The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет факультет Нью-Брансвік Сент-Джонс бізнесу, де викладачі насправді знаємо ваше ім'я.


З нашої учитель - студент співвідношення 1:17 ви більше, ніж просто число. Ми прагнемо, щоб дізнатись нашим студентам та залучити їх до унікальні можливості, які є для розвитку своєї кар'єри. Ми є невеликий, доброзичливий і відданий факультет з місією для підвищення вашого розуміння світу, в якому ви живете, і роботи, і дозволить вам зробити значну різницю у вашій громаді. Ми хочемо, щоб наші студенти, щоб бути успішним у будь-яких починаннях вони вирішили продовжити.


Наші студенти мають можливість, пробувати тут, що вони ніколи не можуть отримати шанс, щоб зробити на більшому кампусі. Студенти представили свої роботи на конференціях з їх викладачами, відбувся місцевий радіо-шоу, написана для студентської газети, служив на Сент-Джон Ради торгівлі і взаємодіяли з деякими з наших найвпливовіших і надихаючих людей у ​​нашому місті та провінції.


Ми пропонуємо реальний світовий досвід прямо в наших класах


Звичайно, наші викладачі розумні, але вони також є реальні люди, які приносять багатство практичних знань, щоб їх стиль викладання. Подорожуйте з допомогою профілів викладачів і побачити талант, який існує серед нашої команди.


У нас є підприємець, який вчить стратегії малого бізнесу, юрист / дипломований бухгалтер, який вчить Фінанси і Бізнес Закон і експерта у сфері ІКТ, який кидає виклик студентам для включення нових технологій у своїх завдань через блог основі навчання та використання журналів Google Docs у своїх доповідях.

Розташування

Святий Іван

University of New Brunswick - Saint John

Address
UNB Saint John
100 Tucker Park Road
P.O. Box 5050

E2L 4L5 Святий Іван, Нью-Брансвік, Канада
Телефон
(506) 648-5500

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: