Executive Hotel Management College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У EHMC, ми спеціалізуємося на підготовці кадрів поточних і нових Професіоналів Гостинності шляхом проведення семінарів, стажування, Навчання в класах і промисловість Події.

Executive Hotel Management College пропонує справді унікальне поєднання освіти високого рівня і прямий шлях до Адміністрації. Наш досвід в галузі за останні 35 років домоглася відносини і контакти в провідних готельних і ресторанних компаній, що ніякий інший коледж не може забезпечити. Коли ми розміщуємо наших студентів в оплачувану роботу розміщення та практикумів, ми особисто обговорити кар'єрні цілі кожного з наших студентів з власниками та директорами приймаючих організацій, щоб ми максимально збільшити свої шанси на досягнення своєї мрії роботи як керівників.

Материнська компанія EHMC був у бізнесі гостинності з 1979 року, надаючи системи управління готель освіти і високої якості для провідних готелів в Канаді, США і Європі. Засновник EHMC, Кен Honborg, зрозумів, що був значний розрив у освіті і найближчі готельєрів в Канаді. Занадто багато коледжі та університети надавали випускників з теорією основі освіти; коли вони виходять на роботу, Загальні Менеджери і власники були здивовані, виявивши, що більшість випускників не може виконати на прийнятному рівні.

EHMC забезпечив міцних партнерських відносин і приналежності з багатьма провідними готельних і ресторанних компаній, щоб гарантувати наші випускники можуть виступити на очікуваних рівнях, необхідних в промисловості. Ми розширювати свої мережі і будувати свої резюме, щоб, коли вони закінчать, вони впевнені, зі своїми навичками та досвідом, щоб негайно прийняти на себе роль лідерів.

Як і в програмі підготовки Fairmont Готелі та курорти управління, що пан Honborg участь, EHMC поєднує реальну світову практичний досвід роботи з промисловим стандартом Ahla основі освіти, щоб найкращим чином підготувати наших студентів для досягнення своїх мрії стати генеральний директор готелю World Class або ресторані.

10 причин, щоб вчитися в EHMC

Гостинність Кращий Executive Рівень коледж управління в Північній Америці Єдине Ahla Затверджено коледж працює в поєднанні з ланцюга Major Hotel Ексклюзивний Ahla Подвійний диплом Програма EHMC в - можете заробити 2 диплома в 1 рік Наші студенти мають можливість поєднувати теорію та практичне застосування з роботи Immersion Програма Гнучкість з 3 - місяця, 6 - місяць, 1 - рік і 2 - Параметри Рік Малий клас Розміри і індивідуальну увагу досвідчених викладачів і штабу Стипендія, стипендій та фінансування Опції для вітчизняних та іноземних студентів Пристрасні Інструктори з більш ніж багато з комбінованого гостинності Досвід Кампус світового класу розташований в самому серці Ванкувера Рівень управління, Multi-відділу, Практикум і Стажування

Розташування

Ванкувер

EHMC - Executive Hotel Management College

Address
1311 Howe St
V6Z1W2 Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Телефон
+1 604-428-3462

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: