Doha Institute for Graduate Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Doha Institute for Graduate Studies (До) - незалежний інститут для навчання та досліджень, що базується в Досі у сферах соціальних та гуманітарних наук, державного управління та економіки розвитку. Програми навчання пропонуються на рівні магістра в трьох школах: Школі соціальних та гуманітарних наук та Школи державного управління та економіки розвитку та Школи психології та соціальної роботи. ДІ також є домом для Центру конфліктів та гуманітарних досліджень.

ДІ побудований на чотирьох взаємопов'язаних значеннях відповідно до своєї місії:

  • Арабський внесок у виробництво знань - інтеграція міждисциплінарного навчання та досліджень
  • Зобов'язання щодо академічних стандартів - Інформовані останніми досягненнями в галузі соціальних, гуманітарних наук, державного управління та економіки розвитку
  • Інтелектуальна відповідальність та критична обізнаність - нове покоління інтелектуалів, відданих арабським суспільствам
  • Космос для інтелектуальної незалежності - знання та наукова методологія як основа свободи думки

Програми навчання пропонуються на магістерському рівні в двох школах: Школі соціальних та гуманітарних наук та Школи державного управління та економіки розвитку. Крім того, Центр з питань конфліктів та гуманітарних досліджень в ДІ, пропонує майстер з управління конфліктами та гуманітарної діяльності.

ДД привітав свою першу групу студентів у 2015-2016 навчальному році. Планується, що зарахування студентів в найближчий час досягне 350-400, причому навчання на докторантурі поступово відкривається на початку 2017-2018 навчального року.

Визначається як неприбуткова, приватна установа, ДІ працює виключно в освітніх, дослідницьких та громадських цілях. Він був заснований в 2014 році як автономна юридична особа, Арабський центр досліджень та політичних досліджень. Вища рада освіти Катару діє як національна вища освіта.

Місія

ДІ спрямовує свої навчальні та навчальні програми та дослідницьку діяльність свого факультету до досягнення своєї ідеї універсальної участі шляхом підготовки нового покоління вчених та дослідників, які є незалежними мислителями та володіють досвідом використання міжнародних наукових стандартів та сучасних міждисциплінарних дослідницьких методологій та інструментів , а також провідні фахівці, які можуть розвивати людські знання та відповідати потребам арабського регіону, що призведе до соціального, культурного та інтелектуального розвитку.

ДІ прийматиме арабську мову як основну мову для навчання та дослідження, підтримувану іншими загальними мовами.

Розташування

Доха

Address
Al Tarfa Street, Zone 70
Доха, Доха, Катар

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія