Briercrest College & Seminary

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж і семінарія Брайеркреста - це спільнота суворого навчання, яка закликає студентів шукати Царства Божого, глибоко формуватися Святим Письмом та формуватися духовно та інтелектуально для служіння. У коледжі та семінарії Briercrest також діє Християнська академія Briercrest.

Наше завдання

Ми готуємо лідерів понад 70 років. Наше служіння виникла із спільноти віруючих, які цінували Слово Боже і бажали навчати Біблії. Це зобов’язання залишається основою того, що ми робимо і чому ми існуємо. Наша мета - закликати студентів стати повністю відданими послідовниками Ісуса Христа, і наш підхід до досягнення цієї мети стає все більш унікальним в освітньому середовищі. "... Слово нашого Бога буде стояти вічно". Ісаї 40: 8

Наш кампус

Ми знаходимось у згуртованому співтоваристві, яке ідеально підходить для духовних роздумів, і при цьому пропонує одне з найбільш широко розвинених кампусів християнської освіти в Канаді. Центральним елементом є каплиця Хільдебранда на 2400 місць; найбільша церковна аудиторія в провінції. До послуг гостей також бібліотека площею 25000 квадратних футів, дев'ять студентських гуртожитків, готель, нещодавно відремонтована їдальня, спортзал із двома кортами, каток, численні спортивні майданчики, ресторан метро та дві кав'ярні.

Розташування

Caronport

Address
College Drive,510
S0H 0S0 Caronport, Саскачеван, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: