University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія

Едвардс школа бізнесу розробляє бізнес-професіоналів для побудови нації.

Едвардс Школа бізнесу створює можливості для динамічного вивчення і критичного мислення. Ми засновані на наших цінностях автентичності та цілісності. Ми підтримуємо модель вчитель-науковець, і доставити нашу місію через факультет з сильною академічної та професійної кваліфікації. Наша культура святкує різноманітність і охоплює плюралізм. Ми включаємо наші зацікавлені сторони для створення цінності в своїх громадах.

Про Едвардс школи бізнесу

У той час як протягом багатьох років назва бізнес-програмування змінилося, що не змінилося, це повна прихильність до чудовій освітнього досвіду для студентів. За минулі майже 100 років, як ми виросли з невеликої програми, пов'язаної з професійною бухгалтерською спільноти всеосяжної бізнес-школи, яку ми слухали з вами! Ви сказали нам, що бізнес-освіта повинна мати глибокі функціональні коріння в основних дисциплінах бухгалтерського обліку і фінансів, маркетингу та управління, людських ресурсів і стратегії. Але ви також сказали нам, що ці глибокі функціональні коріння повинні бути поліпшені за допомогою інтегрованих навичок прийняття рішень. І, нарешті, ви сказали нам, щоб пам'ятати, що ефективне прийняття рішень вимагає ключових професійних компетенцій комунікацій і керівництва в рамках етики і соціальної відповідальності. Ви знайдете ці характеристики вбудованих у всіх наших програм.

Погляд на Едвардс школи бізнесу сьогодні:

  • Більше 20 мільйонів доларів річний операційний бюджет
  • Більш 121 викладачів і співробітників
  • Більше 2200 студентів
  • П'ять програм ступеня (бакалавр комерції, магістр ділового адміністрування, магістр професійного бухгалтерського обліку, магістр наук в області фінансів, магістр наук в області маркетингу)
  • Дві програми сертифікатів (Certificate Business Administration, Аборигени Бізнес Свідоцтво адміністрації)
  • Більш 23500 випускників

Розташування

Саскатун

Address
S7N 5A7 Саскатун, Саскачеван, Канада

Саскатун

Address
Edwards Downtown Campus
KW Nasser Centre
256 3rd Avenue South

SK S7K 1L9 Саскатун, Саскачеван, Канада