Saint Mary’s University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Виберіть університет Сент-Мері!

Університет Святої Марії був заснований в 1802 році і розташований в Галіфаксі, Нова Шотландія, Канада. Університет має давні традиції у навчанні та дослідженні. Наш кампус є домом для більш ніж 7000 студентів з більш ніж 115 країн. Університет Святої Марії визнаний одним з найбільш інтернаціоналізованих у Канаді.

У відповідності до нашого девізу, Age Quod Agis - Робіть те, що ви робите, ми досягли досконалості в бакалавраті в рамках гуманітарних наук, екологічних досліджень, бізнесу, науки і техніки. Ми також пропонуємо програми випускників у спеціальних областях. Всі наші академічні програми акредитовані та визнані на міжнародному рівні, щоб забезпечити студентам доступ до трудових відносин у всьому світі та аспірантуру.

Усі наші програми в школі бізнесу Соби отримали найвищий рівень міжнародної акредитації. Акредитація AACSB проходить від нашого бакалавра комерції до нашого кандидата наук з управління бізнесом.

У нас є програма бакалавра наук, відома за кількістю дослідницьких можливостей для студентів. Ті, хто вивчає галузі зеленої хімії, можуть використовувати засоби дослідження зеленого даху нового Атріума та Глобального Навчального Співтовариства, тоді як студенти Астрофізики проводять час у обсерваторії Берк-Гафні на території кампусу.

Ступінь бакалавра мистецтв Сент-Мері відома своєю гнучкістю і широким колом пропозицій, включаючи деякі дуже унікальні спеціальності, такі як міжнародні дослідження з розвитку, кримінологія, азіатські дослідження та атлантичні дослідження Канади.

View of downtown Halifax from Dartmouth with the waterfront and the Purdy's Wharf. Halifax, Nova Scotia, Canada.

Топ 5 причин для вибору університету Святої Марії

1. Багатообіцяюче співтовариство

Кампус розташований на одному прекрасному міському кварталі. Ви швидко сформуєте значущі зв'язки з іншими студентами і відчуєте тепло в новому будинку. Коли ви відчуваєте турботу, ви можете досягти більше.

2. Професори, які вас знають

При середньому вступному розмірі класів всього 40, ви не тільки будете почувати себе пов'язаними з іншими студентами, але ви зможете дізнатися своїх професорів. Маючи доступ до професорів, які піклуються про вашу академічну успішність і ваше майбутнє, у вас є особиста підтримка, яка робить різницю.

3. Навчання на практиці

У Сент-Мері ми вважаємо, що студенти навчаються краще і швидше, коли вони ставлять теорію в реальний світ. З цією метою ми пропонуємо можливості для експериментального навчання, лабораторії, кооперативні практики (стажування на всіх факультетах), поїздки за кордон і реальні можливості для досліджень.

4. Багато можливостей для досліджень

Якщо ви продовжуєте працювати в академічній кар'єрі, перегляньте багато можливостей випускників, які ми пропонуємо (багато з яких є унікальними в регіоні).

5. Традиція академічної досконалості

Близько 98% наших постійних професорів мають ступінь доктора філософії, що більше, ніж будь-який інший університет у провінції. Ці досконалі професори приносять свою глибину досвіду до класу, на вашу користь, а наша багата спільнота випускників приносить вам реальний світ. Якщо вам коли-небудь знадобиться рука допомоги на шляху, академічна підтримка, здоров'я, кар'єра і допомога при вступі до ваших послуг.

Розташування

Обласна міська рада Галіфакс

Address
Robie Street, 923
B3H 3C3 Обласна міська рада Галіфакс, Нова Шотландія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації