University of Alberta: Alberta School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Альберти була заснована в 1908. За останнє сторіччя Арізонський університет зарекомендував себе як провідний науково-дослідної інтенсивного університету, один з найкращих університетів в Канаді, і серед топ-100 університетів по всьому світу!

Альберта школа бізнесу в Арізонський університет є одним з провідних бізнес-шкіл Канади, пропонуючи бакалавра комерції, магістр, доктор філософії та програм Executive Education.

Альберта МВА є 20-місячна програма повний робочий день. При малих розмірах класу, Альберта МВА забезпечує персональної і високої якості досвід, який надалі посилюється факультету програми, багато з них переможців викладання та інших нагород досконалості.

Спільний З 80 студентів-очників вступу в Alberta MBA щороку, ви зможете побудувати міцні відносини з кожним з ваших однокласників. Команда підхід до навчання дозволяє розвивати свої команди та лідерські навички, отримуючи дізнатися з однолітками з різних шарів.

Гнучкий Альберта МВА вимагає, щоб всі студенти завершити основні бізнес-курси та фундаментальні поєднання елективних курсів. З 9 елективних курсів, ви зможете адаптувати свою ступінь сумішшю курсів, найбільш придатних для ваших власних інтересах або завершити один з наших офіційних спеціалізацій.

Розташування

Едмонтон

Address
2-30 Business Building
Edmonton, Alberta
Canada T6G 2R6

T6G 2R6 Едмонтон, Альберта, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: