Université Sainte-Anne

Введення

Прочитайте офіційний опис

128676_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Хто ми?

Université Sainte-Anne - єдина у Франції післядипломна освіта в Новій Шотландії.

Вона пропонує програми університетів і коледжів, а також спеціальні програми поглинання та навчання на французькій мові як другої мови. Визнані за високу ефективність своїх програм і своє унікальне і виняткове середовище для життя, вони пропонують можливості для експериментального навчання, які сприяють залученню студентів і успіхів, а також контекстом для побудови культури досконалості в навчанні. дослідження та розробки. Рішуче закріплений у своїй громаді, вона є партнером, який вибирає, щоб збільшити життєздатність регіонів, що оточують її кампуси, і акад. Область Нової Шотландії в цілому.

Université Sainte-Anne надає освіту через свої п'ять кампусів у Галіфаксі, Петі-де-Грат, Церква Пойнт, Сен- Жозе -дю-Мойн і Тушкет, Нова Шотландія. Її головний кампус розташований в Пуент-де-л'Еслізе.

Навчання французькою мовою

Université Sainte-Anne пропонує академікам та студентам будь-якого походження можливість продовжити навчання після закінчення навчання у контексті, який сприяє процвітанню франкомовної культури та посилює французьку мову.

У Université Sainte-Anne курси (за винятком курсів англійської мови і деякі курси, що пропонуються в процесі безперервної освіти) пропонуються французькою мовою, а підручники, як можна частіше, французькою. Офіційною мовою роботи є французька для адміністраторів, викладачів, студентів та допоміжного персоналу.

Всі студенти Université Sainte-Anne повинні враховувати той факт, що мовою використання є французька мова в університетському містечку, і що лише особисте зобов'язання поважати цю політику гарантує і захищає франкомовний характер установи.

бачення

Université Sainte-Anne є флагманським інститутом канадської франкофонії, визнаним за відмінність своїх програм, своє унікальне і виняткове середовище для життя і успіхи своїх випускників.

місія

Уніфікований в Акадії в Новій Шотландії *, орієнтований на розвиток громад та відкритий для світу, Université Sainte-Anne пропонує індивідуальний підхід і унікальну можливість вивчати, відкривати і розвиватися французькою мовою.

* Acadia в Новій Шотландії включає будь-яку особу, організацію або установу, які беруть участь у проекті для підтримки французької мови, культури та спільнот акад. І франкомовних у Новій Шотландії (акад., Інші франкофони, англофони та аллофони). ).

цінності

 • Студенти - це серце нашої місії та наших дій
 • Французька мова, академічна культура та франкофонія
 • Академічний досвід (викладання, дослідження та розробка)
 • Якість життя
 • Культура успіху
 • Підзвітність і прозорість
 • Навколишнє середовище та сталий розвиток
 • Лідерство
 • Відкритість для двох офіційних мовних громад Канади
 • Інновації та творчість
 • Стратегічні партнерства128677_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Розташування

Церковний пункт

Address
Université Sainte-Anne
Siège social : 1695, route 1
Pointe-de-l'Église (Nouvelle-Écosse)
B0W 1M0, CANADA

B0W 1M0 Церковний пункт, Нова Шотландія, Канада

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: