University of Calgary

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

UCalgary - як і місто-господар, - це місце для людей з амбітними мріями і важливим для їх виконання.

Наша мета

UCalgary пропонує студентам якісний освітній досвід, який готує їх до успіху в житті, а також дослідження, що стосуються найбільш стійких проблем суспільства. Наше створення та передача знань щодня сприяє глобальній конкурентній перевазі нашої країни і робить світ кращим.

Ми робимо це в Калгарі - найбільш заповзятливому і турботливому місті Канади, де західний дух, відчуття сім'ї і енергія молодості пронизують усе, що ми робимо. Ми піонери в душі, новатори за необхідністю і бажанням, громадяни-будівельники, тому що це в нашій ДНК. Ми бачимо потенціал там, де інші кидають виклик, і ми знаємо, як співпрацювати з "git'er зробили".

Наші цінності

Що важливо для нас, і який університет - і люди - ми прагнемо бути.

Баланс

Ми доповнюємо дослідницьке, навчальне та робоче середовище соціальними, культурними, спортивними та рекреаційними просторами, службами та програмами для пропаганди здорової спільноти.

Співпраця

Ми будуємо мости через проактивні комунікації між людьми, між командами, між відділами та факультетами, з іншими організаціями в громаді, з цілісністю і прозорістю.

Цікавість

Нас стимулює невідоме і несподіване, і покладаємося на нього, щоб спровокувати розвідку та інновації.

Досконалості

Ми очікуємо кращого з усіх, хто працює і навчається в University of Calgary . Ми підтримуємо і визнаємо досягнення всіх членів громади і допомагаємо один одному у досягненні наших найвищих амбіцій.

Глобалізація

Ми думаємо і діємо з глобальним мисленням, визнаючи поширеність всесвітньої зв'язності, усвідомлюючи глобальні події і діючи на можливості принести користь світу, якому ми служимо.

Підтримка

Ми цінуємо людей, які взаємодіють з іншими людьми по-іншому і шанобливо. Ми пропонуємо високоякісні програми та послуги для сприяння здоров'ю та безпеці, стимулюємо мораль суспільства та задовольняємо різноманітні потреби всіх, кому ми служимо.

Стійкість

Ми зобов'язуємося до лідерства у сфері сталого способу життя, роботи та навчання. Ми дбаємо про фізичне, природне та соціальне середовище. Ми підтримуємо збалансовані бюджети, позитивні соціальні відносини і здоров'я нашої планети.

Наш мандат

Дізнайтеся про нашу причину існування та керівні принципи, за якими ми працюємо.

Очікування, які ми очікуємо

Очікується, що University of Calgary досягне цілеспрямованих результатів, які підтримують і заохочують залучення, економічне, соціальне і культурне процвітання, і є цінними для всіх Альбертанів.

Кожну весну University of Calgary оновлює та подає свій Комплексний інституційний план (CIP), трирічний інтегрований плановий документ, який задовольняє законодавчим вимогам, викладеним у Законі про пост-вторинне навчання та Законі про фіскальне планування та прозорість.

Кожну осінь університет повідомляє про цей план з річним звітом перед урядом, який включає наші фінансові звіти.

Ми також доповнюємо ці офіційні доповіді звітом громад, який демонструє прогрес, який ми досягли протягом попереднього року.

Наша історія

Історія про те, як ми вирізали собі місце і побудували цю велику установу.

Як і багато інших історій успіху в Калгарі, у нас є енергійний початок, безпрецедентний ривок зростання і багатообіцяюче майбутнє.

Ще до того, як Альберта стала провінцією у вересні 1905 року, громадяни дуже молодого Калгарі мали намір провести інститут після вищої освіти у складі великого міста.

У 1906 році нормальна школа Альберти (яка пізніше стала нашою власною школою Веркрунда) почала свою діяльність і забезпечила постійний потік педагогів для нової провінції, яка прагне швидко розвиватися і просуватися.

Коли Альбертський університет був заснований в 1908 році в Стратконі (тепер частина Едмонтону), Калгарії були розчаровані концепцією "галузевого заводу", яка слідувала і лобіювала протягом десятиліть незалежну власну інституцію. Студенти, викладачі, співробітники, випускники, донори та волонтери об'єдналися разом, щоб підтримати цю справу, з великою пристрастю та відданістю.

Їхня відданість була нарешті винагороджена 29 квітня 1966 року, коли University of Calgary отримав автономію. Звідти, зростання було швидким і лютим, як новий кампус оформився і інноваційні педагоги приїхали до Калгарі зі всього світу.

У 2016-17, University of Calgary відзначив свою 50-річчя як автономну установу.

Наші люди

Зустрічайте і приєднуйтесь до студентів, науковців і співробітників, які складають нашу спільноту і роблять нас таким гордим нашим університетом.

Студенти

Наші студенти є одними з найбільш цікавих, допитливих і громадських на планеті. Вони приїжджають з Альберти та Канади та з усього світу, будуючи різноманітну громаду, яка допомагає зробити Калгарі особливим місцем.

Академічний персонал

Оскільки ми прагнемо стати одним з провідних навчальних і дослідницьких університетів Канади, ми прагнемо залучити найталановитіших, найдосвідченіших викладачів, які ми можемо знайти та створити середовище, де вони можуть експериментувати та досягати успіху, направляти учнів до досягнення свого повного академічного потенціалу. провідне дослідження.

Докторанти

У роботі, що змінює світ, ви допомагаєте переводити наукові відкриття в додатки, які надають переваги суспільству в усьому світі. Ми маємо сильну, цілеспрямований порядок досліджень і вітаємо колег з усього світу.

Менеджмент і персонал

Робота в UCalgary означає бути зануреним у навчання і молодий оптимізм, і зробити реальну різницю в житті інших кожен день. Від асистентів-дослідників до студентських радників, засновників, директорів, адміністраторів до співробітників відділу розвитку - всі вони важливі для успіху нашого університету.

Випускники

Більше 163 000 випускників UCalgary роблять свій внесок у свої громади в більш ніж 150 країнах. Щороку в цю розширену сім'ю змінювальників приєднується близько 6000 нових випускників, які активно будують наше місто (дві третини наших випускників у Калгарі) і формують наше суспільство в усьому світі.

Члени Ради керуючих

Рада керуючих відповідає за управління університетом від імені народу Альберти. Члени правління виконують функції губернаторів / довірених осіб. Склад Ради мандат має Закон про післядипломне навчання Альберти. Члени призначаються наказом у Раді або наказі міністрів.

Сенатори

Сенатори - волонтери, які захоплені освітою, дослідженнями та інноваціями - активні посли, які прагнуть поділитися ключовою роллю, яку відіграє University of Calgary в нашому жвавому місті. Кожну осінь ми набираємо відкриті позиції Сенату.

Прихильники громад

Десятки тисяч людей і організацій підтримують University of Calgary з їхнім часом, талантом і скарбами. Вони дають змогу трансформувати зміни і дозволити нашим вченим зосередитися на роботі: забезпечити найкращу освіту для наших студентів і зробити відкриття, які змінять наше життя на краще.

Наш дух

75 мільйонів років тому Альберта була однією з найбагатших середовищ існування динозаврів на планеті. Субтропічний ландшафт навколо Калгарі прогримів з кроків лютих рептилій. Сьогодні UCalgary Dinos направляє ту саму жорстокість, демонструючи лідерство на судах, полях, льодах та хвилях міжвузівського спорту, а також у пошуках нових знань та інновацій для суспільства, як ми його знаємо. Ми всі Dinos.

Факти і цифри

UCalgary за номерами

University of Calgary є державним фондом науково-інтенсивного університету, заснованого в 1966 році. Як один з провідних універсальних дослідницьких університетів Канади, UCalgary поєднує найкращі традиції університету з містом енергійної та різноманітної енергії Калгарі. Наш головний кампус займає прекрасну обстановку з видом на Скелясті гори Альберти і охоплює більш ніж 200 га - територію, більшу, ніж весь центр міста Калгарі.

Наш університет
 • Заснований у 1966 році, з початку 1900-х років
 • Кольори: червоний і золотий
 • Девіз: Mo shùile togam suas (Gaelic) - Я підніму очі
 • 5 кампусів: 4 в районі Калгарі і 1 в Досі, Катар
 • 14 факультетів
 • 1800 академічних працівників активно займалися дослідженнями, наукою та викладанням
 • 3 200 неакадемічних працівників орієнтовані на роботу інституту та виконання своїх основних завдань
 • Консолідований бюджет на 1,3 млрд. Дол. США: щорічно сприяє економіці Альберти майже 8 млрд. Дол. США
 • 30 000 студентів: 24 000 студентів, 6 000 аспірантів
 • Близько 185 000 випускників; 2/3 жити або працювати в районі Калгарі
Рейтинг і нагороди
 • Топ-200 університетів по всьому світу (рейтинги університетів у світі за вищою освітою, 2019 рік)
 • 128 у світі та 6 у Канаді на основі загальної кількості публікацій (рейтинг CWTS Leiden 2019)
 • 196 у світі та 7 у Канаді, Центр Світового Університетського Рейтингу (CWUR), 2018
 • Топ-200 університетів по всьому світу (Академічний рейтинг світових університетів [ShanghaiRanking Consultancy], 2018)
 • 200 найбільш глобально орієнтованих університетів у світі (Times Higher Education, 2016)
 • Топ-5 в Канаді та 125-е з 938 університетів у всьому світі в області досліджень (Європейський центр науки і техніки, Лейден, 2017)
 • 10 найбільш стійких організацій в Канаді (Corporate Knights, 2016)
 • Технологія Challenger (Times Higher Education, 2017)
 • Канадський лідер у виробництві високоякісних зелених будівель та практиці сталого розвитку
 • Перший кампус справедливої торгівлі Альберти
 • Найкращі роботодавці Альберти (2015, 2016, 2017, 2018)
 • Найкращі роботодавці в Канаді (2017, 2018, 2019)
 • WorldatWork Alliance for WorkLife Прогрес Печатки відмінності (2015, 2016, 2017)
Дім динозаврів
 • 500 студентів-спортсменів щороку змагаються на команді університету
 • Топ-5 в Канаді для академічних загальноканадських студентів-спортсменів
 • З 1976 року студент-спортсменів «Диноса» принесли додому більше десятка олімпійських медалей
Виняткові зручності
 • Тейлорський інститут викладання та навчання: перший будинок у Канаді, присвячений виключно викладанню та навчанню після закінчення навчання
 • Hunter Hub для підприємницького мислення: нова ініціатива для занурення кампусу у сміливий та новий підхід до викладання, навчання, відкриття та обміну знаннями
 • Міжнародний центр мікробіоми: єдиний дослідницький центр Канади для вивчення мікробіоми та її впливу на здоров'я людини та тварин
 • WA Ranches: 19000 акрів робочого ранчо великої рогатої худоби, які будуть закріплювати навчальний і дослідницький центр світового класу
 • Енергетичне середовище Будівництво експериментального навчання: одна з найбільших платинових лабораторій LEED у Північній Америці
 • Taylor Family Digital Library - найбільш технологічно розвинена бібліотека в Північній Америці
 • Олімпійський овал: будинок найшвидшого льоду в світі
 • Центр розвитку дитини: один з найбільш інструментальних будівель у Північній Америці
Наше викладання та навчання
 • 250 програм
 • 95% ступінь утримання студентів
 • 78% «хорошого» або «відмінного» задоволення студентів 1-го курсу
 • 91,1% рівень зайнятості випускників, 76,7% зайнятих у галузях, пов'язаних з дисципліною
 • 7,8 млн. Примірників у бібліотечних колекціях
 • 15 науковців Родосу до теперішнього часу
Наші дослідження та стипендії
 • # 6 провідний дослідницький університет Канади - з точки зору фінансування наукових досліджень
 • 419,2 млн. Дол. США у фінансуванні наукових досліджень (2017-2018)
 • 148 наукових кафедр
 • 356 нових розкриттів винаходу (2017-2018 рр., Загальна трирічна тривалість)
Шість основних напрямків відповідають глобальним пріоритетам:
 • Енергетичні інновації на сьогодні і завтра
 • Динаміка людини у світі, що змінюється
 • Інженерні рішення для здоров'я
 • Нові земно-космічні технології
 • Інфекції, запалення і хронічні захворювання
 • Мозок і психічне здоров'я
Наше місто
 • Калгарі, Альберта, з населенням 1,4 мільйона чоловік
 • Найкраще місце для проживання в Канаді (журнал MoneySense, березень 2013 р.)
 • # 1 найбільш життєздатне місто в Північній Америці і № 4 у світі (2018 р. Global Liveability Ranking, Economics Intelligence Unit)
 • 4-й за величиною і найшвидше зростаючий місто в Канаді
 • Енергетичний капітал Канади
 • Глобальний фінансовий центр
 • # 3 найрізноманітніше місто Канади
 • Більшість патентів на місто в Канаді (CD Howe Institute, 2018)
 • Найвища концентрація корпоративних головних офісів та малого бізнесу на душу населення в Канаді (Calgary Economic Development)
 • 40 міжнародних консульств
 • Найбільша мережа міських Pathway у Північній Америці
 • Додому до Національного музичного центру Канади та всесвітньо відомого Калгарі Стампед
 • Найбільш сонячне місто Канади - більше 333 днів на рік
 • Переглянути це чудове відео про Калгарі, підготовлене нашими партнерами в Calgary Economic Development

Наші кампуси

Розташований у передгір'ях канадських засніжених Скелястих гір, досягаючи пустельних берегів Перської затоки, UCalgary вітає світ.

University of Calgary знаходиться в Калгарі, Альберта, Канада, з чотирма кампусів в районі Калгарі і п'ятий в Досі, Катар. Калгарі є одним з найчистіших, найбезпечніших, найбільш культурно різноманітних міських центрів Канади, що неодноразово вважався одним з найбільш придатних для життя міст. З населенням 1,2 мільйони, це також найбільше місто в Альберті і третя за величиною муніципалітет в Канаді.

Багато наших ділянок знаходяться на традиційних територіях народів перших народів Договірної угоди. і Уеслі (Стоні-Накода) Націй. Калгарі також є домом для регіону 3 метиської нації Альберти.

5 кампусів пов'язані між собою бажанням створювати і ділитися знаннями.

Головний кампус

Побудований у 1960-х - і розвивається з тих пір - наш головний кампус тепер є домом для 11 наших 14 факультетів, наших світових класів досліджень і легкої атлетики, а також широкі служби підтримки для студентів, викладачів і співробітників.

Передгір'я кампуса

Будинок для Cumming школи медицини та факультету ветеринарної медицини, цей кампус розташований приблизно в кілометрі на південь від головного кампусу, поруч з медичним центром передгір'я. Тут знаходяться центр медичних наук, медичний корпус спадщини, науково-дослідний інноваційний центр та навчальний, науковий та оздоровчий корпус.

Центр міста

Розташований в центрі міста Калгарі, цей кампус пропонує вибрати випускник рівня і виконавчих освітніх програм через школу Haskayne бізнесу і школи державної політики. Асоціація випускників університету розміщена тут, в навчальному центрі, який також пропонує зручне місце для зустрічей і функцій для бізнес-спільноти міста.

Кампус Spy Hill

Цей кампус проводить практичне клінічне та діагностичне навчання для факультету ветеринарної медицини, а також клінічні та прикладні дослідження. До послуг гостей будівля клінічних навичок, дослідна станція ветеринарних наук і дослідна станція дикої природи. Spy Hill також є місцем розширеного сховища бібліотеки університету.

Кампус Доха, Катар

UCalgary відкрив свій перший кампус за кордоном філію в Досі, Катар у 2007 році Сьогодні, University of Calgary в Катарі (UCQ) виховує майбутніх лідерів сестринської справи в регіоні, пропонуючи бакалавра по догляду і магістра програм догляду за хворими , акредитованим Канадської асоціацією шкіл Догляд (CASN).

Польові станції та інші об'єкти

Від спадщини олімпійських об'єктів і сільських польових станцій до високо арктичних дослідних ділянок, морського інституту і однієї з найбільш передових астрофізичних обсерваторій Канади, University of Calgary має певні цінні місця, які варто вивчити.

Розташування

Калгарі

Address
2500 University Drive NW
T2N 1N4 Калгарі, Альберта, Канада