University of Toronto

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Toronto заснований у 1827 році, перетворився на провідну інституцію навчання, відкриття та знань у Канаді. Ми пишаємось тим, що є одним з провідних світових науково-трудомістких університетів, керованим винаходом та інноваціями.

Наші студенти мають можливість вчитися та працювати з видатними лідерами думок через нашу багатопрофільну мережу навчально-дослідницького факультету, випускників та партнерів.

Ідеї, інновації та дії понад 560 000 випускників продовжують мати позитивний вплив на світ.

Трансформативна освіта

University of Toronto - один із великих світових університетів, який відрізняється надзвичайною глибиною та широтою досконалості. Глобальний світогляд Т і космополітичне розташування в одному з великих міст світу надають студентам трансформаційний досвід навчання, оснащуючи їх знаннями, вміннями та компетентностями, необхідними для орієнтування у нашому швидко мінливому світі.

Найкращі студенти з усього Канади та по всьому світу з багатьох причин притягуються до УЗ, але все, що відрізняє цей університет, - це його всебічна майстерність, різноманітність та відданість справедливості та доступності.

Розташування

Торонто

Address
King's College Circle,27
M5S Торонто, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія