HEC Paris in Qatar

Введення

Прочитайте офіційний опис

Катар: водіння майбутнього

Катар - одне з найбільш швидкозростаючих економік світу, і, отже, це дуже привабливий бізнес-напрям.

Економічне зростання Катару було в основному засноване на його нафтогазовій промисловості. Проте, згідно з Катарським національним баченням 2030 р., Економічна політика зосереджена на розвитку неенергетичних секторів. Метою є перетворення існуючої економіки на основі вуглецю на передові, конкурентоспроможні та економічно розвинені знання.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris в червні 2010 р. Приєднався до Фундації Катар, що призведе до виконання програм та дослідницької діяльності світового рівня до Дохі та регіону. Це перший європейський партнер у місті Освіти.

У цьому контексті HEC Paris пропонує повний спектр програм управління, включаючи перший міжнародний Executive MBA в Катарі (який займає №1 в усьому світі за версією Financial Times у 2019 році), спеціалізовану ступінь магістра стратегічного управління бізнес-підрозділами , а також бездипломне управління програми для керівників, у формі Виконавчих коротких програм. Один з провідних світових постачальників програм освіти для останніх 8 років, HEC Paris також пропонує спеціально розроблені програми для окремих компаній.

Програми та дослідницькі заходи HEC Paris in Qatar створюють корпоративну конкурентоспроможність у світовій економіці та повністю узгоджуються з Катарським національним баченням 2030 р. Для підтримки перетворення Катару в розвинену, конкурентоспроможну та економіку, основану на знаннях.

Обмін нашими академічними знаннями

HEC Paris вже кілька років керує науково-дослідним бюро в Катарі. Це сприяє внеску HEC Paris у економіку, засновану на знаннях Катару, та збагачує наші програми розвитку лідерства. Науково-дослідний офіс створює сучасні уявлення та рішення у сферах лідерства, менеджменту та навчання дорослих. Ми організовуємо заходи з лідерства з питань думки та публікуємо книги, статті, місцеві приклади та інший мультимедійний контент, щоб допомогти нашим учасникам курсу в навчальних поїздках. Ми проводимо суворі та прикладні дослідження в Катарі разом з нашими місцевими експертами та організаціями. Ми однаково співпрацюємо з нашими викладачами та науковими партнерами з усього світу, щоб спільно створити відповіді на сьогоднішні та завтрашні виклики. Тим самим ми гарантуємо, що наші дослідження в усі часи узгоджуються з потребами та потребами Катарського національного бачення, принципів Глобального договору Організації Об'єднаних Націй з питань відповідальної управлінської освіти (PRME) та Цілей сталого розвитку (SDGs). За додатковою інформацією звертайтесь до професора Вольфганга Амана за адресою amann@hec.fr.

Засоби

Найсучасніші приміщення в нагородах 52-річної вежі "Торнадо", розташованої у західній бухті - діловому центрі Дохі.

Зручності забезпечують зручне та легко доступне місце для програм HEC Paris, пропонуючи захоплюючий вид на місто.

Партнерство

Заснований у 1995 році указом Його Високості Шейх Хамад бін Халіфа Аль Тані, емерент-Отець, Фонд Катару є приватною неприбутковою організацією.

Місія Фундації Катар - виховати майбутніх лідерів Катару. За прикладом і поділившись своїм досвідом, Фонд також сприяє людському розвитку на національному, регіональному та міжнародному рівнях. У всій своїй діяльності Фонд заохочує культуру досконалості в Катарі та сприяє її ролі у підтримці інноваційного та відкритого суспільства, який прагне розвивати стійкий людський потенціал, соціальне та економічне процвітання для економіки, основаної на знаннях.

Розташування

Доха

HEC Paris in Qatar

Address
Tornado Tower, 16th Floor
P.O Box 5825

Доха, Доха, Катар
Телефон
+974 4454 0161

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: