексті.112013_AUAStudentsWalking.png

Досягнувши цього, ми пишаємося тим, що пропонуємо освіту на основі цінностей. Така освіта надає набагато більше, ніж академічні знання. Вона сприяє збалансованому розвитку всієї людини - духовному, фізичному, інтелектуальному і соціально-емоційному - процес, який охоплює все життя.

Наш виклик на майбутнє полягає в тому, щоб побудувати на цій міцній основі, щоб міцно закріпитися серед провідних університетів світу.

Місія

Щоб забезпечити динамічну післядипломну освіту в християнському контексті, щоб підготувати випускників до компетентного керівництва та служби на основі цілісності, поваги та любові, щоб задовольнити потреби церкви та суспільства.

Бачення

Бути одним з кращих університетів, які підтримують найвищі стандарти післядипломної освіти в Африці та просувають знання та професійні навички в цілісному контексті.

Основні цінності

Знання. Правда. Сервіс.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Adventist University of Africa

Магістр наук у галузі прикладної інформатики - це програма, що відповідає потребі розробки ефективних компетенцій у сфері інформаційних технологій та безпеки, для задовол ... [+]

Про програму

Магістр наук у галузі прикладної інформатики - це програма, що відповідає потребі розробки ефективних компетенцій у сфері інформаційних технологій та безпеки, для задоволення потреб Африки та світу. Випускники будуть мати теорію в галузі комп'ютерних та інформаційних наук і здатність перевести теорію в повсякденне життя в їх нинішньому положенні зайнятості, оскільки вони планують, проектують і управляють комп'ютерними інформаційними системами в локальному і глобальному контекстах.... [-]

Кенія Найробі
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

AUA School of Postgraduate Studies