NYIT - Vancouver

Введення

Прочитайте офіційний опис

Де краще заробити свої MBA або магістра в галузі кібербезпеки, управління енергією або навчальних технологій, ніж живий Ванкувер? Наш університетський містечко, розташований у центрі міста в безпосередній близькості від усіх суспільних зручностей, відображає репутацію Ванкувера як лідера в галузі інновацій, технологій та стабільності. Як один з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, Ванкувер має помірну погоду та послідовно входить до трійки найбільших жителів світу. Коли ви отримуєте ступінь магістра з NYIT-Ванкувер, ви також станете частиною глобального університету NYIT. Ви можете вибрати початок своєї програми в Ванкувері і завершити його в Нью-Йорку або інших світових кампусах. NYIT-Vancouver пропонує наступні програми:

 • Енергетичний менеджмент, MS
 • Інформація, мережа та комп'ютерна безпека, MS
 • Навчальна технологія, MS
 • Магістр ділового адміністрування, MBA
 • Магістр ділового адміністрування, MBA, концентрація фінансів

Розташований у самому центрі центру міста, поряд з корпоративними головними офісами фінансів, банківської справи, гірничодобувної промисловості, сфери послуг, природних ресурсів та ІТ-компаній, у кампусі розташовані комп'ютерні лабораторії, студентські зали та центр дистанційного навчання. Невеликі класи призводять до великих можливостей для стажувань, практикумів та програм наставництва у провідних комерційних та фінансових установах у регіоні. Наша громада на кампусі включає клуби спеціального інтересу, студентську консультативну раду та суспільство честі, а також організовує різноманітні соціальні та розважальні заходи протягом усього року. Право назовні та навколо це вражаюче прибережне місто, багате різноманітністю, живим мистецтвом і культурою, і приголомшливою своєю природною красою.

Навчатися в Нью-Йорку

Почніть свою ступіньову програму у Ванкувері та завершіть її в Нью-Йорку, провідному кампусі програми Global Exchange NYIT. Ви також можете вибрати навчання в нашому кампусі в Абу-Дабі або Китаї. Або ви можете відвідати NYIT в Нью-Йорку через нашу програму навчальних поїздок у Ванкувері та відкрийте для себе це чудове місто. Вивчайте нові культури та шляхи кар'єри, коли ви дружите з однокласниками з усього світу.

Акредитація

Нью-Йоркський технологічний інститут акредитований Комісією середніх держав з вищої освіти в США. Школа менеджменту акредитована AACSB International (Асоціація для поглиблення колегіальних шкіл бізнесу), глобальна акредитація якої включає в себе всі бізнес-програми NYIT по всьому світу, включаючи Ванкувер. У Британській Колумбії, Канаді, NYIT має дозвіл Міністерства підвищення кваліфікації та входить до середньоєвропейських шкіл, визначених EQA в Британській Колумбії. NYIT також перераховується на веб-сайті "Citizenship and Immigration Canada" (CIC) як учасник програми про дозвіл на роботу в межах університету та перераховується на веб-сайті Канадського інформаційного центру з міжнародних перевірок.

Кар'єрні послуги

Як міст між університетом та роботодавцями, ми готуємо студентів та випускників NYIT-Vancouver для світу роботи, пропонуючи:

 • Індивідуальна кар'єрна консультація
 • Тренінг з резюме та навичок співбесіди
 • Стажування та можливості працевлаштування
 • Випускна школа підготовка та консультування
 • Семінари для промисловості та панельні презентації
 • Кар'єрні орієнтири для компаній
 • Мережеві події для студентів, випускників та фахівців галузі
 • Активні бази даних роботодавців для профорієнтації
 • Усі послуги та сервісні послуги, що пропонуються головним офісом служб кар'єри NYIT.

На відміну від інших університетів, NYIT пропонує ці цінні сервісні послуги вам на все життя.

Розташування

Ванкувер

Address
NYIT-Vancouver
701 W. Georgia St., 17th floor

V7Y 1K8 Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Акредитації

AACSB Accredited