Reeves College

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 1961 року Рівз коледж відкрив світ можливостей і професійної підготовки студентів в області освіти і професійної підготовки. Протягом багатьох років, коледж заробив репутацію виховання висококваліфікованих бізнес-професіоналів. Наші програми кар'єри диплом допомогти студентам з розвитком навичок, необхідних для початку бізнесу і охорони здоров'я кар'єри. Відділ Academics розробляє навчальний план в консультації з діловими і охорони здоров'я громад, щоб гарантувати, що випускники відповідають сучасним вимогам галузі. Співробітники коледжу і викладачі розуміють, що студенти хочуть кваліфікації, що роботодавці вимагають і прагнуть забезпечити їх підготовку і навички для успішної кар'єри. Кожна програма навчає осіб використовувати найбільш поточних додатків, програмне забезпечення та методи в своїх областях. Крім того, програми пропонуються на модульній основі, так що студенти вивчають один предмет в той час і в прогресивної манері. Члени факультету в Reeves College обидва вчинені інструктори і кваліфіковані фахівці , чиї знання і досвід у відповідних областях підвищення досвіду навчання в класі і на робочому місці. Департамент підприємництва - факультет в Департаменті бізнесу і гостинності здійснюються інструктори і досвідчені фахівці. Їх досвід і знання допоможуть вам розвинути необхідні навички, що роботодавці вимагають. Маленькі розміри класу дозволяють інструкторам проводити більше часу з вами на 1 на 1 основі, що гарантує, що ви отримаєте якісну освіту. ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я - факультет в Департаменті охорони здоров'я знають, промисловості досвідчених професіоналів , які повністю віддані , щоб допомогти вам стати кваліфікованим і універсальним практиком. Плюс міцні відносини, які ми зробили в співтоваристві охорони здоров'я допомагають нам йти в ногу з ринковими вимогами і змінами в цій галузі. Кафедра технології - Кафедра технології прагне забезпечити вам дуже комплексний підхід до кар'єри в області технологій , пов'язаних з кар'єрою. Наші викладачі використовують найактуальніші програмні додатки і практичні методи, щоб переконатися, що ви розробляєте затребуваному ринкові навички, які працюють в "реальному" світі. Плюс безкоштовна модернізація курсів після закінчення навчання, гарантує, що ви завжди буде користуватися попитом. Вартість пропозицій

  1. 49 років навчання Альберти для бізнесу, технологій і пов'язаних з ними охорони здоров'я кар'єри.
  2. Прискорене, затребувані ринком програми підготовки студентів протягом декількох місяців ввести конкуренції на ринку праці.
  3. Практичні заняття допомагають розвинути навички випускники будуть використовувати в складі робочої сили.
  4. Інструктори також галузевих досвідчених практиків в області, які вони викладають.
  5. персоналізований досвід через невеликих розмірів класу. Студенти мають більше взаємодії з викладачами.
  6. Кар'єра і служби зайнятості для надання допомоги студентам під час програми і після того, як вони закінчили пошук і забезпечити роботу в своїй кращою області кар'єри.
  7. Місця в Калгарі, Едмонтон, Летбріджі і Ллойдминстер.

Розташування

Калгарі

Address
Reeves College Calgary City Centre Campus 200-206 7th Avenue SW,
T2P 0W7 Калгарі, Альберта, Канада

Калгарі

Address
Reeves College Calgary North Campus 111-2323 32nd Ave NE,
T2E 6Z3 Калгарі, Альберта, Канада

Ллойдмінстер

Address
44 Street,5704
T9V 2A1 Ллойдмінстер, Саскачеван, Канада

Летбридж

Address
4 Avenue South,601
T1J 0N6 Летбридж, Альберта, Канада

Едмонтон

Address
Jasper Avenue,10004
T5J 1R3 Едмонтон, Альберта, Канада

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: