Max the Mutt College of Animation, Art & Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Підготовка до кар'єри, де грамотність та професіоналізм

Коледж анімації, мистецтва та дизайну «Макс Мутт» забезпечує середовище, в якому студентів заохочують працювати, щоб досягти свого повного потенціалу. Школа гарантує невеликий розмір класу з серйозним індивідуальним навчанням висококваліфікованими інструкторами, які працюють професіоналами у своїх галузях. Ми віримо в те, щоб дати нашим студентам міцну, всебічну освіту і заохочення допомогти їм розвиватися як художники. У той же час, ми очікуємо, що студенти будуть вести себе професійно, включаючи здатність приймати керівництво, виконувати терміни, працювати разом і виконувати обов'язки. Розвиток хороших трудових звичок є важливим у підготовці до успішної кар'єри в анімації, концептуальному дизайні, рекламі, графічному дизайні, мистецькому напрямку, коміксах або графічних романах.

Макс випускників Матту працюють і користуються попитом. Представники промисловості повідомили нам, що вони вражені рівномірно високим рівнем якості роботи наших випускників. Ми регулярно допомагаємо роботодавцям, підключаючи їх до кваліфікованих студентів. Ми також підтримуємо зв'язок з нашими випускниками та регулярно інформуємо їх про вакансії.114538_photo-1439436556258-1f7fab1bfd4f.jpgГанс Ейсконен / Unsplash

Макс історія Матта: інтерв'ю з Максином Шакер

Це школа, заснована і керована художниками та аніматорами, яка почалася в 1996 році в моїй студії і відбувалася «випадково». Я писала дні й навчала кілька вечірніх занять. Поступово, коли студенти запитували, чи я знаю когось, хто може навчати інших навичок, таких як перспективи, я запросив колег навчати з мого студійного простору. Коли все більше і більше людей почали запитувати, чи я знаю когось, хто може викладати класичну анімацію, я назвав Тіну Сіманн. Ми зустрілися, коли ми обидва навчали в Шеріданському коледжі. Наприкінці 1990-х вони були єдиною грою в місті. Не було нікого, де можна було б звернутися за класичними навичками. Вона потягнулася до свого наставника Джима Маколея, і нам вдалося з'ясувати, як навчати класичну анімацію в межах моєї студії. Два з нас не мали ідеї пригоди ми починалися. У той час ми стали єдиним варіантом в Торонто для навчання класичної анімації.

Наш мандат з самого початку повинен був бути максимально доступним, без шкоди для якості навчання, намагаючись заплатити всім, хто працює з нами справедливо. Нелегка мета. Наші викладачі завжди працювали професіоналами, які прагнули бути частиною цієї низової школи своєю пристрастю поділитися своїм досвідом, перспективами маленьких класів, мотивованих студентів і середовищем, яке поважає їхній внесок.

Оскільки було запропоновано більше студійних курсів, до нас приєдналося більше художників і анімаційних людей, ми відповіли на запити, і закінчилися повноцінною анімаційною програмою! Nelvana та CBC обидва платили за службовців покращити вміння беручи класи з нами. Оскільки ми поступово перетворювалися на школу, ми почали розширюватися в інші приміщення в нашому первісному будинку, проспект Шпадіна 96. Ми були розкидані, з студіями на 9-му і 3-му поверхах, і нам потрібно було знайти простір, який був би повністю нашим і єдиним. У цей момент ми не пропонували комп'ютерного навчання - ми були класичною анімаційною школою з однією з найкращих програм традиційних мистецьких навичок. Ми врешті-решт подали заяву на отримання статусу зареєстрованого професійного коледжу, і наша заявка була схвалена.

Коли ми переїхали до 952 Queen Street West, ми додали комп'ютерні курси до навчального плану. Ми також додали 2 нових програми, першу ілюстрацію для послідовних мистецтв, а потім концепт-арт для анімації

Нашою метою є і завжди було створення і підтримка енергійної, етичної спільноти, яка присвячена передачі навичок майбутнім поколінням.

Ми все ще маємо мандат, щоб бути доступним для талантів і тепер можемо запропонувати обмежені стипендії, більше стипендій (включаючи кошти від Фонду стипендій Бредлі Марк Джонстон та нашої власної програми кредитування) для кваліфікованих студентів, тобто тих, хто має фінансові потреби, талант і професійне ставлення.

Ми, безумовно, хочемо мати можливість платити всім, хто працює для нас справедливо, в тому числі і ми самі, але метою завжди була спільнота. Ми ніколи не платили собі краще, ніж люди, з якими ми працюємо.

Відчуття спільноти та спільної пристрасті до мистецтва, з яким ми займаємося, привернуло численних першокласних художників до Макса Мутта, деяких народжених і навчених Канади, і багатьох народжених і освічених за кордоном. Різноманітність нашого досвіду та освіти збагачує нашу спільноту: ми поділяємо ідеї та ресурси.

Ми отримали користь від нашої відкритості до пропозицій цих першокласних фахівців, а також від інших у цих галузях, як у Канаді, так і за кордоном, які запропонували нам допомогти, коли ми розробляли та переробляли навчальний план.

Зараз ми перебуваємо в чудовій позиції, коли наймаємо випускників МТМ, які тепер є успішними професіоналами і з радістю повертаємося, щоб навчити майбутніх поколінь.

Ми віримо, що серйозно ставимося до роботи, а не до себе. Покірність і повага є першими вимогами до зростання, і для щасливого творчого, продуктивного, середовища. Ми шукаємо студентів і викладачів, які поділяють ці цінності.

Кожна школа створює культуру, і жодна школа не є правильним місцем для всіх. Ми прагнемо до споріднених духів, які мають цілі, які добре обслуговуються в цій школі.

Зверніть увагу: Макс Мутт зареєстрований як приватний коледж кар'єри в рамках Закону про приватні кар'єрні коледжі, 2005 р. З Міністерством передової освіти і розвитку навичок Онтаріо . Наш реєстраційний номер - 101408. Оскільки ми не адмініструємо OSAP, ми не маємо відповідного чотиризначного коду. ESDC більше не перераховує онлайн-зареєстрованих PCC, проте є лист, який підтверджує нашу реєстрацію.

Розташування

Торонто

Address
Danforth Avenue,2944
M4C 1M5 Торонто, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: