Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited

Пітер Б. Густавсон Школа Бізнесу

Заснована в 1990 році, Густавсон Школа бізнесу добре відома своїм унікальним підходом освітнього, натхненного навчання та передового досвіду в області наукових досліджень. Будучи лідером серед 12000 бізнес в світі шкіл, ми є одним з усього 97 для досягнення акредитацію як AACSB International (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу) і Європейського фонду розвитку менеджменту через свого європейського поліпшення якості системи (EQUIS).

Ми пропонуємо градусів:

· Бакалавр комерції (BCom)

· Майстер ділового адміністрування (MBA)

· Майстер глобального бізнесу (МДБ)

· Доктор філософії в галузі міжнародного менеджменту та організації

Ми пропонуємо короткострокові літні дослідження в області підприємництва, управління послугами, міжнародного бізнесу та ділових комунікацій.

У реалізації цих програм, ми прагнемо до розробки глобальних лідерів бізнесу. Наша міжнародна, інтегративні, інноваційних та соціально стійкий підхід гарантує нашим студентам навчитися мислити по-іншому в сьогоднішньому мінливому світовому ринку.

університет Вікторії

Послідовно оцінюється як один з провідних науково - дослідних університетів Канади зовнішніми обстежень і UVic студентів , так, ми також входить в число 200 кращих в світі щорічного опитування Times Higher Education. Університет Вікторії демонструє незвичайну глибину досконалості через широкий спектр навчальних програм на рівні бакалаврату та магістратури. Університет заробив репутацію за свою прихильність дослідження, стипендії та кооперативної освіти, і отримала широке визнання за свої інноваційні та гнучкі програми, міждисциплінарних і міжнародних ініціатив, а також різноманітної і привітною навчального співтовариства. З більш ніж 19 000 студентів з Канади і по всьому світу і майже 5000 викладачів і співробітників, Університет штату Вікторія встановила надзвичайно колегіальний культуру керівництва з відчутною порука по кампусу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Майстер глобального бізнесу (МДБ) ступінь суворої один рік програму, яка пропонує ті, ступеня бакалавра в комерції, бізнесу, управління, або управління, ... ... [+]

Майстер глобального бізнесу (МДБ)

&nbsp

Майстер глобального бізнесу (МДБ) ступінь суворої один рік програму, яка пропонує ті, ступеня бакалавра в комерції, бізнесу, управління, або управління, можливість спеціалізуватися в галузі міжнародного регулювання бізнесу та керівництва на рівні магістратури. Студенти вивчають у трьох кампусах по всьому світу: Університету Вікторії в Канаді, Національної Сунь Ят-сена університету на Тайвані, і Йоганн Кеплер університету в Австрії. На додаток до методики викладання, що використовуються в цій програмі, яка включає в себе аналіз випадку, лекції, обговорення в класі, ділові ігри, ознайомчі поїздки, командні заходи навчання, проектів консалтингової компанії, і саморефлексії (журнал); навчальна програма включає в себе багаті занурення в двох різних культур, на додаток до будинку культури. ... [-]

Канада Вікторія
Вересень 2020
Денне навчання
12 - 16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business