University of Lethbridge

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому навчаються в uLethbridgeЯк аспірант University of Lethbridge , ви опинитеся в центрі навчально-орієнтованого навколишнього середовища, яке підтримує інновації, критичне мислення та творчість.

На U L, ми прагнемо допомогти кожному з наших студентів процвітати. Від надання фінансової підтримки індивідуальному наставництву до індивідуальної кар'єри, ви знайдете підтримку на кожному кроці.

Будучи студентом у U, ви розглядаєтесь як партнер та колега. Вам дадуть змогу співпрацювати та ділитися своїми унікальними ідеями, задавати питання та знаходити відповіді. На скликання більшість наших аспірантів представили або опублікували свої висновки, причому понад 50 відсотків публікацій стали першим автором.

Про ЛетбриджМісто майже 100 000 жителів. Летбридж розташований у південній частині Альберти, недалеко від Скелястих гір, Калгарі та кордону США. Ми є одним із самих сонячних міст Канади, а теплі західні вітри Chinook дають Летбриджу частину найбільш помірних зим у Західній Канаді.

Чому вибирати University of Lethbridge ?

Доступні умови навчання за видатні програми, що пропонуються нагородами факультету.

Дружній та безпечний університет і громада.

Доступ до передових технологій та найсучасніших засобів.

Комплексні послуги для студентів, які допоможуть вам досягти успіху у досягненні ваших академічних, особистих та професійних цілей.

Ви можете працювати під час навчання та подати заявку на роботу в Канаді протягом трьох років після закінчення навчання.

Розташування

Летбридж

University of Lethbridge

Програми