Canadian Southern Baptist Seminary & College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Канадську Південну Баптистську семінарію та коледж

82308_CSBS-Banner-Picture.jpg

Протягом більше трьох десятиліть ми були доручені підготовкою та богословською освітою пастирів та інших церковних працівників, щоб вони підкорялися Великій Комісії нашого Господа Ісуса Христа в і через місцеві церкви в усьому світі. З цією метою ми працюємо над тим, щоб забезпечити наших студентів навчанням для служіння, яке є біблійно точним та актуальним для нашого контексту. Ми віримо, що нам просто не достатньо поширювати знання.

Це наше бачення підготовки богословських чоловіків та жінок до лідерства двадцять першого століття у важких місцях. Ми хочемо сприяти в наступному поколінні лідерів бажання йти у складні місця та сприймати сміливі виклики, які стоять перед нами у нас.

Коли ми починаємо майбутні десятиріччя міністерства, ми вважаємо, що робота нашої школи ніколи не була більш критичною. Невелика група церков, що розпочала школу, сьогодні виросла до більш ніж 350 Церков з постійним баченням, щоб стати 1000 церков менш ніж за п'ять років. Наша школа відіграє ключову роль у реалізації цього бачення. Щорічно Бог надсилає більше випускників до регіонів Канади від Тихого узбережжя до Атлантичного узбережжя, а на північ - до наших експансивних територій.

Бачення Церковної канадської національної баптистської конвенції ретельно захопило уяву багатьох студентів, і вони сміють ризикувати важкими місцями в Канаді заради Христа і розширення Його Царства. І окрім наших випускників, які працюють в Канаді, у нас є інші випускники, які поширюються по регіонах по всьому світу, служачи місіонерами. Місіонерська ретельність, яка була запроваджена в нашу школу з моменту свого створення, призвела до випускників, які вирішили покинути Канаду йти на ще більш жорсткі місця.

На CSBS

Оскільки наша школа прагне заручитися втратою по всій Канаді, учні отримують багато можливостей брати участь у служінні як частину їх навчання.

З низьким співвідношенням студента до факультету CSBS

Приходь і подивіться, що Бог може мати на серці для вас у Канадській Південній Баптистській Семінарії

Наші вірування та висловлювання віри тісно пов'язані з CNBC.

Консультативна рада

Джеймс Теел ініціював консультативну раду для школи. Ця група, що складається з канадців та американців, була цінним другом семінарії через молитву, просування по службі, залучення коштів та спілкування. Група протягом останніх років коливалася в членстві, середній розмір - 30.

Піклувальники

Піклувальники семінарії забезпечують важливу зв'язок між семінарією та церквами в Канадській конвенції південних баптистів. Опікуни обирають посланці з церков на щорічних зборах конвенції. Вони обираються на чотири однорічні терміни і несуть відповідальність за допомогу в досягненні школою своїх цілей, політики та бачення. Довірчі колегії складаються з семи чоловіків і жінок. Вони зустрічаються два рази на рік і звітують безпосередньо на національному керівництві Канадської конфедерації південних баптистів. Шість випускників семінарів служили піклувальниками школи.

Наша історія

Стоячи на пагорбі з видом на Кокранів, в Альберті є статуя ковбоя на коні. Статуя називається "Чоловіки зору" і була споруджена в пам'ять про тих ранніх піонерів, які заснували цю територію в 1980-х роках, що продовжується до наших днів.

На іншому пагорбі з видом на Кокране стоїть канадська Південна баптистська семінарія

Розташування

Кокран

Address
200 Seminary View
T4C 2G1 Кокран, Альберта, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія