Northeastern Univeristy —Toronto

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1898 році, Northeastern є першим 50 світовим науково-дослідним університетом та визнаним лідером в дослідному навчанні, закріпленим у найбільшій та найноваційнішій у світі програмі спільної освіти. Ми інтегруємо аудиторні заняття з можливостями для професійної роботи, досліджень, обслуговування та глобального навчання у 128 країнах.

Наші основні цінності

Внесок

Північно-Східний прагне сприяти індивідуальному виконанню кожного члена містечка, добробуту навколишніх громад та вирішенню проблем, що стосуються глобальних та суспільних потреб.

Різноманітність

Північно-Східний відзначає різноманітність у всіх його формах та виховує культуру поваги, що підтверджує міжгрупові відносини та будує громаду.

Цілісність

Північний Схід здійснює кожну свою діяльність та взаємодіє з цілісністю, зберігаючи найвищі етичні стандарти.

Залучення

Північно-Східний сприяє активному залученню до навчання та навчання, в стипендії та дослідженнях, у житті міських громад та з нашими випускниками та друзями.

Можливість

Північний Схід надає можливості тим, хто прагне подолати недоліки та виявляє великі обіцянки для майбутніх успіхів.

Традиція лідерства

Північно-Східний розпочав нову ідею: збагатити вищу освіту шляхом інтеграції курсових робіт студентів із можливостями для досвіду в галузі навчання; що університет може найкращим чином обслуговувати своїх студентів та керувати інноваціями, безпосередньо взаємодіючи зі своєю громадою через партнерство з роботодавцями.

З ростом університету протягом десятиліть зростала і широта нашої громади, і рівень нашої участі. Сьогодні кооператив - це серцевина найбільшої у світі програми досвіду навчання, яка охоплює понад 3 300 роботодавців у 128 країнах.

Лідерство Північного Сходу в дослідному навчанні є основою його лідерства у розвитку глобальних освітніх та дослідницьких партнерств у всьому світі - а випускники кампусів у Сіетлі та Шарлотті, Північна Кароліна, та центрі у Силіконовій долині - остання проява цього лідерства. Так само, як у 1898 році, Північно-Східна співпрацює з громадами у партнерствах, присвячених просуванню освіти та економічному зростанню.127373_pexels-photo-1438072.jpeg Буро тисячоліття / Пікселі

Досвід нашої глобальної мережі

Мережа лідерів бізнесу, випускників та студентів Північно-Східної Європи поширюється на тисячі організацій у понад 150 країнах. Приєднання просте: Запишіться як студент чи партнер у університеті, і ви є частиною Північно-Східної мережі. Ви будете з'єднані з професіоналами та однолітками, які відкриють правильні двері, незалежно від того, починаєте ви кар’єру чи просуваєте свій бізнес.

Галузеві програми, що ґрунтуються на досвіді навчання

Інтернет-курси Northeastern - це не просто курси на основі класної кімнати, вкладені в онлайн-середовище. Працюючи з експертами з навчання та галузевими партнерами, ми є першим університетом, який створив онлайн-модель навчання, керовану когнітивною наукою, інформована роботодавцями та що спирається на досвід досвіду. Програма включає додатковий досвід у контексті спільно розроблених навчальних планів, навчальних місць спільної освіти та корпоративних резиденцій, тематичних досліджень та спеціальних проектів.

Мережа регіональних кампусів, хабів та 3 300 глобальних партнерів

Торонто - це останнє доповнення до глобальної мережі університету, яка включає флагманський кампус у Бостоні, а також регіональні містечки в Шарлотті, Північній Кароліні, Сіетлі та районі затоки Сан-Франциско. Це унікальне і потужне поєднання освіти та досліджень, узгоджене з регіональними та глобальними потребами в робочій силі та розвитку, висуває вищу освіту за межі моделі, що мало змінилася протягом століть.

Партнерство університету - за бакалаврською та аспіранською програмами, а також науково-дослідним співробітництвом викладачів - включає понад 3 300 підприємств та некомерційних організацій у понад 150 країнах на шести континентах.

Глобальна мережа випускників

Випускники Північно-Східної Європи на 255 000 плюс складають всесвітню спільноту професіоналів та зайнятих громадян. 25 глав випускників університету США, вісім міжнародних глав та делегатів випускників у більш ніж 80 країнах підтримують зв'язок випускників та слугують ресурсом для нинішніх студентів у міжнародних кооперативах.

Просування кар'єри

Наші послуги з кар’єри - що займають Принстонський огляд серед чотирьох найкращих в країні протягом семи років поспіль - пропонують студентам та випускникам по всій нашій мережі ці ресурси та багато іншого: зв’язки з тисячами роботодавців, консультації з кар’єри, пошук роботи та підготовка інтерв'ю та посилання на безліч онлайн-послуг та послуг особистого кар’єру.

Північно-східна перевага

Заснований у Бостоні в 1898 році, Northeastern є глобальним дослідницьким університетом та світовим лідером в галузі досвіду навчання, з кампусами в Бостоні, Шарлотті, районі затоки Сан-Франциско, Сіетлі, а тепер і в Торонто. Ми знаємо, що в час швидких технологічних змін вам потрібно продовжувати вчитися, щоб не відставати.

Інноваційні програми

Наші магістерські програми узгоджуються з деякими найшвидше зростаючими галузями Торонто. Усі наші програми пропонуються повністю в Інтернеті або у гнучкому гібридному форматі (поєднуючи навчання в Інтернеті та в класі). Візьміть заняття, які викладає викладач світового класу Північного Сходу за власним розкладом.

Глобальна мережа

Завдяки нашій зростаючої мережі містечок, Північний Схід пропонує унікальний погляд на потреби талантів та інновацій у деяких найдинамічніших містах світу.

Експериментальні можливості

Північно-Східний вкладає галузевий досвід у кожен випускник та професіональний ступінь через свою відому кооперативну програму та нашу інноваційну платформу навчання XN - в якій студенти працюють безпосередньо із галузевим спонсором над короткостроковим бізнес-проектом.

Наша модель доставки

Члени північно-східного факультету в онлайн-та гібридних програмах інтегрують свої глибокі теоретичні знання з великим професійним досвідом. Використовуючи технологічні інструменти, які зробили онлайн-освіту багатим навчальним середовищем, вони черпають із широкого набору ресурсів, які дозволяють студентам застосовувати нові знання безпосередньо для вирішення проблем на робочому місці.

Наші програми ступеня розроблені, щоб кожен студент мав можливість вибирати з онлайн та гібридних варіантів навчання. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб запропонувати курси в різноманітних форматах; однак, заявки визначають пропозиції курсів від строку до строку.

Наш гібридний формат - поєднання навчання в Інтернеті та в класі - пропонує студентам найкраще з обох світів: гнучкість та зручність онлайн-освіти та особистої, викладацької та одноліткової взаємодії навчальних програм на основі класів.

Кампус Торонто

Північно-східний університет, неприбутковий університет США, що займає високий рейтинг, створив унікальні регіональні містечки у відібраних містах, пропонуючи випускні програми, орієнтовані на галузь, розроблені, щоб допомогти працюючим професіоналам досягти кар’єрних цілей. Кампус Торонто на північному сході відкриється трьома програмами магістра наук, які користуються великим попитом у роботодавців регіону: управління проектами, кібербезпека та регуляторні питання щодо наркотиків, біологічних препаратів та медичних засобів. З урахуванням потреб Торонто як світового економічного центру, ці програми пропонують працюючим професіоналам чіткий шлях до просування своєї кар’єри під час перебування у своїх нинішніх організаціях: гнучкість графіку онлайн-освіти в поєднанні з видатними викладачами, академічними ресурсами та підтримкою програми провідна науково-дослідна установа США.

Місце у Ванкувері

Північно-східний університет у Ванкувері - наше перше місце у Британській Колумбії та друге в Канаді. Ми раді приєднатись до швидкого появи міжнародного супербуду, відомого як інноваційний коридор Cascadia, поряд із місцезнаходженням Northeastern у Сіетлі та таких компаній, як Amazon, Microsoft, SAP, Sony, Copperleaf, Unbounce, Traction on Demand, Finger Food Group Advanced Technology Group, Fortinet , і більше.

Звернення Ванкувера неодноразово визнається завдяки дослідженням та доповідям, які зосереджуються на фундаментальному пріоритеті - щоб продовжувати метеорний підйом як технологічний центр світового класу, Ванкуверу потрібен талант світового класу. Для стимулювання інновацій та зростання своєї економіки Ванкувер та Британська Колумбія все частіше шукають найяскравіших та найамбітніших студентів для вивчення відповідних програм, які забезпечують кар’єру з високою кваліфікацією. А тих, хто домагається успіху, нагороджено можливістю збалансувати багату та різноманітну кар’єру із способом життя, який не відповідає другому, видатною природною красою Ванкувера та репутацією безпечного та дуже різноманітного міста.

Розташування

Торонто

Address
Northeastern University Canada, First Canadian Place 100 King Street West, Suite 4620, Box 400
Торонто, Онтаріо, Канада

Ванкувер

Address
Northeastern University Canada, 333 Seymour St,
Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія