Прочитайте офіційний опис

Наші студенти навчаються в динамічному середовищі завдяки практичним тренінгам, найсучаснішому обладнанню та досвіду у реальному житті. З більш ніж 90 програм пропонуються по всій провінції Нью - Брансвік, NBCC надає широкий спектр можливостей для навчання , які готують ви ступити на робоче місце з досвідом і впевненістю.

З дня прибуття до закінчення навчання ми заохочуємо вас до досягнення високого рівня, ризикувати та досягти чудових результатів. Разом ми перетворюємо життя та спільноти.

Кампуси

Кожен з наших шести кампусів пропонує унікальну суміш програм та чіткої особистості. Зі столиці в прибережних районах, міські центри в прибережних містах, NBCC кампуси «s настільки ж різноманітні , як і сам Нью - Брансвік.

Наші учні є нашим першим пріоритетом

Ми зосереджені на вашому успіху та впливовість, яку ви матимете на вашу громаду.

Зніміть рукави

Ви будете закінчити з деяким досвідом під вашим поясом і отримати розуміння вашої майбутньої кар'єри.

Коледж є основною зміною життя

З невеликими розмірами класу, ви дізнаєтеся про своїх колег і ваших інструкторів в середовищі, яке є веселим, щільним та підтримуючим. За допомогою Центру успішності студентів Ви матимете доступ до підтримки, коли це буде потрібно.

Отримайте освіту, яка послужить вашою кар'єрою

Ми пропонуємо програми, які затребувані промисловістю на основі фактів та досліджень. Ви залишите NBCC з освітою, яка користується попитом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: