Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО СТЕНЕН

У Stenden Катарському університеті прикладних наук ви будете раді вітати в приємній, порівняно невеликій обстановці з дружньою та сімейною атмосферою, місцем, де можна відчути себе вдома з самого першого моменту.

Сентен Катарський університет прикладних наук пропонує чотирирічну бакалаврську програму з ділового адміністрування з магістрами в галузі управління туризмом, міжнародного менеджменту гостинності та міжнародного бізнесу та менеджменту.

Унікальна освітня концепція пропонує вам можливість набувати набори навичок, які б відрізняли вас від інших у цій галузі. Портфель бакалаврських ступенів, запропонований в Університеті прикладних наук Сентен Катар, спрямований на забезпечення вищої освіти, яка б забезпечила її випускникам знань у галузі управління послугами, щоб стати компетентними інноваційними менеджерами та міжнародними провідними підприємцями. Професійний ступінь, структурована навколо концепції проблемного навчання, в поєднанні з поєднанням теорії та практики, довела, що наші випускники особливо працевлаштовані відразу після закінчення навчання.

Програми, які ми пропонуємо, такі ж, як ті, що постачаються в Нідерландах, крім деяких адаптацій з практичних та культурних причин. NVAO (Голландська фламандська організація з акредитації) акредитувала еквівалентні програми у Нідерландах, а Міністерство освіти та вищої освіти в Катарі визнає європейські ступені, видані в Університеті прикладних наук Сентен Катар.

Щоб виконати академічні вимоги до вашого голландського ступеня бакалавра ділового адміністрування (BBA), у вас є можливість навчатись рік у Нідерландах. На практиці це означає, що ви будете проводити або частину вашого другого, і третього, або цілого третього року в одному з наших навчальних закладів у Нідерландах.

У Stenden Катарському університеті прикладних наук ми розуміємо, що студенти для нас теж важливі, як університет для студентів. Тому університет прагне запропонувати учням орієнтований підхід до освіти, а також обладнаний кількома можливостями для навчання.

ЧОМУ ВИ ВИБЕРУТЬ СТАНДЕН

1- Теорія та практика

Наші студенти добре оснащені, щоб розпочати роботу в реальному світі відразу після закінчення навчання. Наші програми пропонують гарний баланс між теорією та практикою. Студенти повинні пройти певну кількість годин у практичному середовищі, пов'язаному з їх курсом. Стажування в останньому навчальному році в кінцевому підсумку готує учня до професійної кар'єри.

2- Проблемне навчання

Навчально-методичне навчання (PBL) - це навчальна концепція, в якій студенти зосереджуються на учнях, в яких студенти разом вирішують проблеми та роздумують про свій досвід. Характеристики PBL: Навчання обумовлено складними, відкритими проблемами, студентами працюють у невеликих групах спільної роботи, а вчителі беруть на себе роль посередників у навчанні.

3. Твоє майбутнє починається тут

Сенденський університет прикладних наук, випускник, дуже бажаний, і з моменту нашого першого випускного класу у нас зараз є випускники банківської та фінансової індустрії, індустрії гостинності та туризму, Фонду Катару, державних департаментів і працюють на міжнародному рівні. Ступінь Університету Сендена Катар відкриває двері для захоплюючого майбутнього з різноманітними кар'єрними перспективами та можливостями

4- Підхід, філософія та стиль освіти

Університет прикладних наук Університету Сентен Катар має в своєму розпорядженні учням зосереджений підхід до навчання та освіти. Наш етичний кодекс та політика щодо обслуговування клієнтів гарантують, що як студенти, так і персонал зосереджуються на основних цілях і прагнуть розвивати цілі людину. Місія наших програм - підготувати студентів до майбутніх функцій управління в міжнародних умовах. Він являє собою гнучку та широку професійну освіту для випускників, які будуть запрошені в усьому світі, у всіх сферах послуг та управління послугами.

5 - Зустрічайте світ - Гранд Тур

Чому відкласти поїздку до закінчення навчання, коли ви можете виїхати за кордон під час навчання? За допомогою нашого Grand Tour ви можете поєднувати навчання з подорожами та знайомством з іншими культурами та країнами! Будучи зарахованим до Університету прикладних наук Сендена, ви даєте можливість зробити частину свого навчання в Європі, Африці, на Близькому Сході та / або в Азії. Ви обираєте Нідерланди, Південну Африку, Катар, Таїланд або Балі, ви прагнете до отримання обраної вами ступеня без будь-яких затримок.

Розташування

Доха

Address
Doha, State of Qatar
Stenden Qatar
University of Applied Sciences
Al-Jeleait Street
Bin Omran
P.O. Box 36037

Доха, Доха, Катар

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія