Adventist University of Africa

Введення

Прочитайте офіційний опис

112012_AUAMBAStudents.png

Про АУА

Adventist University of Africa (AUA) присвячує своїй місії розвиток і формування лідерів для Африки і за її межами. Відповідальне та етичне керівництво є одним з найважливіших факторів для трансформації Африки.

Таким чином, ми прагнемо бути воротами розвитку лідерства Африки, підтримуючи найвищі стандарти післядипломної освіти та просування знань і професійних навичок у «цілісному» контексті.

112013_AUAStudentsWalking.png

Досягнувши цього, ми пишаємося тим, що пропонуємо освіту на основі цінностей. Така освіта надає набагато більше, ніж академічні знання. Вона сприяє збалансованому розвитку всієї людини - духовному, фізичному, інтелектуальному і соціально-емоційному - процес, який охоплює все життя.

Наш виклик на майбутнє полягає в тому, щоб побудувати на цій міцній основі, щоб міцно закріпитися серед провідних університетів світу.

Місія

Щоб забезпечити динамічну післядипломну освіту в християнському контексті, щоб підготувати випускників до компетентного керівництва та служби на основі цілісності, поваги та любові, щоб задовольнити потреби церкви та суспільства.

Бачення

Бути одним з кращих університетів, які підтримують найвищі стандарти післядипломної освіти в Африці та просувають знання та професійні навички в цілісному контексті.

Основні цінності

Знання. Правда. Сервіс.

Розташування

Найробі

Address
Private Bag Mbagathi
Nairobi, Kenya

Найробі, Найробі, Кенія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія