Royal Roads University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Royal Roads University розташований в одному з найкрасивіших національних історичних місць Канади та має довгу історію передового досвіду. У 2015 році ми відзначили 75 років лідерства та навчання - 55 років як військовий коледж і 20 років - як державний прикладний дослідницький університет.

Ми розуміємо потреби та прагнення наших учнів, і ми створили варіанти для надання навчального досвіду, який відповідає вашому стилю життя. Наша модель когорти включає в себе курсову групу на основі групової роботи, яка забезпечує ресурси однодумців, які поділяють думку, щоб ви могли поділитися, закликати та розвивати свою діяльність протягом усієї вашої програми. Навіть після закінчення навчання ці групи продовжують підтримувати ваші прагнення забезпечити, щоб ваше життя змінювало досвід роботи з нами, дозволило не тільки професійні перетворення, але і особистість.

У нас є унікальна модель навчання - ми називаємо її "ефективною"

Програми, що пропонуються в Royal Roads University надають нашим учням інструменти та методи, необхідні для ефективної роботи після закінчення навчання. Якщо ви шукаєте нову кар'єру або хочете покращити своє становище, фінансово та професійно, в рамках вашої поточної організації, наша сумісна модель навчання онлайн-курсів та інтенсивні резиденції в кампусі дозволяють вам використовувати те, що ви навчаєтесь, сьогодні.

Наша онлайн-модель навчання дозволяє продовжувати працювати, поки ви закінчуєте свою освіту. Програма починається з короткого перебування на території кампуса, що дозволяє вам зустрітися з іншими учнями у вашій когорті, після чого проводяться дистанційні курси, які надають теоретичний та інформаційний матеріал у програмі. Платформа Moodle, що використовується для онлайн-навчання, полегшує доставку навчальних матеріалів, надаючи вам можливість взаємодіяти з іншими студентами та професорами.

Що робить нас різними

Стале майбутнє

У Royal Roads University , ми розуміємо, що екологічне лідерство є обов'язковим і ми пишаємося тим, що наші студенти, викладачі та персонал підтримують цей напрямок. Зміна клімату є одним з найважливіших викликів нашого часу, і ми зосереджені на ініціативах, які підтримують стійкість кампуса. Екологічна стійкість не лише нерозривно пов'язана з нашим навчальним і дослідницьким мандатом, це виклик, який вимагає такого виду міждисциплінарного та спільного вирішення проблем, на якому ми перевершуємо.

Розташування

Вікторія

Royal Roads University

Телефон
250.391.2511