Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хамбер, Член Політехніки Канада, Прагне до успіху через студент передового досвіду у викладанні та навчанні. Хамбер"и широкий спектр кар'єри зосереджені повноважень відносяться: ступінь бакалавра, дипломи, сертифікати та аспірантів сертифікати. Ми також пропонуємо виробничому навчання. З 160 штатних програм і 200 триваючі утворень програм на вибір, в 27000 штатних і 56 000 студентів-заочників з Хамбер мають доступ до багатьох можливості для безперервного навчання.

Зір

Лідерство в політехнічної освіти

Хамбер Місія

Хамбер розвивається широко освічених, висококваліфікованих і адаптуються громадяни, щоб бути успішним у кар'єрі, що значний внесок у громадах, які вони обслуговують на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Величини

Студент-Зосереджені - Ми вважаємо поточний і майбутній успіх наших студентів в якості нашої пріоритетним завданням. Досконалість - Ми прагнемо до видатні заслуги, навчальних програм і викладання. Інновації - Ми очікуємо, і реагувати на нові тенденції для задоволення мінливих потреб наших місцевих, національних та глобальних спільнот. Повага - Ми підтримуємо високі етичні стандарти, і підтверджуємо та захисту прав, гідності та цілісності кожного члена нашої різноманітної спільноти. Включення - Ми культивувати роботи і середовища навчання, де різноманіття визнається важливе значення для нашого успіху. Стійкість - Ми зберігаємо наше спільне майбутнє, охоплюючи соціальну, екологічну, економічну і вплив наших рішень.

Розташування

Торонто

Address
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
205 Humber College Blvd

M9W 5L7 Торонто, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: